Kas ir Credit Card kuļot un Kā Do It Right Way

Home » Credit and Debt » Kas ir Credit Card kuļot un Kā Do It Right Way

Kas ir Credit Card kuļot un Kā Do It Right Way

Ja esat kredītkarti atlīdzības junkie, vai arī cenšas būt viens, iespējams, esat dzirdējuši par kredītkaršu kuļot. Zināt, ka, ja jums ir jābūt uzmanīgiem, kad jūs piereģistrēties vairākiem kredītkartes nopelnīt bonusus un citas perks. Ja jūs neesat atbildīgs ar kredītkartēm, un jums nav finanšu pamatus vietā, jūs varētu nonākt dziļi parādos un ar bojātu kredīta rezultātu.

Ar priekšdarbus no tā, pieņemsim nokļūt detaļas, kā kredītkartes kuļot darbus.

Kas ir Kredītkarte kuļot?

Daudzas kredītkaršu izdevēji piedāvā lielisku reģistrējas prēmijas. Jauni karšu īpašniekiem nopelnīt lielu bonusu izdevumu noteiktu daudzumu noteiktā laika posmā-parasti pirmajās 90 dienās atvēršanas kredītkarti laikā. Jo vairāk atlīdzības kredītkartes jums atvērt, jo vairāk reģistrēšanās prēmijas jūs varat nopelnīt.

Kredītkartes kulšanās attiecas uz praksi atkārtoti atverot un aizverot kredītkarti, lai nopelnītu savu reģistrēšanās bonusu vairāk un vairāk. Darot to ar vairākām kredītkartēm ļauj plaukts daudz vairāk ieguvumu, nekā jūs saņemsiet, ja jums iestrēdzis ar vienu kredītkarti. Jūs varat izmantot dažas citas stratēģijas, piemēram, apvienojot atlīdzību no lojalitātes programmām-, lai palielinātu summu, atlīdzības jūs nopelnīt.

Noteikumi sekot

Ir dažas vadlīnijas, jūs vēlaties pieturēties pie lielākoties panākumus ar kredītkarti kuļot.

Pay Jūsu bilance Pilnībā Katrs mēnesis

Pārliecinieties, ka jūs ne tērēt vairāk, nekā jūs varat atļauties atmaksāt, pat tad, ja jūs, kuru mērķis bonusu. Ja jūs nevarat atļauties, lai nomaksātu savu pilno bilanci beigās katra mēneša, jums vajadzētu pārdomāt kredītkarti kuļot. Un jūs noteikti nevajadzētu mēģināt nopelnīt prēmijas vairāk nekā vienu kredītkarti laikā, ja jūs cīnās tērēt un nomaksātu tikai vienu kredītkarti. Uzkrājot milzīgu kredītkaršu atlikumus var iegūt tevi veida parādu, kas prasa gadus, lai nomaksātu.

Vēl viens iemesls, lai nomaksātu savus atlikumus katru mēnesi ir nemaksāt procentus par savu bilanci. No kuļot kredītkartes punkts ir iegūt labumu no kredītkaršu emitentiem. Visus procentus jūs maksājat pazemina neto ieguvumu jums no jūsu kredītkartes.

Vienmēr Veikt savus maksājumus laikā

Nosūtīt jūsu ikmēneša maksājumus laikā, lai izvairītos no kavējuma maksas un kaitējumu jūsu kredītu. Ja jūsu kredīts ir dinged dēļ novēlotu maksājumu, jūs varētu atrast ir grūti iegūt apstiprinātas atlīdzības kredītkartes nākotnē. Jūs arī vēlaties maksāt laikā, lai izvairītos no zaudējot savu atalgojumu.

Ir mērķis punktus

Jums vienmēr ir ideja par to, ko jūs strādājat virzienā. Četras dienas Santorini. Kruīzs Bahamu salās. Apmeklējot jūsu vecvecāki brīvdienām. Par izmantojot savu atlīdzības iespējas ir gandrīz bezgalīgas. Zinot to, ko jūs vēlaties darīt ar savu punktus palīdzēs Jums izvēlēties labāko kredītkartes un saglabātu jums izmantot jūsu punktus priekšlaicīgi.

Nelietojiet vairāk kredītkartes nekā jūs varat rīkoties

Jūs droši vien domājat, ka vairākas kredītkartes nozīmē vairāk prēmijas un vairāk punktus. Bet, ņemot pārāk daudzos kredītkartes var radīt problēmas. Ja jūs nevarat atļauties tēriņu minimums uz vairākiem kredītkartes jūs varētu galu galā ar vairāk parādu, nekā jūs varat rīkoties.

Uzglabāt gada maksu prātā

Daudzi atlīdzības kredītkartes atteikties no ikgadējā maksa pirmajā gadā. Daži var piedāvāt priekšrocības, kas ir labi vērts saglabājot kredītkarti un maksāt ikgadējo nodevu. Piemēram, jūs varētu nopelnīt bezmaksas viesnīcā uzturēties katru gadu. Ja ikgadējā maksa ir zemāka, nekā nakts viesnīcās, karte var būt vērts saglabāt. Atcerieties, ka jums ir izmantot jūsu kredītkarti katru reizi awhile, lai saglabātu to aktīvs, un jums ir līdzsvarot šo kredītkartes tēriņus ar izdevumiem jūs darāt kredītkartēm, kur jūs aktīvi mēģina nopelnīt bonusu.

Pastāvīgi meklēt Out par jaunu kredītkarti Piedāvājumi

Kredītkaršu emitenti maina savus piedāvājumus bieži. Neuzskatiet piedāvājumu redzat savā mājas lapā ir labākais piedāvājums, jūs varat saņemt tajā laikā. Kad esat ieinteresēts kredītkarti, pārbaudiet dažas dažādas tīmekļa vietnes (īpaši kredītkaršu salīdzināšanas tīmekļa vietnes), lai redzētu, kas tiek piedāvāts.

Izmantojiet diagrammu vai izklājlapu sekot līdzi Viss

Jā, tas ir tikai, ka nopietni. Jūs vēlaties, lai neatpaliktu ar vairākām informāciju par katru kredītkarti jūs atvēršanas:

 • Kredīta izsniedzējs un īpašo kredītkartes
 • Datums esat atvēris kredītkarti
 • Kredītkartes, gada maksa un vai tas ir atteikusies
 • Datumu gada maksa tiks iekasēta, ja tas ir atteikusies no pirmajā gadā (ja jūs neesat tur kontu, jums ir nepieciešams slēgt kontu pirms šī datuma)
 • prēmiju
 • Tēriņu prasība
 • Datums jums ir nepieciešams, lai izpildītu prasību par izdevumu
 • Jūsu pašreizējā kredītkartes bilanci (un atlikumi visās kredītkartes)
 • Jūsu panākumi pret izpildot prasību par izdevumu
 • Vai bonuss ir piemērots jūsu kontam
 • Vai esat izmantojis bonusu
 • Laiks jebkuram reklāmas likmi

Vienmēr izlasiet smalka drukāt

Pārlasot kredītkaršu ziņā ir obligāta. Daži kredītkaršu izdevēji tikai ļauj jums nopelnīt bonusu, ka noteiktos apstākļos, piemēram, jums nav nopelnījis bonusu no šī izsniedzējs pēdējo 24 mēnešu laikā. American Express, piemēram, ļauj karšu īpašniekiem nopelnīt vienu kredītkarti tikai vienu bonusu. Kad esat nopelnījis bonusu konkrētam Amex, jums nebūs iespēja nopelnīt bonusu par šo pašu kredītkarti vēlreiz. Kredītkaršu noteikumi var tikt mainīti, tāpēc vienmēr izlasiet noteikumus un nosacījumus, pirms pieteikšanās kredītkarti.

Esi uzmanīgs Cik Cards Jūs Atvērt īsā laika periodā

Kredītkaršu emitenti var liegt jūsu kredītkartes pieteikumu, ja esat atvēris vai pieteikties pārāk daudz kredītkaršu pēdējo 12 līdz 24 mēnešiem.

Nekad Veikt bilances pārskaitījumus vai Take naudas aizdevumi

Šie darījumi netiek uzskatīti par pirkumiem, un tāpēc nepalīdzēs jums sasniegt jūsu tēriņu minimums. Viņi vienkārši ieņemt savu kredīta limitu, un atstāt jūs ar mazāku telpu izdevumiem. Plus abi darījumi parasti maksā nodevas, kaut ko jūs vēlaties, lai izvairītos, lai iegūtu maksimālu labumu no kredītkartes kuļot. Un, ja avansu, jūs nesaņemat labvēlības periodu finanšu maksu un sākt uzkrāt procentus uzreiz.

Ierobežojumi atvēršana Credit Cards

Kredītkaršu izdevēji vēlas būt lojāli klienti, kas būs pieejamas, savas kredītkartes ilgāk nekā dažus mēnešus. Tātad, cenšoties, lai vērstos pret kredītkarti kuļot daudzi kredītkaršu izsniedzēji tagad skaita ierobežošanu kredītkartes, jūs varat atvērt.

Piemēram, daudzi Chase klienti ir pamanījuši, ka Chase neapstiprinās pieteikumus patērētājiem, kuri atvērtajām vairāk nekā piecas jaunas kredītkartes (jebkuri kredītkartes), pēdējo 24 mēnešu laikā.

Ierobežojumi attiecībā uz atverot jaunas kredītkartes vienkārši nozīmē, jums ir vairāk stratēģisks par to, kad jūs atverat kredītkartes un maksājumu karšu izdevēju jums pieteikties.

Kredītkaršu emitenti var arī ierobežot kopējo skaitu atvērto kontu, jūs varat būt ar viņiem uzreiz laikā. Par American Express, piemēram, ierobežojums ir četri kredītkartes.

Vai Kredītkarte kuļot ietekmē Credit?

Kredītkarte kulšanās var ietekmēt jūsu kredīta score, bet tas, iespējams, ne vienmēr pazudināt jūsu kredīta rezultātu. Atcerieties, ka maksājumu vēsturi un parāda līmenis ir divi lielākie faktori, kas ietekmē jūsu kredīta rezultātu. Ja veicat visus savus ikmēneša maksājumus par laiku, un jūsu kredītkartes bilanci mazs, jūs saglabāt savu kredīta score no uzpildīšana.

Katru reizi, kad jūs pieteikties uz kredītkarti, tur ir grūti izmeklēšana jūsu kredīta ziņojumu. Šīs izmeklēšanas var ietekmēt jūsu kredīta score-izmeklēšana ir 10 procenti no jūsu kredīta rezultāts, īpaši vairākas īsā laika periodā.

Atver jaunus kontus var pazemināt savu vidējo kredīta vecumu-faktors, kas ir 15 procenti no jūsu kredīta rezultātu.

Jūs pat varētu redzēt pretēja jūsu kredīta rezultāts palielinās, jo jūs ir tik uzmanīgs, veicot savus maksājumus laikā, un maksājot savu bilanci pilnībā katru mēnesi. Daži kredītkaršu izdevēji ietver bezmaksas kredīta score laikā jūsu ikmēneša paziņojumu. Ja neviens no jūsu kartes ir šī pabalstu, jūs varat izmantot bezmaksas kredīta vērtēšanas pakalpojumu, piemēram, kredīta Karma vai Kredīta Sesame, lai saglabātu cilnēm uz jūsu kredīta rezultātu. Jūs vienmēr varat vilkt atpakaļ uz kredītkarti kuļot, ja tas ietekmē jūsu kredīta rezultātu.

Kredītkarte kuļot varētu nebūt Jums ja …

Kā aizraujoši, jo tas var likties, lai nopelnītu bonusu pēc bonusu gandrīz bez maksas, ir dažas lietas, lai noskatītos, kas paredzēti, ja jūs kuļot kredītkartes.

Jums nav labas kredītu

Jums parasti ir nepieciešams, lai būtu lielisks kredītu pat pretendēt uz labiem atlīdzības kredītkartes. Ja jums ir negatīva informācija par jūsu kredīta ziņojumu, piemēram, kavētiem maksājumiem vai parādu iekasēšanu, jums pirms mēģināt kannu kredītkartes vajadzētu uzlabot jūsu kredīta ziņojumu.

Jūs esat gatavojas lielu Loan Drīz

Jūs nevēlaties, lai kannu kredītkartes (vai vismaz likt jūsu kuļot aizturēts uz laiku), ja jūs gatavojas hipotēku vai citu lielu aizdevuma pieteikumu no 18 līdz 24 mēnešiem. Par izmeklēšanu un jaunatklātajiem kontu skaits var ietekmēt jūsu kredīta score, un padara to grūtāk iegūt apstiprinātas jauniem kontiem, pat ja jūs esat bijis laika ar visiem saviem maksājumiem.

Jums nav tērēt pietiekami daudz naudas katru mēnesi, lai apmierinātu tēriņu prasība

Jums var nākties tērēt vairākus tūkstošus dolāru par pirkumiem tikai dažus mēnešus, lai izpildītu izdevumu prasības. Ja jūsu pašreizējais tēriņu nav pietiekami liela, lai apmierinātu izdevumu prasības, kulšanās varētu nebūt jums. Palielinot savus izdevumus tikai nopelnīt bonusus liek jums draud radīt lielākas atlikumu, nekā jūs varat atļauties atmaksāt.

Jums nav laika, ne intereses sekot līdzi savu kredītkarti Progress

Jūs joprojām varat nopelnīt kredītkaršu izdevumu prēmijas un atlīdzības jūsu kredītkartes pirkumiem. Tomēr, ja jūs nopietni par kuļot kredītkartes, organizējot savu darbu, ir galvenais.

Jūs esat nekad nav bijusi kredītkarti

Kredītkartes kulšanās nav par nepieredzējuši. Jums vajadzētu būt liela pieredze, izmantojot kredītkarti un maksāt savu bilanci pilnā katru mēnesi pirms nokļūst kredītkaršu kuļot. Tas ir pārāk viegli nokļūt nepatikšanās, un pēc tam, kad jūsu kredīta rezultāts ir bojāts, tas ir grūti, lai to salabotu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.