Kāpēc Millennials jādomā par veselības apdrošināšanu Citādāk

Home » Insurance » Kāpēc Millennials jādomā par veselības apdrošināšanu Citādāk

 Kāpēc Millennials jādomā par veselības apdrošināšanu Citādāk

Millennials darīt daudzas lietas atšķirīgi no vecāku paaudzēm. Un veselības aprūpe nav izņēmums.

Parasti, Millennials ir vairāk izmaksu apzinās, kas nozīmē, viņi, visticamāk, noskaidrot par izmaksām, ārstēšanu un segumu pirms saņemšanas. Un tendence izpaužas ievērojami dažādas pieejas, lai ārstētos. Piemēram, Millennials ir mazāk ticams, vērsties pie primārās aprūpes ārsta, kas nav ārkārtas aprūpei, tā vietā izvēloties mazumtirdzniecības klīnikām steidzamas aprūpes centros, vai avārijas telpās.

Un viņi arī biežāk izlaist aprūpi pavisam: Saskaņā ar pētījumu no Transamerica centra veselības mācības (TKG), gandrīz puse no Millennials ir minimāla veselības aprūpes izmaksas, izlaižot, aizkavēšana vai apturot aprūpi, nevis mēģinot risināt medicīnas problēmas viņu pašu.

Un tāpēc, ka šī paaudze patērē medicīnisko aprūpi atšķirīgi, tie arī ir nepieciešams domāt ilgi un grūti par to, kā viņi izvēlas savu veselības apdrošināšanu.

Tātad, ja jūs esat tūkstošgadu, jums vajadzētu sākt, atskatīties uz iepriekšējā gadā, lai iegūtu sajūtu par jūsu tipisks lietojums: Cik reizes jūs iet pie ārsta, uz klīniku, uz ER? Cik reizes jūs vēlaties doties, bet nebija, jo izmaksas? Cik daudz jūs tērējat recepšu medikamentiem, un ir kāds esat lietojis pastāvīgi? Vai ir kādi citi medicīnas vajadzībām vai apstākļiem, kas ir augšējā prātā-varbūt jūs domājat par kļūst grūtniecība, vai iegūt fizisko terapiju jūsu hamstrings?

Kad esat pabeidzis šo pašnovērtējumu, šeit ir tas, ko jums jādara.

Zināt terminoloģija

“Lielā lieta par Millennials-it īpaši pirmo reizi pircējiem mīkstināšanu no viņu vecāku pārklājums, ir patiešām izprast galvenos jēdzienus, kas aizņem izmaksas,” saka Dženifera Fitzgerald, izpilddirektors un līdzdibinātājs PolicyGenius , neatkarīga tiešsaistes apdrošināšanas tirgū.

“Veselības aprūpe ir sarežģīta … piemaksa jūs maksājat nav viss stāsts.” Jums ir nepieciešams, lai saprastu pamata atšķirības starp augstu pašriska plāniem (varbūt ar HSAs) un PPOs. Ir arī svarīgi, ka faktors, līdzmaksājums (dzīvoklis maksu jūs maksājat par pakalpojumiem, piemēram, tikšanās un medikamentiem) un līdzapdrošināšanas (procentos no izmaksām par pakalpojumiem, par kuriem maksājat, parasti pēc tam, kad jūs atbilstat jūsu atskaitāms). Tas pats attiecas uz prēmiju, atskaitījumiem un out-of-kabatas maksimumiem.

Nosakiet savu budžetu un Salīdzinājums-Shop

Tāpat kā ar jebkuru jaunu izdevumu aprēķināt, cik daudz jūs varat atļauties maksāt katru mēnesi-un tad pajautājiet sev, cik daudz jūs esat gatavi maksāt. Par šo atklāto uzņemšanas sezonai, ikmēneša prēmijas vecumā 18-24 ir vidēji $ 219, saskaņā ar e-veselību, privāto tiešsaistes veselības apdrošināšanas apmaiņu; vecumu 25-34, tas ir $ 288.

Vispārīgi runājot, “Ja tu esi laba veselība tagad, un nav plānots jebkādas turpmākās procedūras, tad iet uz augstāku atskaitāms,” saka Fitzgerald. “Ja tā nav, tad iet uz zemāku pašriska.” Un nav svarīgi, kur jūs kritums uz tūkstošgadu vecuma spektru, darīt savu pienācīgu rūpību, lai atrastu labāko cenu, salīdzinot iepirkšanās visas pieejamās iespējas, lai jums, saka Hector De La Torre, izpilddirektors TKG.

Citiem vārdiem sakot, tikai tāpēc, ka jūs varat būt jūsu mātes plānu līdz 26 gadu vecumam, nenozīmē, ka tā ir labākā iespēja, lai jūs.

Saprast, kā pirms 26 un Post-26 Vai Dažādas

Ja esat jaunāks par 26, kas atrodas uz jūsu mātes plāns varētu būt lētāk nekā pārejot jūsu darba devēja. Ja tu esi koledžā, tas varētu būt lētāk izvēlēties savu studentu veselības plānu (vairums četru gadu skolām ir viens). Bet tie ir vispārīgiem: Jūs nezināt, ja jūs palaist numurus. Pēc tam, kad jūs savukārt 26, jums ir 60 dienas, lai saņemtu savu apdrošināšanas segumu, ja jūs joprojām uz jūsu vecāku plānu. Parasti, ja jūsu darba devējs piedāvā vienu, kas būs visvairāk rentabls risinājums. Bet daži darba devēji ir iet nost tik daudz izmaksu darbiniekiem, ka jūs varētu darīt labāk, vai nu uz jūsu laulātā plānā (ja jums ir piekļuve vienam) vai iepirkšanās patstāvīgi.

 Tikai zinu, ka tad, ja darba devējs nav piedāvā veselības apdrošināšanu, jums nav saņemt subsīdijas par apmaiņu, un jums būs jāmaksā uzlīmes cenu. Un, ja jums nav darba devēja bāzes segumu, tad maiņas var būt jūsu bāzes, un jūs varat salīdzināt to ar tradicionālo apdrošināšanas tirgū (caur starpnieku vai uzņēmuma ārpus apmaiņas piemēram eHealth.com ).

Meklējiet Ērtības

Millennials priekšroku neatliekamība un ērtības, saka Robin Gelburd, prezidents taisnīgas veselības, kas nav bezpeļņas organizācija, kas vēlas pārskatāmību veselības aprūpes izmaksas. Starp netradicionālās vietu (ti ārštata pozīciju vai strādāt ārpus parastā “9-to-5”), un  , ja nav, vai nu radīt vai uzturēt ciešas attiecības ar primārās aprūpes ārstiem, viņa saka tendence dot priekšroku mazumtirdzniecības klīnikas, steidzami rūpēm un ārkārtas numurus isn ‘t pārsteidzoši. Ja jūs apmeklējat šīs iespējas bieži vai dodas uz tām, ir jūsu izvēle, tad meklēt plānus, kas aptver tos. Arī meklēt plānus, kas piedāvā formu telemedicīnu, vai elektronisko sakaru (pa tālruni, e-pastu un webcam), ar ārstiem, kas nav ārkārtas situācijās (ideju saaukstēšanās, flus, izsitumi, uc). Par vidēji apmēram $ 40-50, jūs varat redzēt ārstu, un pat saņemt izrakstīto medikamentu-no komforts jūsu mājās vai birojā. Daži nozares līderi ietver Teladoc, Daktera pieprasījuma un amerikāņu Well.

Faktors priekšrakstu

Tāpat steidzami aprūpes junkies būtu jākoncentrējas uz recepšu . No izmaksu viedokļa, saprotu, ka jūs varat ietaupīt ievērojamu rieciens pārmaiņu ja priekšrakstiem Jums veikt regulāri ir uz Formulary no sava plāna (proti, tie paredzēti). Formularies nemaina tik bieži, tāpēc, faktorings, ka savā lēmumā ir gudrs gājiens, saka Fitzgerald. Taču, kā skaidro Nate Purpura eVeselības, jums vajadzētu arī saprast, ka aptuveni divas trešdaļas no atsevišķu tirgus veselības apdrošināšanas plānus neaptver savu recepšu medikamentus tikai  pēc tam, kad  jūs hit jūsu atskaitāms. Tādēļ, ja jūs tērēt vairāk nekā $ 50 mēnesī par receptēm, ir vērts izskata plānus ar zemāku atskaitījumiem.

Atkal, ja jūs iepirkšanās par zemāko ikmēneša piemaksu, jūs, iespējams, tiks iesniegts ar bronzas vai Katastrofāli uz apmaiņu. Bet ar dārgu recepšu prātā, jūs parasti labāk pierakstīšanos Sudraba plānu, lai saņemtu tos daļēji vai pilnīgi pārklāts.

Ko jūs darītu, Do not Go bez

Nedomāju, lētākais variants par veselības apdrošināšanu, kas notiek bez tā. Saskaņā ar Affordable aprūpes likumu, izlaižot veselības apdrošināšanas segumu, ir iespēja ciest dūšīgs naudas sodu: Par, kam nav veselības apdrošināšana 2016. maksa bija $ 695, vai 2.5 procentiem no jūsu ienākumiem, kurš bija lielāks. Un tas ir plakanā maksa sods tiks koriģēta inflāciju 2017. Kaut Trump administrācija varētu likvidēt atceļ veselības apdrošināšanas prasību kopā ar pārējo Obamacare, ka šobrīd sods paliek spēkā.

Un tur ir vēl finanšu riski no iet bez apdrošināšanas. Jāziedo savu veselību, lai ietaupītu naudu tagad varētu novest pie vēl lielākām problēmām, ar vēl lielāku cenu zīmēm, uz leju ceļa. Piemēram, ja jūs ignorēt dobumu un $ 170 tas varētu izmaksāt, lai aizpildītu šodien, tad jūs liekot sevi riskam sakņu kanālu vēlāk, kas varētu palaist jums vairāk nekā 1000 $. Un, lai gan jūs varētu justies veselīgu un neuzvarams savā 20s, zina, ka katastrofālas slimību vai traumu var notikt ikvienam, un, ja tas notiek, ja jums nav apdrošināšanas, jūs riskējat iznīcinot savas finanses un iet dziļi medicīnas parādos .

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.