Kas elukindlustust Cover Suicide?

Home » Insurance » Kas elukindlustust Cover Suicide?

Kas Life Insurance olema kogutud pärast Suicide?

Kas elukindlustust Cover Suicide?

Olenevalt sellest, millal elukindlustust osteti, elukindlustus võib veel välja maksta surma saada pärast enesetapu. Nagu rusikareegel, kui elukindlustust ostetakse kahe aasta jooksul enne enesetapu, surma saada ei maksta. Me katame kõik, mida pead teadma, et aidata teil mõista, kui elukindlustusselts ikkagi maksta surma saada, kui surma põhjuseks on enesetapp.

Arvatakse, et 250000 inimest aastas Ameerika Ühendriikides saanud enesetapu ellujäänutele, üks valus olukordades toime tulla. Kaotanud keda sa armastad, ja kõik küsimused, mis tulevad koos, et kahju on väga raske toime. Võttes tegelema eitas kindlustuse nõue nägu selline tragöödia on lisatud hävingut, et üks oleks lootust mitte tegeleda.

Arvestada tuleb mõista, kuidas elukindlustust toimib jaoks enesetapp Death nõue

Kindlustusselts võib olla või mitte maksta saaja elukindlustust korral enesetapu sõltuvalt asjaoludest, esmane tegur on olemas kaks klausliga elukindlustust:  Suicide pakkumine ja kaheldamatus klausel .

Kas saajad elukindlustust makse saamiseks, kui surma on põhjustanud Suicide?

Enesetapp võib katta elukindlustus paljudel juhtudel siiski klauslite elukindlustust on mõeldud peatada inimeste ainult osta poliitika, sest nad tahavad lahkuda raha oma pere pärast enesetapu.

Et vältida inimesi, kasutades seda strateegiat lahkuda raha elukindlustus nende saaja pärast kavandatud surma, on mõned põhireeglid paigas.

Enesetapp ja Life Insurance

Vastavalt kõige uuemate kättesaadavate andmete põhjal enesetapu poolt CDC USA 2014 oli üle 40.000 surmajuhtumit suitsiidi .

Enesetapp on šokeeriv ja sageli ettenägematute inimesed maha jäänud. See on laastav tragöödia. Loomulikult oleks ainult õiglane, et pereliikmed jäänud tegu enesetapu peaksid saama kasu elukindlustust, aga et seda teha, teatud tingimused peavad olema täidetud, et võimaldada väljamakset leping. Kahjuks kaks esimest aastat tahes elukindlustust, on klausel tuntakse vaieldamatu klausel , mille tulemusena käesoleva paragrahvi kindlustusselts võib vaidlustada ja eitada nõude mitmel põhjusel, millest üks on enesetapp.

Vaidlustatav perioodi Life Insurance ja kuidas see mõjutab enesetapp nõue

Vaieldamatu klausel elukindlustust on peamine põhjus, et nõue oleks lükkas elukindlustusseltsi kaks esimest aastat poliitika on jõus. Vastavalt National Association of Insurance Commissioners (NAIC), see võib hõlmata pärast surma enesetapu. Vaieldamatu tingimus võimaldab elukindlustusselts keelata nõude ajal küsitavuse jooksul. Vaidlustatav perioodi toodud tingimus on tavaliselt tähtajaga kaks aastat pärast esialgset kuupäeva kindlustuspoliisi katvust hakkas.

Kui tähtaeg vaieldamatu klausel on möödas, siis elukindlustus nõue muutub “vaieldamatu” välja arvatud väga tõsiseid küsimusi nagu pettuse või valeandmete esitamise. Te peaksite ühendust oma elukindlustus esindaja teada täpsed andmed oma poliitika ja termin klausli oma konkreetsest olukorrast.

Kas Life Insurance Company eitada punktile Kui surma on põhjustanud Suicide?

Kui reegel on kehtinud vähem kui kaks aastat vaidlustatav perioodi elukindlustust, siis kindlustusselts võib uurida nõude ja siis mitte nõude elukindlustus kui enesetapp on surma põhjuseks vastavalt NAIC. Lisaks vaieldamatu klausel, elukindlustust võib olla ka Suicide sätetele või tingimustele. Enesetappude sättes käsitletud tingimused väljamaksete või arvatakse see enesetapp konkreetselt.

Sageli ka kaasas kaheaastase ajavahemiku jooksul selleks, et jätta väljamakse tõttu enesetapu. Kui teie poliitika sisaldab enesetapu punkti, siis võib nõuda eitas kohta tingimusi klausel, mis tavaliselt on öeldud, et surma saada makstakse, kui kindlustatud enesetapu või kui enesetapp on surma põhjuseks.

Ajal sa osta elukindlustust, oma kindlustuse esindaja on kohustatud selgitama kõik need klauslid ja poliitika tingimused teile, samuti muud välistused oma elu kindlustuspoliis osana ostmise protsessi.

Kas enesetapp pakkumine ja kaheldamatus klausel sama asi?

Ei, enesetapp klausel ja kaheldamatus klausel ei ole sama asi. Kaheldamatus klausel on laiem ja tegeleb kindlustusandjate võimet vaidlustada või eitada elu kindlustuse nõue ajal küsitavuse jooksul. Muud põhjused peale enesetapu ka on adresseeritud, nagu surma ajal õigusvastase teo või teabe moonutamises, samuti potentsiaali “narkomaania ja alkoholi” klausel. On väga oluline, et saada täpne spetsiifika elukindlustust ostetud sisselogimisel elukindlustuslepingu nii et sa ei lõpetame üllatusi, või on nõue rahuldamata.

Millal Life Insurance Policy välja maksta enesetapu

Pärast enesetapu säte perioodi või vaidlustatav perioodi jooksul, mis on tavaliselt kaks aastat alates ostmise kuupäevast uue poliitika, siis elukindlustust võib maksta nõude enesetapu. Poliitika peaks maksma surma kasu saajatele. Et mõista oma poliitika termineid, saad kontrollida ka poliitika välistused lõik, kuna enesetapu säte võib olla erinev iga poliitika.

Näide Kui Life Insurance Policy maksab punktile Kui surma põhjus enesetapp

Kui ei ole tõrjutuse või klausel mõju ajal surma, mis välistab enesetapu.

John ja Mary ostnud 10-aastase tähtajaga elukindlustust, kui nad abiellusid, nad maksavad oma kindlustusmakseid ja hoida sama poliitikat jõud. 5 aastat hiljem, Mary oli diagnoositud depressioon, kuigi ta oli ravi ja olid teinud hästi, üks päev, palju pere šokk, avastasid nad ta oli sooritanud enesetapu. John oli laastatud, pereliikmete aitas tal saada kõik Maarja asjade korra ja avastas nende elukindlustust. Kuigi raha ei aidanud tema hävitav kaotus, pere oli üllatunud ja kindel, kui nad avastasid, et kindlustusselts maksaks nõude, kuigi oli surma põhjuseks tõttu enesetapu, sest enesetapu säte enam kohaldada.

Näide kindlustusseltsi vaidlustamisele tõttu Suicide

Jeff hoidis elukindlustust viimase 20 aasta, kui tuli aeg uuendada oma poliitika, ta otsustas, et kuna ta oli olnud 20 aastat, sama elu kindlustusselts võib nüüd pakkuda paremat poliitikat, nii et ta tegi mõned uurimise ja vahetataks liiki poliitika samast elukindlustusselts. Aasta hiljem ta enesetapu, ta ei teadnud, et kuna ta oli sisse elukindlustust vaidlustatav perioodi oli reset ja enesetapu säte nüüd rakendada. Tema pere oli keelatud nõude.

Näide Case kindlustusseltsi Märgistamine Death Suicide ja vaidlustamisele

See on tõeline elu näide olukorrast, kus kindlustusselts hinnata surma enesetapu, kuid siis hiljem kindlaks, et surma põhjuseks oli juhuslik. Todd Pierce oli diagnoositud nahavähk 1999. Kümme aastat hiljem, Todd oli reisile ja ta osales saatuslik autoõnnetus. Kindlustusselts märgistatud õnnetust enesetapu ja tahtis eitada väidet. Todd naise Jane ei suutnud uskuda, et nad kutsusid tema surma enesetapu. Ta otsustas, et saada abi advokaat, ning selle tulemusena, kindlustusselts sattus millega koos temaga, ja ei kavatse kohtusse. Enamik inimesi ei ole kaitsjale mõistliku hinnaga, lisaks laastav asjaolude enesetapu, nad sageli loobuma ja ei pruugi proovida ja võidelda eitamine elukindlustus tulenev nõue enesetapu. Sel juhul proua Pierce oli vapper ja võitlesid tema lahendamise. See on harv erand, kõige Kahjukindlustuse nõuded makstakse ilma probleemi, aga see on hea näide olukorrast, kus nõude võidi eitas tõttu poliitika sõnastusi, klausleid ja välistused. Õnneks oli soodustatud võimalik saada õigusnõustaja.

Mures Life Insurance ja enesetappude?

Kui teie või keegi tead põeb depressiooni või vaimuhaigus, või lihtsalt raske aeg, kõige olulisem asi, mida teha saame, on abi saada ise ja neid nii, et sa ei pea kunagi muretsema oma elu kindlustuspoliis ja kui see maksab välja korral enesetapu.

Kui teil on enesetapu ellujäänu, teil on üks veerand miljonit inimest USAs, ärge kartke, et jõuda paljude organisatsioonidega. Loodan, et see artikkel on aidanud selgitada mõju enesetapu elukindlustust maksed, kuid rohkem ma kutsun teid, et jõuda ja saada abi kaudu iganes pool selles küsimuses olete. Me kõik puudutanud enesetapu, depressioon ja vaimuhaigus ning jõuda ja töötavad koos, seal võib olla abi,

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.