Kas ir liels risks Driver? Augsta riska Driver Vienāds augsto Apdrošināšana

Home » Insurance » Kas ir liels risks Driver? Augsta riska Driver Vienāds augsto Apdrošināšana

Kas ir liels risks Driver?  Augsta riska Driver Vienāds augsto Apdrošināšana

Termins augsts risks var izmantot dažādos veidos. Dažreiz tas attiecas uz vienu vadītājam ir lielāks risks nekā otru. To var arī izmantot, atsaucoties uz transportlīdzekļa vadītājs nevar saņemt apdrošināšanu, izmantojot vēlamo pārvadātājs.

Lielākā daļa autovadītāju nesaņem vislabākos apdrošināšanas likmes. Tāpēc lielākā daļa autovadītāju ir lielāks risks nekā tiem dažiem tā saukto perfektu braukšanas risku. Četri no visbiežāk veidus, nav iegūt vislabāko likmes ir šādas:

1. Ne kam Best Insurance Credit Score

Ja jūsu apdrošināšanas kompānija jums nosūtīja paziņojumu, norādot, ka jūs nesaņemat ļoti labāko likmi, jo jūsu kredīta score, nav panikas. Ļoti labākais rezultāts ir ļoti grūti iegūt. Jums joprojām var iegūt ļoti labu finansiālās stabilitātes atlaidi ar savu pašreizējo kredīta rezultātu. Apdrošināšanas uzņēmumi ir saistīts kredīta rādītāji ar varbūtību prasības. Tātad, ja Jums nav iegūt vislabāko kredīta score, jūs tiekat uzskatīts lielāks risks nekā kāds ar labāko rezultātu.

2. Ņemot satiksmes pārkāpumu vai pie vainas Accident

Pat viens satiksmes pārkāpums liek jums ir lielāks risks, nekā kāds, kuram nav. Tas var būt nomākta, kad esat devies gadiem un gadiem bez biļetes saņemt maksu par vienu mazu zaudē spēku spriedumā. Dažas apdrošināšanas pārvadātājiem, piedāvā vēl pēc zvani un svilpes tipa pārklājumu, kas varētu atteikties no viena neliela pārkāpuma vienu vadītāja.

Taču jūs maksājat nelielu maksu, lai saņemtu biļeti atcelta.

Tas pats attiecas uz defektu negadījumu. Iesniedzot prasību, ir pārliecināts, ka uguns veids, kā kļūt uzskatīta par lielu risku. Dažreiz pat nav vainīgs pretenzijām var paaugstināt savas cenas. Apdrošināšanas pārvadātājiem ir jānāk klajā ar veidu, lai jūs varētu izvairīties no tiem pieaugumu, iegādājoties Accident Piedošana.

Tā ir papildu iespēja, ko jūs varētu maksāt papildus par vietā piemaksu pēc negadījuma.

3. Būt par Teen Driver

Tā ir taisnība, jaunie autovadītāji nav jādara kaut kas nepareizi uzskatīt lielāks risks nekā norūdījies vadītāju. Viņu vecums vien uzreiz liek viņiem augsta riska cenu diapazonā. Tik daudzi jaunie autovadītāji ir negadījumu un ir satiksmes pārkāpumiem, kas palielina smagumu jau augstu izmaksu apdrošināšanu. Visiem autovadītājiem iet caur šo laiku augstu risku.

4. Nav Būt Home

Parasti termins augsta riska un bez mājas īpašnieks neiet kopā. Bet, homeowner atlaide var būt tik labi, ja jūs domājat par to, kas nav mājas īpašniekiem ir uzskatāma lielāks risks nekā homeowners acīs apdrošināšanas pārvadātājiem. Apdrošināšanas uzņēmumi, piemēram, stabilitātes un pieder mājas ir liela daļa no stabilitātes faktors. Vairāki tiešsaistes apdrošināšanas uzņēmumiem nav vērtēt, balstoties uz namīpašuma.

Augsta riska vadītājs nozīmē autovadītāju, kurš nav pretendēt uz vēlamo pārvadātājs ir visizplatītākais termina.

Trīs kopīgas veidi, kā būt patiesi augsta riska vadītāju ietver:

1. DUI / DWI

Lielākā daļa autovadītāju zina DUI nozīmē augstākas apdrošināšanas likmes, tomēr daudzi ir pārsteigti redzēt atcelt paziņojumu no to vēlamo pārvadātājs pēc biļetes. Vēlamie nesēji nepieļaujam lielas pārkāpumus. Kad vēlamais pārvadātājs ir informēts par savu galveno pārkāpumu, jūsu politika tiks atcelts pēc atjaunošanas.

2. Vairāki Satiksmes pārkāpumi

Vairāki pārkāpumi nesaskan vairāk nekā sešiem punktiem parasti nozīmē, ka jūs vairs saņemt vēlamo apdrošināšanas pārvadātājs. Tas var būt juceklis biļetes un pie vainas negadījumu, lai izveidotu septiņus punktus vai vairāk. Kad runa ir pie vainas negadījumi policija nav izsniegt biļeti apdrošināšanas punkti tiks pievienoti jūsu ierakstu. Viena auto avārija ar prasību izmaksāta vienmēr ir pie vainas, nelaimes, neatkarīgi no apstākļiem.

3. Nav Iepriekšēja Apdrošināšana

Braukšana bez apdrošināšanas ir pretlikumīga. Diemžēl ir ļoti maz izņēmumiem tiek veikti autovadītājiem, kuriem nav iepriekšējas apdrošināšanu. Vadot transportlīdzekli, ir tik izplatīta mūsu ikdienas dzīvē, apdrošināšanas uzņēmumiem ir labs pamats uzskatīt, jūs brauca kādā brīdī bez apdrošināšanas. Kam ir derīga autovadītāja apliecība nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai būtu auto apdrošināšana tādā vai citādā veidā. Bez apliecinājuma vismaz sešu mēnešu nepārtrauktas apdrošināšanu, jums tiek uzskatīti par augsta riska vadītājs.

Katrs apdrošināts indivīds ir vadītāja risks sava veida. Ne daudzi autovadītāji pretendēt uz vislabāko likmi. Augsta riska vadītājiem vienmēr ir iespējami uzlabojumi. Zinot, kur jūs stāvēt, ir pirmais solis, lai uzlabotu savu ierakstu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.