Kas sa vajad Koguriskikindlustus Policy?

Home » Insurance » Kas sa vajad Koguriskikindlustus Policy?

Kas sa vajad Koguriskikindlustus Policy?

Üks võimalusi siis võib pakkuda, kui sa osta oma kodu kindlustuspoliis, korteriühistu kindlustus või üürija kindlustus on kas soovite KOGURISKIKINDLUSTUS poliitika.

Koguriskikindlustus võib olla nimetatud ka kui “Põhjalik” või “Open Ohtudest”

Mis on koguriskikindlustus Policy?

All-Risk kindlustuslepingu või avatud ohtudest poliitika pakub katvus ja kaitse kõigi “riske” või ohtudest, mis võivad kahjustada teie kodu või sisu ja isikliku vara kui “ohud” jäetakse konkreetselt poliitika sõnastus.

See tähendab, et kui teil on vaja esitada nõude tõttu ootamatu või juhusliku kahju, siis oleks kaetud kõik-Risk poliitika kui kindlustusselts tõestab kahju tekitati või on tulemus midagi, mis on spetsiaalselt välja loetletud või piiratud sõnastuses.

Milliseid võimalusi Seal Pealegi Koguriskikindlustus?

Seal on palju võimalusi, kui ostate katvuse oma kodus, lisaks All-Risk, näiteks:

 • Named Ohtudest poliitiline valik
 • poliitikat, mis annab teile KOGURISKIKINDLUSTUS oma hoone ja ainult nimega ohtudest oma isiklikud asjad või sisu

Mis vahe on koguriskikindlustus ja Nimega Ohtudest Kindlustus?

Koguriskikindlustus hõlmab rohkem asju, mis võib juhtuda, sest see hõlmab kõike, mis ei ole välistatud. See on kallim tüüpi poliitikat.

Nimega Ohtudest kindlustuskate vaid hõlmab riske, mis on konkreetselt loetletud poliitika, nii, sest see hõlmab palju vähem, see on odavam poliitika.

Nimega Ohtudest: Ainult hõlmab mida nimetatakse ühe kaetud poliitika. Nimega Ohtudest on piiratud ulatus poliitika ja tavaliselt on umbes tosin kaetud riskid.
All-Risk: Pakub katvuse kõike, mis võib juhtuda, kui see on konkreetselt välistatud.

Näited KOGURISKIKINDLUSTUS poliitika ulatust vs Nimega Ohtudest

Näiteks, kui teil on All-Risk Policy oma hoone ja sisu, ja sõber tuleb appi installimist TV oma den, ja sinu sõber langeb, ja mitte ainult lõhub TV, kuid kahjustab korrusel, mis on All-Risk poliitika hõlmaks kahju põrandal ja TV, sest see oli ootamatu ja juhuslik, kui sõnastus KOGURISKIKINDLUSTUS poliitika ei loetleda olukord sõnastuse midagi, mis on välistatud.

Mis nimega ohtudest kord, kui ta ütleb, et teil on ainult kaetud tule, suitsu kahju, välk ja külmunud torude, siis olukord eespool ei hõlma, sest see ei ole loetletud.

Teine näide oleks, kui teil on kanalisatsiooni varundada, ja see ei ole konkreetselt loetletud kaetud, siis on õnne. Arvestades, et All-Risk poliitika, oleks kaetud, kui ei saa välistada, et välistused osa poliitika sõnastus. Kanalisatsioon back-up võib välistada, et see on põhjus, miks see on oluline olla teadlik välistusi ja vaadake, kas saate lisada rasterandmeid mis on olulised teile All-Risk poliitika kinnitusega. Kinnitused muul viisil lisada katvuse poliitika

Kas sa vajad KOGURISKIKINDLUSTUS Policy?

Sa oled parim inimene, et teha kindlaks, kas teil on vaja KOGURISKIKINDLUSTUS poliitika, sest see on tõesti sinu valik, et mida sa tahad olla kindlustatud.

Parim viis teha otsus, et teha kindlaks, millist positsiooni sa oleks, kui midagi juhtus koju ja sa teada, et sa ei kindlustatud ta.

Alati küsida oma kindlustusseltsi või esindaja, mida hinnavahe on vahel KOGURISKIKINDLUSTUS poliitika ja Nimega Ohtudest poliitika. Mõnikord hinnavahe on ainult paar dollarit kuus.

Oluline on alati nii hinna võimalusi mitte endale KOGURISKIKINDLUSTUS saab olema liiga kallis.

Kui soovite säästa raha, tõstes oma mahaarvamisele säästa raha oma premium, ja saada parem levi.

Statistika kodukindlustus Nõuded ja riskid

Vastavalt ISO statistikat majaomanik kaotust ja viimaste andmete Kindlustus Teave Instituut , 5,9 protsenti kindlustatud kodudes oli nõudeid.

Andmed alates 2015. näitab, et kõigist kodus kindlustusnõuded, umbes 97 protsenti olid varakahju nõudeid. Need olid top riske, mis põhjustas nõuete:

 • 23,8 protsenti tuli tule ja välk
 • 20,3 protsenti tuule ja rahe
 • 45,1 protsenti veekahjustuste ja külmutamine
 • 1,8 protsenti varguse
 • 6.1 protsenti “kõik muud varalist kahju”, mis hõlmab vandalismi ja tahtlik kahjustamine

Mis asjad on tavaliselt Välistatud on All-Risk Policy?

Iga kindlustusselts võib otsustada lisada rohkem katvuse oma KOGURISKIKINDLUSTUS poliitika piirates välistused kui lisandväärtusega nõrguma siiski anda teile üldine idee siin on mõned näited objekte, mis on tavaliselt välistada All-Risk poliitika :

 • Kahjustused näriliste või kahjurite
 • Teatud tüüpi veekahjustuste näiteks Kanalisatsioon Tagasi Üles võib välistada. See on oluline osa teie kindlustuskaitse mõista. Alati küsi , milliseid veekahjustuste kuuluvad või välistada oma poliitikat.  
 • Maa liikumine
 • üleujutus
 • tuumaõnnetuse
 • Terroriakte
 • Purunemise õrnade esemete
 • Mehhaaniline jaotus
 • reostus
 • Kulumine
 • Varjatud või varjatud puuduste
 • järkjärguline kahju

Need on vaid näited, on palju rohkem punkte, või konkreetselt mainitud All-Risk poliitika on oluline küsida oma kindlustusseltsi või esindaja täpselt, mida nad on, sest iga kindlustusselts on erinev ja rasterandmeid erineda.

All-Risk kindlustuspoliis võib teile maksma natuke rohkem, kuid kuna kõik erinevaid asju on võimalik katta, see on tavaliselt väärt kõik riskiga poliitika, kui valik on teile kättesaadavaks.

See on nii parem strateegia maksma natuke rohkem maha arvata ja on KOGURISKIKINDLUSTUS katvuse kui maksma paar dollarit vähem kindlustus, ja ei pea nõude kaetud üldse.

Sa ei tea kunagi, mida saab valesti minna, või millist õnnetus võib juhtuda, see poliitika annab teile palju parema kaitse nii et sa ei pea muretsema nii palju ajal nõude olukorda.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.