Kāpēc jums vajadzētu uztraukties par budžetu?

Home » Budgeting » Kāpēc jums vajadzētu uztraukties par budžetu?

Budžeti ir jaudīgākas nekā jūs domājat

Kāpēc jums vajadzētu uztraukties par budžetu?

Kāds ir galvenais mērķis budžeta?

Vai tas ir, lai pārliecinātos, ka jūs nav tērēt pārāk daudz naudas par apaviem pret kaķu barību pret tualetes papīru? Protams, ka nē.

No budžeta punkts ir pārliecināties, ka pēc mēneša beigām, jums joprojām ir nauda paliek pāri.

Real Point of budžeta līdzekļu

No budžeta mērķis, citiem vārdiem sakot, ir pārliecināties, ka jūs esat dzīvo zem jūsu līdzekļiem, nevis dzīvo, vai virs jūsu līdzekļiem.

Daži cilvēki izmanto budžetu kā līdzekli, lai pārliecinātos, ka viņi nedzīvo paycheck, lai paycheck.

Patiesībā, es zinu cilvēkus, kuri nav pat saprast, ka viņi dzīvo paycheck, lai paycheck, līdz tie faktiski radīja budžetu.

Kā budžeta var palīdzēt

Viens no maniem labiem draugiem, ko izmanto, lai pārvietotu naudu uz viņa krājkontā sākumā katru mēnesi. Viņš gribētu uzsitiet sev uz muguras, domājot, ka viņš bija ietaupīt naudu.

Pēc mēneša beigām, lai samaksātu savus rēķinus, viņš gribētu pārskaitīt naudu no ietaupījumiem atpakaļ uz savu norēķinu kontu. Viņa krājkonts netika aug – viņš bija tikai spēlējot pārsūtīšanas spēli.

Viņš fooled sevi domāt, ka viņš bija ietaupījumu. Viņš neatzina šo faktu, kamēr viņš veica budžetu un sāka izsekot savus izdevumus.

Uzraudzības savu neto vērtību, viņš saka, arī palīdzēja viņam apzināties sekas viņa naudas paradumiem.

Vai nav tāpat kā mans draugs. (Vai, ja jūs esat jau patīk viņu, darbojas kā sava jaunā, reformētajā sevi). Ja beigās mēneša jūs lauza pat, un jums nav nekādu robežu, kļūdas palikušas, jūs dzīves un nākamā pārbaude, un tas nav amats, kuru vēlaties būt.

budžetēšanas pamati

Budžets ir viens no iespējamajiem rīks, kas var saņemt jūs no šīs saistošs. Stingri runājot, detalizēts rindas vienība budžets nav nepieciešama.

Ja jūs vienkārši pull jūsu ietaupījumus pie top pirmo un pēc tam izdarīt, lai dzīvo par pārējo savu naudu, jūs sasniegtu mērķi budžeta. Tu dzīvo zem jūsu līdzekļiem un saglabājot veselīgu daļu no jūsu ienākumiem.

Jums nav nepieciešams, lai izsekotu un rūpēties par to, cik daudz naudas jūs tērējat par restorāniem, salīdzinot ar apģērbu, jo īpaši, ja jūs esat jau bez parādiem un ietaupīt ievērojamu daļu no katra paycheck.

Cik daudz Jums vajadzētu būt saglabāšana?

Vismaz, es uzskatu, ka ikvienam vajadzētu saglabāt vismaz 20 procentus no saviem ienākumiem. Tas dala no kā 10 līdz 15 procentiem stāšanās norakstīšanas kontiem, un 5 līdz 10 procentiem uz citām uzkrājumu mērķiem.

Ka 20 procenti skaitlis ir tikai sākums. Nav kaitējumu ietaupīt vairāk, un tur pat pieaug cilvēku kustība, kas veicina jēdzienu ietaupīt pusi.

Detalizēts rindas vienība budžets ir vienkārši instruments, kas palīdz jums tur nokļūt. Tas nav risinājums Jūsu problēmu; tas ir tikai mehānisms, ko var izmantot, lai palīdzētu jums ietaupīt vairāk.

Dažāda veida ietaupījumu

Starp citu, kad es runāt par ietaupījumiem, es esmu, kas attiecas uz jebkuru darbību, kas galu galā paaugstina savu neto vērtību. Es nedomāju burtiski tikai nozīmē naudu, ka jūs stuff krājkontā.

Es esmu, kas kopumā ir par naudu, ka jūs varētu laisti norakstīšanas kontiem, veselības krājkontā, plakanas izdevumu kontiem, vai arī, ka jūs varētu izmantot kā papildu maksājumus par parādu.

Piemēram, pieņemsim, ka jūsu hipotekārā ir 1500 $ mēnesī, bet jums ir jāmaksā mēnesī 2000 $.

Tas iezīmē papildus $ 500 kā papildu pamatsummas maksājums, tāpēc tās $ 500 skaitu, kā ietaupīt.

Protams, tas nav burtiski ietaupījumu bankas kontu, bet tas ir nauda, kas tieši palielina savu neto vērtību. Tas ir ietaupījums tomēr.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.