Kas ir Nomas starp izīrētāju un īrnieku?

Home » Real Estate » Kas ir Nomas starp izīrētāju un īrnieku?

 Kas ir Nomas starp izīrētāju un īrnieku?

Saimnieks un īrniekiem paraksta nomas līgumu īrējot īpašumu. Kas ir iekļauts šajā nomas atšķirties. Tomēr ir daži pamati, kas jums būtu jāzina par nomas līgumu kopumā. Šeit ir pieci pamati nekustamā īpašuma nomu.

Piemēri īpašumu, kas var iznomāt Real Estate:

 • Residential- dzīvokļa vai mājas
 • Commercial- mazumtirdzniecības vai biroju
 • Rūpnieciski noliktava
 • Zeme
 • Reklāmas Space dēļa
 • Vieta uz jumta vai property- par mobilo telefonu torņi

Piemēri īrnieku Real Estate:

 • Individuāla vēlas dzīvot dzīvojamo nomas telpu.
 • Mazumtirdzniecības veikalu meklē telpas darboties savu uzņēmējdarbību.
 • Biroju, ārsts vai uzņēmums, meklē vietu savā praksē.
 • Vēl viens saimnieks līzings zemi izmantot kā autostāvvietu saviem īrniekiem.
 • Uzņēmums iznomā reklāmas vietas uz ēkas.
 • Uzņēmums iznomā zemi safasēti mobilo telefonu torni.

1. Kas ir mērķis par izīrēšanai?

Nomas mērķis ir aizsargāt gan saimnieks un īrnieks, ļaujot katru pusi zina savus pienākumus un saistības. Nomas ietvers līguma darbības laiku, mēneša vai gada īres maksu, kārtību, īres maksas, kā arī saistības īrnieka, bet līzinga īpašumu.

Ja saimnieks vai īrnieks pārtraukumiem jebkādu termiņu nomā, nomas vairs nav saistošs. Pārkāpēju pusi var uzsākt tiesisku darbību un finanšu sankcijas par līguma laušanu.

2. Kāda ir atšķirība starp nomu un nomas līgumu?

Kaut arī daudzi cilvēki izmanto šos vārdus pamīšus, tie faktiski nav viens un tas pats. Noma ir līgums virs noteiktā termiņā. Kopējā nomas termiņš ir viens gads. Daži var būt tik īss, cik sešu mēnešu laikā, citi kamēr pieciem gadiem.

Ja abas puses vienojas mainīt līgumu, noteikumus par nomas nevar mainīt, kamēr nomas termiņa beigām.

Turklāt, ja nomas termiņa beigām, nomas netiek automātiski atjaunot. Pēc beidzas, nomas termiņš vai nu kļūst par mēneša uz mēnesi, vai arī jums būs iegūt īrniekam parakstīt jaunu nomas.

Nomas līgums ir daudz īsāks līgums. Tas parasti ir 30 dienu līgums. Nomas līgums automātiski atjauno pēc termiņa beigām, ja vien kāda no pusēm atceļ līgumu rakstiski. Noteikumi par nomas līguma var mainīt jebkura puse, sniedzot rakstisku paziņojumu par izmaiņām. Daudzās valstīs, šis paziņojums jāsniedz 30 dienas pirms jebkuras izmaiņas tiks ieviestas.

3. Kas būtu jāparaksta Noma?

Nomas jāparaksta saimnieks vai saimnieka pārstāvis, kā arī ar visiem īrniekiem, kas vecāki par 18 Ir ļoti svarīgi, lai visas iesaistītās puses, kas dzīvo vai veic uzņēmējdarbību nomu paraksta nomas līgumu. Šeit ir piemērs, kāpēc tas ir tik svarīgi.

Vīrs un sieva pārcelties uz savu īpašumu. Viena gada nomas tiek parakstīts. Tomēr tikai vīrs liek savu vārdu uz nomu. Viņš ir, tāpēc, vienīgais atbildīgs par nomas maksu.

Vienu mēnesi pēc pāris kustas, vīrs atstāj. Tā sieva nekad parakstīja nomas līgumu, viņa nav pienākums ievērot ziņā tā.

4. Ja man ir jurists Izveidot Noma?

Ir daudz nomas veidlapas ir pieejami tiešsaistē. Daudzi ir labs sākuma punkts, bet jums nekad nevajadzētu paļauties akli uz tiem. Katrai valstij ir īpaši tiesību akti visu, sākot no taisnīgas mājokļu drošības depozītiem, kas ir jāievēro precīzi.

Jums ir jābūt nekustamā īpašuma advokāts iet pa esošo nomas vai palīdzēs jums sagatavot jaunu. Tas ir ļoti svarīgi, ka jūsu nomas ir rūpīgi un juridiski precīzi, lai jūs aizsargā no pārpratumiem. Jūs arī vēlaties, lai pasargātu sevi no “profesionālajiem īrniekiem, kuri plēsīgie nenojauš zemes īpašniekiem un mēģināt izmantot caurumu jūsu nomu.

5. Cik Lapas Ja Nomas Be?

Noma var būt jebkur no vienas lapas uz divdesmit lapām, atkarībā no informācijas apjoma, uz. Jo vairāk dziļums jūsu līzings ir, jo labāk aizsargāts esat; Tomēr, nejauciet ar ilgtermiņa nomas līgumu ar labu nomu.

Ir daži pamati, ka katrs nomas vajadzētu būt, ka būs sadaļas, kas ir nepieciešami tikai dažās valstīs, un tad tur ir noteikumi, kuru daži namīpašnieki redz kā būtisks, bet citi būs izlaist. Jums vajadzētu konsultēties ar savu nekustamo īpašumu advokāts un izmantot savu iepriekšējo pieredzi, veidojot savu nomu. Kā jūsu saimnieks karjeru aug un jūsu pieredze aug, jūsu nomas neapšaubāmi augt kopā ar jums, lai jums ir aizsargāti no jauniem draudiem, kas iepriekš tika ignorēti.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.