Kas olete valmis osta koju?

Home » Finance » Kas olete valmis osta koju?

Kas olete valmis osta koju?

Sel nädalavahetusel väljakutse valmistub osta maja. On palju põhjusi, miks te ei pruugi olla valmis ostma maja sel aastal, kuid see on oluline kaaluda võimalust, ja võtta meetmeid, et saada valmis kodu osta. Te ei tohiks kunagi tunda survet ostma kodus, selle asemel pead ootama, kuni olete valmis. Planeerimine ja säästa nüüd on lihtsam, kus saab osta maja, kui saabub aeg.

1. Kas oled valmis?

Kõigepealt pead kindlaks, kas olete valmis osta koju. See võib olla raske kindlaks teha, kas siis peaks rentida või osta. Üldiselt ei tohiks te osta maja, kui te kavatsete on valdkonnas vähemalt kolm aastat. Kui ei ole siis võtta suurem hitt kui siis, kui sa olid üürile. Teine asi, mida kaaluda, kas või mitte te rahaliselt valmis ostma maja. Mitte ainult sa võtma hüpoteegiga või maja makse kui ostad maja, aga sa ka vastutama kõik remonti, mis tuleb teha maja. Kodu remont ja hooldus võib olla väga kallis ja sa peaks olema hea suurusega hädaolukordade fond, enne kui osta maja. Kava ootamatute kulutuste ja koostada eelarvet ja kinni pidada, et sa ei pinguta üle ja nägu võimalust kaotada oma kodu.

2. Mis tüüpi kodus Kui Sa seda osta?

Kui olete valmis ostma, siis võib olla mitu erinevat võimalust. Kui te olete ühe, võib mõttekam osta Condo või linna koju, mis on vähem hooldust või võiksite koht, kus sul võib olla toakaaslased. Kui teil on väike pere võite olla vaadates starter kodus, aga sa peaksid ka kaaluma asju nagu koolid valdkonnas. Sul võib olla ka arvestades vanem kodus, et te kavatsete renoveerida. Te võiksite valida variant, mis võimaldab teil kasvada natuke nagu perekond. Te kindlasti soovite valida ala, mida oleks mugav elu sisse, kui te lõpuks oli lapsed isegi kui te olete ühe.

3. Mis tüüpi hüpoteek on õige Teie jaoks?

Kolmandaks tasub kaaluda erinevaid hüpoteegid, mis on saadaval. Peaksite valima fikseeritud intressimääraga hüpoteek, ei reguleeritav määraga hüpoteegi. See tähendab, et teie maja makse jääb samaks. Lisaks sa peaksid minema väga lühiajaline, et saate endale lubada. Viisteist aasta laenude säästa huvi ja maksed ei ole palju rohkem kui kolmekümne aasta laenu.

4. Kuidas valmistada osta maja?

Neljandaks, kui te ei ole valmis osta koju sel aastal, siis mis sa pead tegema, et saada seal? Loo kava, mis valmistab teid osta koju. Plaan peaks sisaldama saada välja võlgade, et teil on, säästes kuni hädaolukordade fond, kui teil on raske aeg makse tegemist ja sissemakse oma maja. Sageli inimesed teevad vea osta koju, enne kui nad on valmis. Sissemaks takistavad teil läheb veealuse oma hüpoteek, kui väärtus koju väheneb tulevikus. Halvimal juhul võid kaotada kodu, või võite hakata pahaks, sest see piirab, mida saate teha. Ole kindel, et sa vaadata need põhjused osta või oodata, et osta koju enne kui teha oma otsuse.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.