Kas kasutate oma krediitkaardi Soodustused Punktid valesti?

Home » Credit and Debt » Kas kasutate oma krediitkaardi Soodustused Punktid valesti?

Kas kasutate oma krediitkaardi Soodustused Punktid valesti?

Kui kasutatakse õigesti, hea premeerib krediitkaardi aitab teil pad oma pangakonto, uuendada puhkust, rahastada tasuta reisi või raseerida hinna alla oma kulud. Paljud Preemiakaardid nendel päevadel pakkida nii palju raha oma palkitsemisohjelmat te võiks jalutada sadu dollareid väärt freebies – eriti kui te kasutate oma kaardi enamiku oma kulud ja seejärel maksta ära tasakaalu täielikult iga kuu.

Kui sa ei maksa tähelepanu sellele, kuidas te koguda ja kulutada oma raskelt teenitud preemiad punkte, aga sa võiks likvideerida jättes vaba raha lauale. Siin on kuus viise võite olla kasutades oma kaardi premeerib punkte valesti aru saamata.

Sa ei jälgi, kuidas te neid teenida. Et enamiku oma premeerib krediitkaardi ja teenida nii palju miili või punkte kui võimalik, pead ära iga boonuse võimalus saad. Mõne kaardid, mis tähendab, et jälgida oma kulutusi ja kasutada kaardi iga ostu, et teenib premeerib boonus. Mis muud kaardid, tähendab see ära eraldi boonus võimalusi, nagu lunastamise boonuseid või boonuspunkti veeta teatud summa.

Sa veeta oma punktid kaupu. Enamik Preemiakaardid teile kaubelda oma premeerib punkte tasuta kaup, nagu koduelektroonika või housewares. Aga lunastamise väärtused tüüpi premeerib ostud on tavaliselt kohutav – eriti võrreldes suurema väärtusega võimalusi, nagu reisimine. Näiteks, sõltuvalt teie krediitkaardi 50000 premeerib punkte võib osta sulle $ 250 digikaamera, 500 $ kinkekaart või $ 750 lennuki pileti. Et saada kõrgemat tootlust Preemiate ostud, kontrollige oma kaardi lunastamise juhend ja valida premeerib et osta sa enam vähem punkte.

Sa raiskad punkte odav reisida. Samamoodi saate pigistada rohkem raha oma premeerib punkte, kui te neid kasutada pikemate lendude või Pricier hotellid. Näiteks hotelli krediitkaardi küsida teilt sama arvu punkte, olenemata sellest, kas olete viibib ruumis, et regulaarselt maksab $ 100 öö või $ 400 öö. Et saada kõige rohkem oma premeerib kaart, salvestada punkte Pricier reisi, mis muidu maksab sulle kimbu sularahas.

Sa raha lunastada oma “tasuta” kasu. Mõned Preemiakaardid teil vaja läbida kaardi väljastaja broneerida premeerib rahastatud reisi, kuid siis võta lunastustasudest kui sa seda telefoni. Et ära hoida eest lunastamist auhinnad, broneerida oma reisi läbi oma pangaga online premeerib portaali või valida reisi kaart, mis võimaldab teil broneerida oma reisi iseseisvalt ja saada tagasi seda.

Sa osakonnastumise Preemiate programmid. Paljud krediitkaardid teile edastada oma punkte teiste lojaalsuse programmid, nagu lennufirma pidevate lendajate programmid. Aga kui te ei võta ära, et teenus, mida võiks jääda võimalus osta reisimine kiiremini või saada rohkem väärtust oma kasu tulu. Näiteks, kui teil on vaja ainult paar sada punkte osta tasuta reisi oma lemmik lennufirma, mida saab kasutada lisapunkte teil konts oma premeerib kaart. Trading punkte erinevate lojaalsuse programmid annab teile rohkem paindlikkust, et sa ei pea piirama, millal või kus te reisida.

Samuti võite leida, et oma krediitkaardi premeerib punkte on rohkem väärt kui need üle teisele programmi.

Sa lahkud premeerib kasutamata kontol. See on üks asi, et päästa oma premeerib kuni teil on piisavalt miili või punktid osta suur reis. Aga kui sa oled unarusse Preemiate mingit põhjust, siis võiks lõpetada kaotada need täielikult. Paljud premeerib lõpeb pärast paari aastat kontol, samas kui teised kaardid uuendada premeerib igal aastal ainult siis, kui hoida, kasutades oma kaardi. Samuti võite tulla kahetse säästa oma punkte, kui teie väljaandja lõikab väärtus Preemiate punktid enne, kui olete isegi lunastatud neid.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.