Karta kredytowa podstawowe: zarobić więcej punktów i mile Z tych 6 Strategie

Home » Credit and Debt » Karta kredytowa podstawowe: zarobić więcej punktów i mile Z tych 6 Strategie

Karta kredytowa podstawowe: zarobić więcej punktów i mile Z tych 6 Strategie

Przyznaj się: Twój ulubiony rzeczą nową kartą kredytową jest niesamowite nagrody to będzie można zarobić. I chcesz zrobić wszystko co możliwe, aby zmaksymalizować te nagrody. Frajerów tutaj, aby pomóc w sześciu wskazówek, aby zarobić więcej mil, punkty lub cash back na nową kartę kredytową.

1. Hit wymaganej wydatki, aby otrzymać bonus

Bonus sign-up to dodatkowy napływ punktów, mil lub gotówkę otrzymasz po spędzeniu pewnej kwoty pieniędzy na karcie kredytowej w określonym okresie czasu. Nie każda karta kredytowa posiada bonus, ale wielu konkurencyjnych nagród karty zrobienia. Oczywiście, to nie ma znaczenia, jak duży potencjał bonus jest, jeśli nie spędzają wymaganej ilości do jej otrzymania.

To dobry pomysł, aby ubiegać się o kartę kredytową z bonusu z wymaganym spędzić można trafić bez wchodzenia długu. Innymi słowy, jeśli trzeba wydać $ 3000 w trzy miesiące, ale trzeba tylko środki do ładowania i spłacić 500 $ miesięcznie, bonus sign-up będzie przynajmniej częściowo negowany przez koszty finansowe. Unikać wykonywania zadłużenia karty kredytowej, chyba że jest to absolutnie konieczne i otrzymać kartę kredytową z wymaganych nakładów, które pasuje do Twojego budżetu.

2. Dodać autoryzowanego użytkownika jeśli karta oferuje dodatkową premię

Niektóre karty kredytowe oferują dodatkowy bonus do dodawania autoryzowanego użytkownika w określonym przedziale czasu i mając go lub jej dokonać zakupu. Jeśli nowa karta oferuje to i masz kogoś jesteś wygodne dodawanie jako autoryzowany użytkownik podobnego partnera lub kolegium wieku dziecka, jest to świetny sposób, aby uzyskać kilka dodatkowych punktów.

Ale zanim to zrobisz, musisz zrozumieć, co użytkownik jest autoryzowany. Ta osoba będzie mogła korzystać z konta kredytowego, ale nie jest prawnie zobowiązany do dokonywania płatności i nie może dokonać zmian. Uprawniony użytkownik może w każdej chwili usunąć, ale trzeba poprosić wystawcę jeśli to usunięcie wpłynie bonus.

3. Wykorzystanie premii centrum handlowym, gdy zakupy online

Bonus centrum handlowego to portal, który pozwala uzyskać rabaty lub nagrody na zakupy on-line, jak nagrody Chase Ostatecznych lub premia gotówkowa Citi Center. Aby z niego skorzystać, przejdź do strony premia Mall to Twój emitenta i kliknij detalisty do wyboru przed dokonaniem zakupu. Następnie zapłacić za pomocą karty kredytowej, aby czerpać dodatkowe korzyści.

4. Opt do premii nagradza kategorię, jeśli dotyczy

Jeśli karta kredytowa ma nagrody bonusowe kategorie, jak odkryć it® Bilans transferowego i Chase Freedom®’S 5% premii, musisz zdecydować się co kwartał do skorzystania z nich. W przeciwnym razie, otrzymasz tylko standardowe nagrody, które są zwykle 1%.

5. Użyj swojej karty kredytowej do wszystkiego, co nie pobiera opłaty

Wiele z Twoich wydatków można umieścić na karcie kredytowej i opłaciło przed terminem, aby zdobyć nagrody. Umieścić rzeczy, takich jak gaz, artykuły spożywcze, koszty podróży, wydatki rozrywki, subskrypcje i narzędzi na karcie kredytowej. Wystarczy upewnić się, aby spłacić ją co miesiąc.

Pozostałe koszty, takie jak czynsz lub kwartalnych płatności podatku, mogą wywołać opłatę jeśli pobierają je z karty kredytowej. Zapłacić te z czekiem lub Weksle aby uniknąć ponoszenia opłat, które mogą być znacznie więcej niż jakiekolwiek nagrody zdobędziesz.

6. Para się karty

Niektóre karty kredytowe działają dobrze razem dla maksymalizacji korzyści. Na przykład, jeśli masz karty Chase Freedom® i Chase Sapphire Preferred® kartonowe, można użyć kombinację 5% kategoriach premii, a Chase Ostateczny Nagrody miejsce dla jakichś szczególnych nagrody, aby zmaksymalizować swoje punkty. Użyj Chase Freedom® na zakupy 5% nagrodach i przenieść te punkty do swojego Chase Sapphire Preferred® Karty do wykupu w wysokości 1,25 centów za punkt do podróży na nagrody miejscu Chase Ultimate. Lub jeśli jesteś w kwalifikacjach podróży hacking, można przenieść te punkty do częstych programów flier aby uzyskać lepsze oferty.

Wynos: Jeśli chcesz zarobić główne nagrody, należy spełnić wymaganą wydatków dostać bonus swoją kartę kredytową i dodać autoryzowanego użytkownika, jeżeli istnieje dodatkowa premia za to. Należy również używać emitenta premii centrum handlowym, gdy zakupy online, zdecydować się na kategorie bonusowych i korzystać z karty kredytowej, kiedy tylko możesz, bez dodatkowych opłat. Wreszcie, zaawansowani użytkownicy kart kredytowych mogą chcieć uzyskać uzupełniając karty do maksymalizacji nagrody zarabiać i odkupienia.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.