Kas ankstyvo išėjimo į pensiją reiškia jūsų socialinio draudimo pašalpų

Home » Retirement » Kas ankstyvo išėjimo į pensiją reiškia jūsų socialinio draudimo pašalpų

Kas ankstyvo išėjimo į pensiją reiškia jūsų socialinio draudimo pašalpų

Ankstyvi pensininkai gali praleisti tūkstančius socialinio draudimo išmokos, nes jie nežino, taisykles. Žemiau yra keturi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie ankstyvą išėjimą į pensiją ir socialinės apsaugos.

Ankstyvo išėjimo į pensiją reiškia, kad galite atgauti mažiau

Įvertinimai, kuriuos matote savo socialinio draudimo pareiškime yra pagrįstas darbo iki tos nurodytam amžiaus. Pavyzdžiui, jei jūsų socialinio draudimo teiginys sako, kad jūs gausite $ 1,100 per mėnesį, būdamas 62, tai sąmata prisiima dirbate kol įjungsite 62.

Suma ji sako jums bus gauti ne 66 ar 67 prisiima dirbate iki 66 metų ar 67. Tai reiškia, jei jūs imtis ankstyvo išėjimo į pensiją savo nauda gali būti mažesnė nei tai, ką matote savo ataskaitoje.

Socialinio draudimo išmokos apskaičiuojamos remiantis jūsų aukščiausius trisdešimt penkių metų darbo istoriją, su didžiausia 35 nustatyta po kiekvieno darbo metus buvo indeksuotas atsižvelgiant į infliaciją. Pavartojus per ankstyvo išėjimo į pensiją, ir jūs neturite normalaus trisdešimt penkerių metų darbo istoriją, savo socialinio draudimo nauda gali būti mažesnė, nei jei jūs dirbate ilgiau.

Net jei anksčiau išeiti į pensiją, būkite atsargūs apie vartojate socialinę apsaugą amžiaus 62 nedarant analizę pirmiausia. Daugeliu atvejų, tai geriau rasti kitų lėšų šaltinius naudoti ankstyvo išėjimo į pensiją, kad jūs atidėti savo naudą pradžios. Tai gali padėti apsaugoti jus nuo bėga pinigų vėliau gyvenime.

Galite anksčiau išeiti į pensiją ir vis dar Delay socialinės apsaugos

Galite imtis ankstyvą išėjimą į pensiją ir dar laukti, kol vėlesniame amžiuje pradėti savo socialinio draudimo išmokas.

Tai ypač svarbu, susituokusioms poroms, kurie nori įsitikinti jų našliu likęs sutuoktinis gauna didesnį naudą, kai esate dingo. Didžiausia išmoka per mėnesį tarp judviejų yra tai, ką taps maitintojo išmokos suma, kai vienas iš jūsų eina – tuo momentu, jūs gausite tik tai, kad aukštojo naudos suma – ne abu sumas.

Dėl maksimaliai būsimą maitintojo naudos tikslu jūs norite tuo didesnė darbuotojas atidėti išmokų pradžią 70 metų amžiaus, jei įmanoma. Kai ištekėjo, tuo mažesnis ir pajamas gaunantis asmuo, tačiau turėtų dažnai pradėti savo naudą ankstesniame amžiuje.

Pensijų išmokos gali eiti žemyn, kai jūs esate Socialinės apsaugos reikalavimus atitinkančioms

Kai pensijų planus pasiūlyti didesnį pradinį mėnesinį naudą, kai jūs imtis ankstyvą išėjimą į pensiją; pensijų išmokų, tada automatiškai eina žemyn, kai jūs tampate teisę remtis socialinės apsaugos. Jei jūs nesate apie tai, galite pagalvoti, gausite visą savo pensijų išmoką, įskaitant socialinio draudimo.

Ne visi pensijos dirbti šį kelią, todėl lankyti visas pamokas ar seminarus darbdavio siūlomų todėl jūs visiškai suprasti savo pensijų ir sveikatos naudą, prieš priimdama ankstyvą pensiją. Užduoti daug klausimų, ir nustatyti vieną ant vieno susitikimo su išmokų patarėju ar HR (žmogiškųjų išteklių) asmeniui, jei galite.

Be to, jei dirbote švietimo ar valstybės ar vyriausybės subjekto, reikia žinoti, kai jūs pradėsite savo socialinio draudimo išmokas, kurias jie gali būti mažiau, nei jūsų pareiškimas rodo, nes kažką vadinama Nenumatytas Eliminacija teikimas ir / ar Vyriausybės Pensijų kompensuoti. Tai paveikė mano motiną, kuri buvo mokytoja 43 metų.

Ji tikimasi gauti savo pensiją plius $ 1,300 per mėnesį socialinės apsaugos. Ji buvo sukrėstas, kai ji sužinojo jos socialinio draudimo būtų mažiau nei $ 300 per mėnesį dėl valstybės pensijų Offset, kuri taikoma, jei jūs gaunate pensiją už darbo metus, jei jums nebuvo apdraustas pagal socialinio saugumo sistemą.

Darbas metu ankstyvo išėjimo į pensiją gali sumažinti Jūsų socialinės apsaugos

Jei planuojate dirbti ne visą darbo laiką, per ankstyvo išėjimo į pensiją savo socialinio draudimo išmokos gali būti sumažintos. Sumažinimas yra pagrįstas kažką vadinama Socialinės apsaugos pajamų sumos ir ji taikoma tik tada, jei dar nepasiekė visą pensinį amžių. Jei jūsų pajamos yra didesnės nei ribos, savo nauda bus sumažintas. Šis sumažinimas taikomas tik tol, kol jums pasiekti savo visą pensinį amžių, kuris yra 66 metų – 67 daugumai žmonių. Kai pasieksite visą pensinį amžių jūs galite uždirbti sumą ir savo nauda nebus sumažintas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.