Kāpēc Divu ienākumu Pāri vajadzētu dzīvot kopā ar saviem ienākumiem

Home » Budgeting » Kāpēc Divu ienākumu Pāri vajadzētu dzīvot kopā ar saviem ienākumiem

Dzīvošana One ienākums ir turbopūti veids, kā pārvaldīt savu naudu

 Kāpēc Divu ienākumu Pāri vajadzētu dzīvot kopā ar saviem ienākumiem

Vai Jūs esat daļa no divu ienākuma pāris? Ja tā ir, ir viens no vienkāršākajiem veidiem, lai izveidotu budžetu, ir dzīvot vienas personas ienākumiem un saglabāt visus ar otras personas.

Teiksim, piemēram, jūs un jūsu laulātais abi strādā ārpus mājām. Viens no jums pelna gadā 40000 $, un otrs nopelna gadā 60000 $. Šajā brīdī, jums ir pieraduši dzīvot uz abiem jūsu ienākumiem.

Lai Turbo maksas savas finanses, jūs vēlaties, lai atradināt sevi nost no tā.

Spert pirmo soli

Kā savu pirmo mērķi, divi no jums jācenšas dzīvot uz augstāko no divām ienākumiem. Nevis dzīvo uz $ 100,000 gadā apvienoti, mēģiniet dzīvo uz 60000 $ gadā.

Ja jūs varat sasniegt to, jūs esat tikko palielināja savu uzkrājumu līmeni būtiski. Jūs tagad ietaupīt $ 40,000 gadā pirms nodokļiem.

Veikt to soli tālāk

Ja vēlaties kļūt par vēl vērienīgāku, mēģiniet dzīvo uz zemāko no abām ienākumiem.

Pēc tam, kad esat pieraduši pie dzīves uz $ 60,000 gadā, sākt taupīt augstāko no abām ienākumiem un dzīves par mazāko no abiem. Tas strauji paātrināt savu uzkrājumu līmeni.

Kā Maksimizēt Your ietaupījumu

Ko jūs varat darīt ar ietaupījumiem? Ir daudz iespējas:

  • Paātrināt savu hipotekāro maksāt leju. Ir daži pāri, kuri ir samaksājuši off visu savu hipotēku mazāk kā trīs līdz piecus gadus, dzīvojot uz viena laulātā ienākumiem un izmantojot visus ar citiem ienākumiem, lai nomaksātu hipotēku.
  • Izveidot spēcīgu ārkārtas fonds. Atmata 3 līdz 6 mēnešiem (vai pat 9 mēnešus!) No dzīvošanas izdevumi. Izveidot īpašas apakšgrupas krājkontu iezīmēti nākotnes mājas un auto remontu, veselība sadarbības maksā un atskaitījumiem, kā arī brīvdienās.
  • Veikt automašīnu maksājumu sevi. Jūs varat nolikt malā pietiekami daudz naudas, lai nopirktu savu nākamo auto skaidrā naudā.
  • Max visas jūsu pensijas kontiem. Tas ir vieglākais veids, kā iegūt ceļā uz drošu pensijas. Ja jūsu darba devējs piedāvā atbilstošas iemaksas, pārliecinieties, ka jūs izmantot to. Ja jūs vecumu 50 vai vecāki, varat veikt “catch-up” iemaksas.
  • Max no jūsu bērna koledžas uzkrājumu fondā. Bērnam piedzima šodien būs nepieciešama apmēram $ 200,000 apmeklēt koledžu 18 gadiem.
  • Saglabāt liels lēciens. Put malā pietiekami daudz uzkrājumu, lai jūs varētu sākt savu uzņēmējdarbību vai veikt kādu lielu karjeru vai uzņēmējdarbības risku. Vai pensijā jau 35 vai 40 gadu vecuma!

Iespējas ir bezgalīgas.

Kā sākt Dzīvošana viena ienākumu

Kā jūs varat nolaižamā taupīt viena cilvēka ienākumus?

Iesākumā rūpīgi izpētot savu budžetu. Šie budžeta plānošana darblapas palīdzēs jums iegūt labu apskatīt tieši cik daudz jūs ietaupīsiet vai izdevumiem.

Izdomāt, kā aplīdziniet izmaksas katrā atsevišķā kategorijā. Sākt ar kategorijām, kas dos jums lielāko uzvaru. Vai jūs karbonāde savu hipotēku pusi – varbūt ar racionalizāciju mazākā mājās? Vai jūs varētu samazināt braukšanu ar dzīvo vairāk gājēju draudzīgu vietu, tāpēc apcirpt savu gāzes naudu?

Griešanas savus izdevumus šajās lielā biļešu kategorijām būs vislielākā ietekme, bet neaizmirstiet par mazākiem kategorijām, kā arī.

Piešķirt up čipsi, sodas un citu neveselīgu pārtiku, var palīdzēt aplīdziniet jūsu pārtikas preču rēķinus būtiski.

Pazeminot termostatu un padarot energoefektīvus atjauninājumus jūsu mājās var samazināt jūsu kom. Ņemot kādā nomnieks vai kaimiņiem jūsu viesu guļamistaba var ātri sniegt jums $ 500 mēnesī (vai vairāk) palielināt jūsu uzkrājumu līmenis. (Tas ir $ 6000 gadā!)

Dzīvošana vienas personas ienākumiem un saglabājot visus ar otru, ir viens no visefektīvākajiem veidiem, kā rampu savus uzkrājumus un dzīvo vairāk finansiāli brīvu dzīvi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.