Kas teil säästa raha Pakettmüük Kindlustus? Mitte alati

Home » Insurance » Kas teil säästa raha Pakettmüük Kindlustus? Mitte alati

Kas teil säästa raha Pakettmüük Kindlustus?  Mitte alati

Te olete ilmselt kuulnud “kimbus ja säästa” joon kindlustusseltsid, lubades suuri allahindlusi kui sa saad kõik oma poliitika samast kandja.

See on sageli tõsi, et saada kaks või enam poliitika sama ettevõtte tähendab soodustust – nii palju kui 25% välja homeowners poliitika – sõltuvalt kindlustusandjale. Plus, komplekteerimine kindlustuslepingud on mugav, sest arveldusteave ja levi üksikasjade pääseb samast arvesse võtta kõiki poliitika.

Aga see mugavusest on lihtne unustada oma kindlustus, ja see on kindel viis lõpuks maksta liiga palju.

Jah, komplekteerimine tavaliselt säästab raha

Ettevõtted, mis pakuvad komplekteerimine kaldub 5-25% allahindlust iga poliitika. Kodukindlustuse tavaliselt saab suurim soodushinnaga alates oma kodu väärtus on tõenäoliselt palju suurem kui oma auto.

“Enamik ettevõtteid on tõesti ei ole huvitatud” müüa vaid homeowners poliitika, ütleb Michael McCartinia president Joseph W. McCartinia Kindlustus Beltsville, Maryland, mis müüb poliise mitu vedajat, kelle poliitika on selles piirkonnas olemas.

Vedajad “on tõstatanud määrad kodukindlustus, kuid pakkuda suur allahindlus, kui te kimbus kõike koos,” McCartinia ütleb. Auto kindlustus allahindlus on sageli vähemal protsendi, kuid see varieerub ettevõtte, ütleb ta.

Näiteks, kui teie kodu ja auto kindlustus on komplekteeritud, võite saada soodustust 10% oma auto poliitika ja 15% oma kodukindlustuse. Kui te komplekteeritud oma auto kindlustuse üürnikud poliitika asemel võite näha kuni 5% allahindlust.

Mis juhtub, kui sa ei otsi

Komplektmüük poliitika edendab “seada ja unusta see” mentaliteet, kuid uuendada automaatselt igal aastal sama firma võiks tulla hinnaga. Sa oled vähem tõenäoline, et kontrollida konkurentide hindu, kui teil on vahetada kahe poliitika asemel üks, eriti kui üks on makstud automaatselt läbi hüpoteegiga tingdeponeerimiskontolt.

Hinnad kipuvad suureneb poliitika uuendamise ajal ja nad saavad tolline kuni kaugemale mida sa maksaksid teise firma, kui te ei saa kontrollida määrad internetist või telefoni teel.

Muidugi ei ole kõik kindlustusseltsid suurendada kindlustusmakseid kuni nende kliendid on ülemaksmist ja hinnad on seotud aja jooksul suureneb iga toodet. Hoopis tähtsam on see, kas teie praegune firma oleks teha – ja kui sa ei märgi, siis ei saa iial teada.

Erinevad inimesed, riigid ja hinnad

Küsimus, kas kimbu läheb sügavamale kui mugavusest: Kindlustus hinnakujundus on väga individuaalne, ja palju sõltub sellest, kus sa elad, oma krediidi ajalugu (enamikus riikides) ja asjade väärtust sa kindlustamiseks.

“Reaalsus on see, et kindlustusandja, kes võivad anda teile madalaima hinnaga kodukindlustuse ei ole tõenäoliselt see, kes teile pakkuda madalaima hinnaga auto kindlustus,” ütleb Kyle Nakatsuji tegevjuht Clearcover, auto insurance käivitamisel.

Oletame, et teie olukord väljendub väga kallis auto poliitika – võibolla sõidad sportauto või hiljuti esinenud at-süü õnnetuse – kuid oma maja on tagasihoidlik ja vajab vähe katvuse. Kui teie operaatori pakub kõige odavama autokindlustus võimalik, isegi kui homeowners määr ei ole nii madal kui see võiks olla, sa oled ilmselt ikka säästa kimp.

Aga skript keerata, kui operaatori auto kindlustus on kallis võrreldes teiste võimalusi teie piirkonnas. Allahindlust odav homeowners poliitika – isegi 25% – võib kahvatu võrreldes suurem kokkuhoid saaksite murdes kimp ja valides kõige odavama auto kindlustus. Pärast shopping ja võrrelda hindu nii, võiksite hoida oma kodu poliitika sama, kuid su auto kindlustus mujal.

Pea meeles, et mõned auto kindlustusandjad pakuvad allahindlusi, mille homeowners poliitika asemel ja vastupidi – isegi kui see ei ole neilt, Nakatsuji ütleb: “et sa oled ikka saada kasu komplekteerimine ilma kimp.”

Mida sa saad teha

Võite proovida vältida määr libiseda poolt shopping ümber poliitika, nii eraldi komplekteeritud:

  • Igal teisel aastal.
  • Kui näed määra suurendamine 10% või rohkem uuendamine.
  • Kui teil on suur elu muutus, sealhulgas abielu, lahutuse või liikuda.
  • Kui teie krediit on saanud parem või halvem. Enamikus riikides, halb krediidi võib tõsta hindu rohkem kui halb sõidu rekord. (Erandiks on California, Hawaii, ja Massachusettsi, kus see on ebaseaduslik kindlustusandjate kaaluda oma krediitkaardi määrade kehtestamisel.)
  • Vahetult pärast kolme aasta möödumist liikuv rikkumise pilet või õnnetus. McCartinia ütleb oma hind kajastab oma olekut päeval sa poest ja kolmeaastase kaubamärk on tavaliselt siis määrad minna tagasi alla.

Võrreldes hinnapakkumisi online, otsida komplekteeritud ja eraldatud poliitika ja otsida samas ulatuses oma praeguse kindlustus.

Sa võiksid ka rääkida sõltumatu kindlustusagent nagu McCartinia kes saab võrrelda poliitika ja leida õunte-to-õunad levialas. Tea, et sõltumatud vahendajad ei saa iga tsitaat olemas – mõned ettevõtted müüvad poliitika ainult ametnikud või nende võrgus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.