Kas ma peaksin ostma My Life Insurance töö kaudu?

Home » Insurance » Kas ma peaksin ostma My Life Insurance töö kaudu?

Kas ma peaksin ostma My Life Insurance töö kaudu?

Paljud tööandjad pakuvad põhi elukindlustus oma töötajatele osana töötaja hüvitiste paketti. Kuigi see varieerub see elukindlustust on tavaliselt määratud summa või samaväärne ühe aasta palga ja pakutakse väga odav või isegi tasuta. Kuigi see võib olla piisavalt katvuse kui olete ühe kellel ei ole ülalpeetavaid, paljud ettevõtted pakuvad võimalust osta täiendava poliitika. Allpool kõik, mida vaja teada saada elukindlustus läbi oma tööandja, nii et saate otsustada, kas see on parim valik sinu jaoks.

Puudusi ostmine Life Insurance Läbi oma töö

Kuigi saan elukindlustust läbi oma tööandja võib tunduda kõige mugavam variant, see ei ole ilma oma miinused. Kui sa olid kaotada oma tööd, siis kaotaks oma elu kindlustuskaitse. Sa võiksid ka lõhe ulatus kui sa olid loobuda oma tööd ja alustada uuega.

Teine asi, mida kaaluda, kas teie ettevõtte standard elukindlustust on piisavalt suur, kui teil on abikaasa ja ülalpeetavate. Kui ei, siis võib-olla osta täiendava poliitika välisest üksus.

Kasu saamine Life Insurance Läbi oma töö

Kui teil on eelnevalt eksisteerinud meditsiiniline seisund, nagu diabeet, see võib olla raske saada traditsioonilise nimetuse elukindlustust. Kui see on nii, siis oleks kasulik teile saada elukindlustust läbi oma tööandja, kuna see on tavaliselt lihtsam saada heaks oma tööandja kui väljaspool pakkuja.

Teine suur kasu saada elukindlustus läbi oma tööandja on mugavuse. Näiteks võite tunda vajate elukindlustus, aga lihtsalt ei saanud ümber seda veel. Töö-sponsoreeritud plaanid on suurepärane lahendus. Viimase maksumus elukindlustust ostetud läbi oma tööandja on sageli palju odavam, ja paljud on tasuta.

Määramisel katvus vajate

Haara see lihtsalt, pead ostma piisavalt elukindlustus, et katta oma kohustusi, nagu matusekulud, raviarvete ja tulevikus elamiskulud tahes ülalpeetavatele. Neile perede ja teiste ülalpeetavate hea rusikareegel on, et mõiste elu poliitika umbes kaheksa korda oma aastasest sissetulekust. Sel juhul elukindlustust saadud läbi oma tööandja tuleb kaaluda täiendava poliitika teise suuremat poliitika.

Lisaks oma palga ja elamiskulud suurendada, oma elu kindlustuskaitse peaks samuti. Siiski, kui olete tasunud oma kodus ja pane oma lapsi läbi kolledži, võite otsustada vähendada teie poliitika summa.

Teiselt poolt, kui oled noor, kui te ei ole abielus või ülalpeetavaid ei ole, siis ei pruugi valida teha elukindlustus üldse enne kui hakkate pere. Kui sa seda teed, veenduge, et olete piisavalt kõrvale, et katta oma matmise kulud, nii see ei ole koormaks oma sõprade ja perega.

Parim Life Insurance Policy

Kui otsustate mitte saada elukindlustus läbi oma tööandja, või kui te otsite täiendava poliitika peal, mida teie töökohas juba pakub, siis kindlasti osta mitu erinevat poliitikat, et saada parima hinnaga saadaval.

Pea meeles, et elu kindlustuse pakkujad teha riskianalüüs, kui nad kindlustada ja te võib kahanes tõsiste tervisehädadega või tasu kõrgem kui nad tunnevad, et teie risk on suurem.

Riskielukindlustus pakub madalaima ja annab katvuse teatud aja jooksul, nagu 10, 20 või 30 aastat. Tähtajaline elukindlustus puudub rahaline väärtus ja kasusaajate ainult saada väljamakseid, kui sa sured sel perspektiivis. Kui mõiste on läbi, siis on võimalus, et uuendada oma poliitika, sageli kõrgem. Võite teisendada perspektiivis elukindlustust tervikuks poliitika.

Terve elu kindlustuspoliiside laekuvad tax-free dividende, mida tuntakse ka poliitika rahaline väärtus. Võite laenata vastu summas poliitika. Lisatasu ka jääb samaks, kuigi see on kallim kui termin elu poliitika.

Lõpuks pidage meeles: ei ole vabandus, millel ei ole elukindlustus kui sul on ülalpeetavaid, nii alustavad samme täna, et kaitsta ennast.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.