Kas Priekšlaicīga pensionēšanās nozīmē jūsu sociālā nodrošinājuma pabalstiem

Home » Retirement » Kas Priekšlaicīga pensionēšanās nozīmē jūsu sociālā nodrošinājuma pabalstiem

Kas Priekšlaicīga pensionēšanās nozīmē jūsu sociālā nodrošinājuma pabalstiem

Agrās pensionāri var garām tūkstošiem, kas sociālās apdrošināšanas pabalstiem, jo ​​tie nezina noteikumus. Zemāk ir četras lietas, kas jums būtu jāzina par priekšlaicīgu pensionēšanos un sociālo nodrošinājumu.

Priekšlaicīgā pensionēšanās nozīmē, ka varat saņemt mazāk

Aprēķini redzat jūsu sociālās apdrošināšanas pārskatā, pamatojoties uz darbu, līdz šim norādīts vecumam. Piemēram, ja jūsu Social Security paziņojums saka jūs saņemsiet $ 1100 mēnesī pēc 62 gadu vecuma, ka aprēķins tiek pieņemts, jūs strādājat, ir jāieslēdz 62.

Summa, tā saka jūs saņemsiet pie 66 vai 67 uzņemas tu strādā līdz 66 vai 67. gadu vecumam Tas nozīmē, ka, ja jūs iet priekšlaicīgā pensijā jūsu priekšrocības, visticamāk, būs mazāks nekā tas, ko jūs redzat uz jūsu paziņojumu.

Sociālās apdrošināšanas pabalsti tiek aprēķināti, balstoties uz jūsu augstākajiem trīsdesmit piecu gadu darba vēsturi, ar augstāko 35 noteikta pēc katru gadu darbs tika indeksētas atbilstoši inflācijai. Ja esat lietojis priekšlaicīgā pensijā, un jums nav pilnu trīsdesmit piecus gadus ilgu darba vēsturi, sociālās apdrošināšanas pabalsti, var būt mazāks nekā tad, ja jūs strādājat ilgāk.

Pat ja jūs pensijā agri, esiet piesardzīgs, ņemot sociālo nodrošinājumu 62 gadu vecumā, neveicot analīzi pirmās. Daudzos gadījumos, tas ir labāk, lai atrastu citas līdzekļu avotiem izmantot priekšlaicīgu pensionēšanos, lai jūs aizkavēt sākumu jūsu priekšrocības. Tas var palīdzēt aizsargāt jūs no pietrūkt naudas vēlāk dzīvē.

Jūs varat pensionēties un joprojām Delay sociālo nodrošinājumu

Jūs varat iet priekšlaicīgā pensijā un vēl jāgaida, līdz vēlākā vecumā, lai sāktu savu sociālās apdrošināšanas pabalstus.

Tas ir īpaši svarīgi, lai precētiem pāriem, kuri vēlas, lai pārliecinātos, ka viņu pārdzīvojušais laulātais saņem lielāku labumu, kad esat prom. Augstākais ikmēneša pabalsts, starp diviem no jums ir tas, kas kļūs par apgādnieka pabalsta apmērs, ja viens no jums iet – tajā brīdī, jūs saņemsiet tikai tad, ka augstākā labuma summas – ne abas summas.

Lai maksimāli nākotnes apgādnieka pabalstu, jūs vēlaties, jo lielāks pelnītājs atlikt ieslēgšanu priekšrocības līdz 70 gadu vecumam, ja iespējams. Kad precējies, apakšējā pelnītājs tomēr vajadzētu bieži sāk savas priekšrocības agrīnākā vecumā.

Pensijas pabalsti var iet uz leju, kad esat Sociālās drošības Piemērota

Daži pensiju plāniem piedāvāt lielāku sākotnējo ikmēneša pabalstu, ja esat lietojis pirmstermiņa pensionēšanos; pensijas pabalsts automātiski iet uz leju, ja jūs kļūstat tiesības balstīties uz sociālo nodrošinājumu. Ja jūs neesat informēti par šo, jūs varat domāt jūs saņemsiet pilnu pensiju pabalstu un sociālās nodrošināšanas.

Ne visas pensijas strādāt šādā veidā, tāpēc apmeklēt visas nodarbības vai semināru jūsu darba devējs piedāvā, lai jūs pilnībā saprastu savu pensiju un veselības ieguvumus, pirms pieņemt priekšlaicīgu pensionēšanos. Uzdot daudz jautājumu, un noteikt vienu uz vienu tikšanos ar pabalstiem konsultanta vai HR (cilvēkresursi) personai, ja tas ir iespējams.

Turklāt, ja jūs strādājis izglītības vai valsts vai valsts iestāde, ir jāapzinās, kad jūs sākat savu sociālās apdrošināšanas pabalstus, tie var būt mazāka par to, ko jūsu paziņojums parāda dēļ kaut ko sauc virspeļņas likvidēšana sniegšana un / vai valdības pensiju Offset. Tas ietekmēja manu māti, kas bija skolotāja 43 gadus.

Viņa gaidīts, lai saņemtu viņas pensiju, kā arī $ 1300 mēnesī sociālo nodrošinājumu. Viņa bija šokēts, kad viņa uzzināja viņas Sociālā drošība būs mazāk nekā $ 300 mēnesī sakarā ar valdības pensiju nobīde, kas ir piemērojams, ja jums pensiju par nostrādātajiem gadiem, ja jums nav, uz kurām saskaņā ar sociālās apdrošināšanas sistēmu.

Darba Priekšlaicīga pensionēšanās laikā var pazemināt sociālo drošību

Ja plānojat strādāt nepilnu darba laiku priekšlaicīgu pensionēšanos laikā jūsu sociālās apdrošināšanas pabalsti var tikt samazināts. Samazinājums ir balstīta uz kaut ko sauc Sociālās drošības ienākumu robeža, un tas ir piemērojams tikai tad, ja vēl nav sasnieguši pilnu pensijas vecumu. Ja jūsu ienākumi ir lielāki par robežu, jūsu ieguvumi tiks samazināts. Šis samazinājums attiecas tikai līdz jūs sasniegsiet savu pilno pensijas vecumu, kas ir vecumā 66-67 vairumam cilvēku. Kad jūs sasniedzat pilnīgu pensionēšanās vecumu, jūs varat nopelnīt jebkuru summu, un jūsu priekšrocības netiks samazināts.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.