Kas ir Distressed Parādu Investīcijas un kā tas darbojas?

Home » Investing » Kas ir Distressed Parādu Investīcijas un kā tas darbojas?

Kas ir Distressed Parādu Investīcijas un kā tas darbojas?

Kad uzņēmumi ir finansiālas problēmas, mēs bieži dzirdam par investoriem ejot prom ar dūšīgs naudas summas. Tas, šķiet, tas nešķiet loģiski, bet tas izriet no fakta, ka investori ir iegādājies uzņēmuma parādu, nevis tās krājumu.

To bieži dēvē par nonākušu parādu ieguldīt, un tas ir izplatīta prakse starp riska ieguldījumu fondiem un daudziem institucionālajiem investoriem.

Ar nonākušu parādu ieguldīt, investors apzināti iegādājas parādu satraukumu uzņēmuma bieži ar atlaidi-un cenšas gūt peļņu, ja uzņēmums pagriežas.

Daudzos gadījumos, investori joprojām staigāt prom ar maksājumiem pat tad, ja uzņēmums bankrotē, un dažos gadījumos, noskumuši parāda investoriem faktiski galu galā, kā problemātisko uzņēmumu īpašniekiem.

Getting parādu par Lēti

Nav stingru noteikumu, kad kategorizēt parādu par “krīzes apstākļos”, bet tas parasti nozīmē, ka parāds tiek tirgots ar ievērojamu atlaidi, tās nominālvērtību. Tā, piemēram, jums var būt iespēja iegādāties $ 500 obligāciju par $ 200. Šajā gadījumā atlaide nāk, jo aizņēmējs ir apdraudēta saistību neizpildi. Un tiešām, investori var zaudēt naudu, ja uzņēmums bankrotē. Bet, ja investori uzskata, ka var būt pavērsiens, un galu galā pierādīta taisnība, viņi var redzēt vērtība parāda iet uz augšu dramatiski.

Investors, kurš iegādājas kapitāldaļu uzņēmumā, nevis parāds varētu veikt vairāk naudas, nekā parāda investoriem, ja uzņēmums kļūst pati apkārt. Bet akcijas varētu zaudēt visu savu vērtību, ja uzņēmums bankrotē.

Parāds, no otras puses, joprojām saglabā zināmu vērtību, pat ja turnaround nenotiek.

iegūšana Control

Ja investors iegādājas uzņēmuma problemātisko parādu, tie ir ne tikai, veicot pirkumu, bet bieži galu galā ar kādu kontroli uzņēmējdarbību. Vienības, piemēram, riska ieguldījumu fondiem, kas pērk lielu daudzumu noskumuši parādu bieži sarunas nosacījumus, kas ļauj tām uzņemties aktīvu lomu ar nemierīgajā uzņēmumu.

Bez tam, noskumuši parāda investori var sasniegt prioritārs statuss tiek atmaksāta, ja uzņēmums bankrotē.

Ja uzņēmums paziņo Nodaļa 11 bankrotu, tiesa parasti nosaka prioritāšu secību kreditoriem, kuri ir parādā naudu. Tiem, kas iesaistīti noskumuši parādu bieži daži no pirmajiem cilvēkiem samaksāto atpakaļ, pirms akcionāru un pat darbiniekiem. Dažreiz tas var izraisīt kreditori faktiski, ņemot īpašumtiesības uzņēmumā. Kad tas notiek, tad noskumuši parāda ieguldītāji var veikt laimi, ja tie ir veiksmīgi pagrieziena uzņēmums apkārt.

Riska vadība

Anytime investors pirkumi parāds, piemēram, formā valdības vai korporatīvo obligāciju, viņi riskē aizņēmēja saistības. Tieši tāpēc vairums investoru ir aicinātas izpētīt kredītspēju aizņēmēja, lai noteiktu iespējamību saņemt savu naudu atpakaļ. Saistību neizpildes risks ir arī iemesls, kāpēc parāds no mazāk kredītspējīgs organizācijām radīs lielāku peļņu investoram.

Ar nonākušu parādu ieguldīt, ir ļoti reāls risks ieguldītāja ejot prom ar neko, ja uzņēmums bankrotē.

Investori, kuri iesaistās noskumuši parādu ieguldīt, jo īpaši lielāku riska ieguldījumu fondiem, bieži veic ļoti spēcīgu analīzi risku, izmantojot progresīvus modeļus un testa scenārijus.

Turklāt, šie līdzekļi bieži vien ir ļoti prasmīgi izklāšana risku, un, ja iespējams, sadarbojoties ar citiem uzņēmumiem, lai tie nav eksponētas ja viens investīciju noklusējumus.

Vissvarīgākais, kvalificēti drošības fondu pārvaldniekus saprast vērtību dažādošanu ieguldījumus. Tas ir maz ticams, ka noskumuši parāds veido ievērojamu daļu no hedžfondu pilnīgu portfelī.

Distressed Parāds par Vidējais investoriem

Vispārīgi runājot, vidējais Joe nav gatavojas iesaistīties problemātisko parādu ieguldīt. Lielākā daļa cilvēku ir labāk ieguldīt akcijās un standarta obligācijas, jo tas ir vienkārši, un daudz mazāk riskanta. Bet tas ir iespējams, ka indivīds, lai piekļūtu šo tirgu, ja tās izvēlas. Daži uzņēmumi piedāvā kopfondu, kas iegulda noskumuši parādu, vai ietver problemātisko parādu kā daļu no portfeļa.

Franklin Mutual Quest fonds no Franklin Templeton Investments [NYSE: MQIFX], piemēram, ietver problemātisko parādu savos uzņēmumos kopā ar nenovērtēts uzņēmumiem un naudu. Oaktree Capital ir vēl viens uzņēmums, kas piedāvā individuālajiem investoriem piekļūt noskumuši parādu caur privātiem transportlīdzekļiem.

Tas ir noderīgi, lai ieguldītāji varētu saprast iespējas, ka grūtībās parāda piedāvājumi, bet tas reti jēga tipisks pensijas portfeli. Dodot krājumiem, kopfondu un investīciju kategorijas obligācijām ir drošāks un loģiskais ceļš uz bagātību vairumam cilvēku.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.