Kas ir Bonda un kā Bond Investīcijas Work?

Home » Investing » Kas ir Bonda un kā Bond Investīcijas Work?

Pārskats par Ieguldījumi obligācijās iesācējiem

Kas ir Bonda un kā Bond Investīcijas Work?

Kopā ar krājumu un nekustamo īpašumu, ieguldot obligācijās, ir viens no galvenajiem jēdzieniem, jums būs nepieciešams, lai saprastu, kā jūs sākat veidot savu portfolio. Ja esat kādreiz gribēja jautāt: “Kas ir saikne?” vai “Kā jūs ieguldīt obligācijās?” šis raksts tika rakstīts speciāli jums. Nākamajā minūti vai divas, jūs gatavojas iegūt pamata pārskatu par to, kā obligācijas darbu, kurš (un kam) tos ir emitējusi, pamata apelācijas ieguldīt obligācijās, un daži no galvenajiem apsvērumiem, jūs vēlaties faktors jebkurā kapitāla sadales lēmuma jums vajadzētu izlemt pievienot obligācijas vai līdzīgus vērtspapīrus ar fiksētu ienākumu, lai jūsu portfolio.

Kas ir Bond?

Pirmā lieta ir pirmais: Kāda ir saikne? Kā jūs iemācījušies Bonds 101 – kas tie ir un kā darbu , obligāciju, tās pamatformā, plain vaniļas obligācija ir veida aizdevumu. Investoram ņem savu naudu un laiku aizdod to obligāciju emitents. Apmaiņā, investors saņem procentu ienākumus pēc iepriekš noteikta kursa (kupona likmi) un iepriekš reizēm (kupona datums). Obligācijas ir derīguma termiņš (termiņš datums), kurā brīdī norādīja nominālvērtība obligācijas ir atpakaļ. Vairumā gadījumu ar ievērojams izņēmums ir noteiktas ASV valdības noguldījumu obligācijas piemēram, Series EE uzkrājumu obligācijām, obligāciju pārstāj pastāvēt pēc termiņa beigām.

Vienkāršota ilustrācija varētu palīdzēt. Iedomājieties The Coca-Cola Company vēlējās aizņemties miljardiem $ 10 no investoriem iegūt lielu tējas uzņēmums Āzijā. Tā uzskata, ka tirgus ļaus tai noteikt kupona likmi 2,5%, par savu vēlamo termiņa, kas ir 10 gadus nākotnē.

Tā izdod katru obligāciju ar nominālvērtību 1000 $, un sola maksāt proporcionāli interesi reizi pusgadā. Caur investīciju banka, tas tuvojas investoriem, kuri iegulda obligācijās. Šajā gadījumā, Kokss vajag pārdot 10.000.000 obligācijas 1000 $ katrs, lai palielinātu savu vēlamo $ 10000000000, pirms maksāt nodevas, tā rasties.

Katrs $ 1,000 obligāciju gatavojas saņemt gadā 25,00 $ interese. Tā kā procentu maksājums pusgada, tas gatavojas ierasties, jo 12,50 $ ik pēc sešiem mēnešiem. Ja viss iet labi, beigās 10 gadiem, sākotnējais $ 1000 tiks atgriezta uz termiņa un obligāciju beigs pastāvēt. Ja jebkurā brīdī, procentu maksājumu vai nominālvērtība termiņa beigās nav ieguldītājam laikus saņemta, obligācija tiek uzskatīta noklusējuma. Tas var izraisīt visa veida tiesiskās aizsardzības līdzekļus, lai obligāciju turētājiem, atkarībā no juridisku līgumu reglamentē obligāciju emisiju. Šis juridiskais līgums ir pazīstams kā obligāciju kontrakts. Diemžēl, mazumtirdzniecības investoriem dažreiz atrast šos dokumentus ir ļoti grūti nākt ar, atšķirībā no 10K vai gada pārskatu par daļu krājumu. Jūsu brokeris ir jābūt iespējai, lai palīdzētu jums izsekot nepieciešamās iesniegumi par kādu konkrētu obligāciju ka nozveja jūsu uzmanību.

Kādi ir dažādie veidi Bonds Ieguldītājs var iegūt?

Kaut specifika kādu konkrētu obligāciju var mainīties Putnu – beigās, dienā, obligācija ir patiešām tikai līgums sastādīts starp emitenta (aizņēmēja) un ieguldītāja (aizdevējs), lai jebkura tiesību norma, uz kuru tie varētu piekrīt teorētiski var likt uz obligāciju kontrakts – dažas parastās muitas un modeļi nav izveidojušies laika gaitā.

  • Suverēna valsts obligācijas  – tās ir suverēnas valdības emitētās obligācijas. Amerikas Savienotajās Valstīs, tas varētu būt lietas, piemēram, ASV valdības parādzīmju, obligāciju un piezīmes, kas ir nodrošināti ar pilnīgu ticību un kredītu no valsts, tai skaitā tiesības uz nodokļa, lai izpildītu savas konstitucionāli nepieciešamās saistības. Turklāt suverēnās valdības bieži izsniedz īpaša veida obligāciju malā no saviem primārajiem pienākumiem. Aģentūras obligācijas, ko sniegušas valdības aģentūrām, bieži vien, lai izpildītu konkrētu uzdevumu un, neskatoties bauda netiešu pieņēmumu atbalstu no valdības pati, bieži vien sniedz lielāku ražu. Tāpat uzkrājumu obligācijas, ko mēs esam jau apspriesti, var būt īpaši interesanta pareizajos apstākļos; piemēram, sērija I uzkrājumu obligācijas kad inflācija ir risks. Ja esat ASV pilsonis, kuram ir lieli skaidras naudas rezerves tālu pārsniedz FDIC apdrošināšanas prasībām, vienīgais pieņemamais vieta novietot līdzekļus ir TreasuryDirect kontu. Parasti, tas ir labākais, lai izvairītos no investīcijām ārvalstu obligācijās.
  • Pašvaldību Obligācijas  – Tās ir obligācijas, ko valsts un pašvaldību izdotie. Amerikas Savienotajās Valstīs, pašvaldību obligācijas bieži tax-free, lai sasniegtu divas lietas. Pirmkārt, tas ļauj pašvaldība baudīt zemāku procentu likmi, nekā tas būtu citādi jāmaksā (salīdzināt pašvaldības saikni ar nodokli apliekamā saites, jums ir aprēķināma nodokļa līdzvērtīgu ienesīgumu, kas ir paskaidrots rakstā saistītas iepriekš šajā punktā) , atvieglojot slogu, lai atbrīvotu vairāk naudas citiem svarīgiem iemesliem. Otrkārt, tas mudina investorus ieguldīt pilsoniskām projektos, kas uzlabo civilizāciju, piemēram, finansējot ceļu, tiltu, skolām, slimnīcām, un daudz ko citu. Ir daudz dažādi veidi, lai atsijātu potenciāli bīstamu pašvaldību obligācijas. Jūs arī vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūs nekad nodot pašvaldību obligācijas jūsu Roth IRA.
  • Korporatīvie Obligācijas  – Tās ir obligācijas korporācijās, līgumsabiedrības, sabiedrības ar ierobežotu atbildību, un citiem komercuzņēmumiem izdotas. Korporatīvās obligācijas bieži piedāvā augstākus ienākumus cita veida obligācijām, bet nodokļa kods nav labvēlīga tiem. Veiksmīga investors varētu nonākt nodokļu veidā maksāt 40% līdz 50% no viņa vai viņas kopējiem procentu ienākumiem federālajiem, valsts un pašvaldību, padarot tos daudz mazāk pievilcīgu, ja vien to var izmantot dažas veida nepilnību vai atbrīvojumu. Piemēram, pareizajos apstākļos, uzņēmumu obligācijas varētu būt pievilcīga izvēle iegūšanas ietvaros SEP-IRA, jo īpaši, ja tos var iegūt daudz mazāk nekā to patiesās vērtības dēļ masveida likvidāciju ar tirgus panikas, piemēram, vienu, kas notika 2009. gadā.

Kādi ir galvenie riski Ieguldīšana Bonds?

Kaut arī tālu no izsmeļošā sarakstā, daži no galvenajiem riskiem ieguldot obligācijās ietver:

  • Kredītrisks  – Kredītrisks attiecas uz varbūtību, nesaņemam jūsu apsolīto pamatsummu vai procentus, tajā līgumā garantēto laika dēļ emitenta nespēju vai nevēlēšanos izplatīt to jums. Kredītrisks bieži pārvalda šķirošanas obligācijas divās lielās grupās – investīciju kvalitātes obligācijām un obligācijām. Absolūtā Lielākais investīciju pakāpes obligācija ir Triple AAA reitings saite. Saskaņā gandrīz visās situācijās, jo augstāks obligāciju reitings, jo mazāka iespēja noklusējuma, tādēļ zemāka procentu likme īpašnieks saņems citi investori ir gatavi maksāt augstāku cenu par lielāku drošības tīkls, ko mēra pēc finanšu rādītājiem, piemēram, reižu skaits fiksētās saistības attiecas neto peļņas un naudas plūsmas vai procentu seguma koeficients.
  • Inflācija Risks  – Vienmēr pastāv iespēja, ka valdība būs ieviest politiku, tīši vai netīši, kas noved pie plaši inflāciju. Ja jums pieder mainīgo likmes obligācijas vai obligācijas pats ir sava veida iebūvēta aizsardzība, augsts inflācijas līmenis var iznīcināt savu pirktspēju, kā jūs varat atrast sev dzīvo pasaulē, kur cenas pamata precēm un pakalpojumiem, ir ievērojami lielāks nekā jūs gaidīts līdz brīdim, kad jūs saņemsiet savu pamatsumma atmaksāta.
  • Likviditātes risks  – Obligācijas var būt daudz mazāk šķidruma nekā lielākā daļa lielāko blue chip krājumiem. Tas nozīmē, ka reiz, jums var būt grūts laiks pārdot tos top dolāru. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tā ir gandrīz vienmēr vislabāk ierobežot iegādi atsevišķu obligāciju jūsu portfolio uz obligācijām, kuras esat izvēlējies turēt līdz termiņa beigām. Lai nodrošinātu reālās dzīves piemēru, es nesen strādāja, lai palīdzētu kādam pārdot dažas obligācijas galveno universālveikals ASV, kas ir paredzēta, lai nobriest 2027. Obligācijas cena ir 117.50 $ brīdī. Mēs zvanīju uz obligāciju galda – jūs nevarat tirgoties lielāko obligācijas tiešsaistē – un viņi izbāzt cenu pieprasījumu mums. Labākais kāds bija gatavs piedāvāt bija $ 110,50. Šī persona nolēma rīkot obligācijas, nevis daļa ar viņiem, bet tas nav nekas neparasts sastapt šādu pretrunu starp kotēto obligāciju vērtību jebkurā brīdī, un to, ko jūs  faktiski  saņemt par to; atšķirība pazīstams kā obligāciju izplatīšanos, kas var aizskart investorus, ja tie nav uzmanīgi. Tas ir gandrīz vienmēr vislabāk tirgot obligācijas lielākos blokos šī paša iemesla dēļ, kā jūs varat saņemt labākus piedāvājumus no institūcijām.
  • Atkārtotu ieguldījumu risks  – Kad jūs ieguldīt obligāciju, jūs zināt, ka tas, iespējams, būs sūtīt jums procentu ienākumi regulāri (dažas obligācijas, ko sauc par nulles kupona obligācijas, nav izplatīt procentu ienākumu veidā pārbaužu vai tiešo depozītu, bet, tā vietā, , emitē īpaši, aprēķināta atlaide nominālvērtību un nobriest to nominālvērtības ar interesēm faktiski tiek inkriminēta turēšanas laikā un izmaksāta visu uzreiz, kad termiņš ierodas). Pastāv briesmas šajā, gan, ka jūs nevarat paredzēt pirms laika precīzu likmi, pēc kuras jūs varēsiet ieguldīt naudu. Ja procentu likmes ir ievērojami samazinājies, jums ir, lai jūsu svaigu procentu ienākumi strādāt obligācijās iegūstot mazāku ienesīgumu, nekā jums bija bauda.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.