Kas Laenu kaitse Kindlustus hinda väärt?

Home » Credit and Debt » Kas Laenu kaitse Kindlustus hinda väärt?

Kas Laenu kaitse Kindlustus hinda väärt?

Laenu kaitse kindlustuse eesmärk on samm ja katta igakuine laenumakse ja kaitsta teid vaikimisi korral midagi töökohtade kadu kurnav haigus ja isegi surma. Tundub hea mõte registreeruda, kui te võtma laenu, kas see on hüpoteek uut kodu või isikliku laenu, et tugevdada krediitkaardi saldod ei ole?

Kuigi seal on kasu seda tüüpi kaitset, seal on ka pikk nimekiri põhjust mõelda hoolikalt enne allkirjastamist paberisse, sealhulgas asjaolu, et seal on paremaid valikuid seal, et kaitsta ennast ja oma pere enam otseselt ja põhjalikult, juhul kui ootamatu.

Tüübid Loan Kindlustus poliitika Saadaval

Kuna Federal Trade Commission (FTC) selgitab , on mitu liiki laenukindlustuse (tuntud ka kui krediidikindlustuse) tarbijatele kättesaadavaks. Valikud on krediidi elukindlustus; krediidi puude kindlustus; tahtmatu töötuskindlustus ja lõpuks krediiti varakindlustus.

Ükski neist tuleks segi ajada erasektori hüpoteegi kindlustus, muidu tuntud PMI, mis on tavaliselt nõue homebuyers kes pani vähem kui 20% alla kodu osta.

väheneb tingimused

Seas puudusi või krediidi kindlustuse on vähenev väärtust poliitika, ütleb Kathleen kala, sertifitseeritud rahalise planeerija ja president Fish and Associates.

Mida see täpselt tähendab?

Kõige lihtsamal mõttes, see tähendab, et teil on alati maksma sama summa oma igakuist lisatasu hoolimata asjaolust, et nimiväärtuse või kasu pakutud poliitika väheneb iga järgneva makse, selgitas Kala. Ta näitab, et tase perioodi poliitikat, mis maksab poliitika täielik näkku hinna elu poliitika perspektiivis on sageli parem valik.

Zhaneta Gechev of One Stop Elukindlustus pakub sarnast kriitikat laenukindlustuse ja ütleb, et ta on kirglik tarbijate harimine seoses puudusi nagu poliitika.

“Näiteks alustad $ 200,000 poliitika ja sa alati maksavad sama lisatasu. Kuid X arv aastaid, oma poliitika võiks olla väärt pool sellest, mida sa taktika, “ütles Gechev. “Miks maksta sama hinna madalama katvus?”

Võta saaja

Veel üks oluline erinevus mõista umbes laenukindlustuse on, kes saab kasu poliitika. Vastus on pank või laenuandja, mitte sina, mitte oma pereliikmetele.

Teisisõnu, standardse elukindlustust, näiteks, saate valida saajatele. “Sa saad nimetama abisaaja, kes saavad omakorda maksta ära laen ja hoida vahe,” ütles Kala.

Kuid laenu kindlustus, panga või laenuandja on ainus abisaaja. Et see punkt selgem, kui sa surema enne oma hüpoteek on tasunud, näiteks hüpoteegi kindlustus maksab võlajääk kohta kodus. Nii see on.

“Aga see ei pruugi olla see, mida teie pere vajab selle konkreetse hetk,” selgitas Gechev. “Teie abikaasa või vanemad või lapsed vajavad raha, et maksta oma matuseid. Ja nagu me kõik teame, ei ole need odavad. “

Ellujäänud pereliikmed võivad samuti vaja maksta arsti arveid ja muud kulud.

“Mulle kui tarbijale, ma tahan hoida kontrolli otsuse selle kohta, kuidas raha kulutatakse,” jätkas Gechev. Ja valides laenukindlustuse asemel traditsiooniline elukindlustus või invapoliitika, sa kaotad, et kontrolli, sest saaja on laenuasutus.

Post-punktile emiteerimine

Sest kõik raha maksad arvesse laenu kindlustus, ei ole mingit garantiid see tegelikult katta teid aega vaja, ütleb Angela Bradford, World Financial Group.

“The ettevõtted otsustavad ajal nõude, kui isik oli kindlustushuvi. Nad ei ole alati välja maksta, “ütles ta. “Enamik on nii seadistatud. Ajal midagi juhtub on see, kui ettevõte otsustab, kas nad lähevad välja maksta laenu või hüpoteegi … Kui klient oli varem terviseprobleemid, ettevõtete pääse maksmata välja. “

Et aidata vältida seda lõksu enne registreerumist poliitika küsida firma emissiooni kord, täpsemalt, kas poliitika on tagas kui taotletud või kui nõuded on esitatud, ütles Sarah Jane Bell, rahalise nõustaja Sun Life Financial.

“Sageli on see sõlmida pärast nõude, nii et kui teil oli meditsiinilise probleemi ei avalikustatud taotlemisel, nõude võib keelata isegi pärast kindlustusmaksete maksmise mööda,” Bell ütles.

Teil võib olla juba katmine sa vajad

Paljud tarbijad ei mõista, et nad on juba katvuse vaja maksta hüpoteek või mõni muu laenu hädaolukorras.

See ulatus tuleb vormis teiste poliitikate (arvan: elukindlustus, puude kindlustus) ja sageli on need muud poliitikad on lisakasu ei vaja raha kasutatakse ainult, et maksta ära oma laenu, kui juba arutatud.

“Kui ostetavad laenu kindlustus, esimene hindaja oma praeguse elukindlustuse, puude kindlustus ja muud katvuse et näha, kas te tõesti vaja täiendavaid katvuse oma laenu,” soovitab Kathryn Casna, kindlustus spetsialist TermLife2Go.com.

Enamik tööandjaid, näiteks pakkuda töötajatele võimalust sisse logida või lühiajalise invaliidsuse ja töötuskindlustuse ajal sisseelamisprotsessi protsessi ning võib pakkuda pikaajalist invaliidsust poliitika samuti, Casna ütles.

Vähemalt, sisseoste Loan Kindlustus

Kui sa ikka otsustada, et laenu kaitse poliitika on parim lähenemisviis teile, see on oluline sisseoste leida parima hinna ja õige katvuse oma olukorda.

Paljud laenu kindlustus plaanid maksma umbes 0,2% kuni 0,3% laenu või hüpoteegi, ütles Jared Weitz, tegevjuht ja asutaja Ameerika Capital Allikas.

“Hind sõltub põhineb kestus plaani, suurus ja katvuse,” Weitz selgitatud.

Samuti osana oma teadusuuringute protsess, veenduge, et olete õigete tüüpi poliitika, ütles Casna.

“Credit elukindlustus maksab ainult siis, kui sa sured. Credit puude maksab ainult siis, kui te ei saa töötada puude tõttu, samas kui tahtmatu töötuskindlustus maksab, kui te kaotate oma töö mingil põhjusel see ei ole sinu süü, “Casna selgitatud.

Vaadake oma poliitika hoolikalt, et tagada selle maksab oma muresid. Mõned krediidi invapoliitikat, näiteks ei maksa, kas te töötate osalise tööajaga, on füüsilisest isikust ettevõtjad, või teie võimetus töö on tingitud eelnev tervislik seisund.

“Loe trahvi printimine enne registreerumist, peate olema teadlik, mida poliitika tegelikult katab ja millistel põhjustel olete võimeline esitama nõude,” ütles Weitz.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.