Kas yra kredito kortelė plakamas ir kaip tai padaryti Right Way

Home » Credit and Debt » Kas yra kredito kortelė plakamas ir kaip tai padaryti Right Way

Kas yra kredito kortelė plakamas ir kaip tai padaryti Right Way

Jei esate kreditinės kortelės nauda narkomanas, ar siekia būti viena, jūs galbūt girdėjote kredito kortelės mušimas. Žinokite, kad jei jūs turite būti atsargūs, kai jūs užsiregistravote kelių kredito korteles rinkti bonusus ir kitų privilegijos. Jei nesate atsakinga su kreditinėmis kortelėmis ir jūs neturite finansinių pagrindai vietoje, jums gali baigtis giliai skolos ir su sugadinta kredito balas.

Su Preliminaries iš kelio, galime gauti į tai, kaip kreditinės kortelės mušimas darbus detales.

Kas yra kreditinės kortelės Mušimas?

Daugelis kredito kortelių emitentai siūlo puikias prisiregistravimo premijos. Nauja turėtojai uždirbti didelį premiją išleisti tam tikrą sumą per tam tikrą laiką-paprastai pirmąsias 90 dienų atidarymo kredito kortelę. Kuo daugiau atlygiai kredito kortelės jums atvira, tuo daugiau užsisakymas premijas galite uždirbti.

Kreditinė kortelė maišymas reiškia pakartotinai atidarymo ir uždarymo kreditinę kortelę uždirbti savo registracijos premiją daugiau ir daugiau praktikos. Daro tai su keliais kredito korteles leidžia jums stovo iki šiol daugiau apdovanojimų nei norite gauti, jei jūs pakimba su tik vieną kredito kortelę. Jūs galite naudoti tam tikras kitas strategijas panašaus derinant naudą iš lojalumo programų-maksimizuoti naudą sumą jūs uždirbti.

Taisyklės Sekite

Yra keletas gairių jūs norite klijuoti į didžiąja sėkmės su kredito kortelės mušant.

Mokėkite jūsų balansas visiškai kiekvieną mėnesį

Įsitikinkite, kad jūs ne išleisti daugiau nei galite sau leisti grąžinti, net jei jūs siekiame premiją. Jei negalite sau leisti sumokėti visą savo pusiausvyrą kiekvieno mėnesio pabaigoje, jūs turėtumėte apsvarstyti kredito kortelę mušimas. Ir jūs tikrai neturėtų bandyti rinkti bonusus daugiau nei vieną kredito kortelę vienu metu, jei esate stengiasi praleisti ir atsipirks tik vieną kredito kortelę. Stelažai iki milžiniškų kredito kortelės likučiai gali gauti jus į skolos pobūdžio, kad trunka metus atsipirks.

Dar viena priežastis, sumokėti savo balansus kiekvieną mėnesį, siekiant išvengti mokėti palūkanas už savo balansą. Iš mušimas kreditinės kortelės taškas yra gauti naudos iš kredito kortelių emitentams. Bet jūs mokate palūkanų sumažina grynąją naudą gaunate iš jūsų kredito kortelės.

Visada Padaryti savo mokėjimų laiku

Siųsti savo mėnesinį mokestį laiku, siekiant išvengti mokesčių už vėlavimą ir žalos jūsų kredito. Jei jūsų kredito dinged dėl pavėluoto mokėjimo, galbūt sunku gauti patvirtinimą dėl atlygio kredito kortelėmis ateityje. Jūs taip pat norite mokėti laiku, siekiant išvengti, kad bus panaikinta savo atlygį.

Turėti tikslą savo taškus

Jūs visada turėtumėte turėti tai, ką jūs dirbate link idėją. Keturias dienas Santorini. Kruizas Bahamų. Apsilankymas savo senelius, švenčių dienomis. Už naudodami savo atlygio galimybės yra beveik neribotos. Žinant, ką jūs norite daryti su savo taškų, kurie padės jums pasirinkti geriausią kredito korteles ir jus naudoti savo taškus per anksti.

Nevartokite daugiau kreditinės kortelės, nei galite rankena

Jūs tikriausiai manote, kad daugiau kreditinės kortelės reiškia daugiau premijų ir daugiau taškų. Tačiau, atsižvelgiant į per daug kredito korteles gali sukelti problemų. Jei negalite sau leisti išlaidų minimum kelis kredito kortelės jums gali baigtis su daugiau skola nei galite rankena.

Laikyti metinius mokesčius omenyje

Daugelis nauda kreditinės kortelės atsisakyti metinio mokesčio pirmaisiais metais. Kai kurie gali pasiūlyti naudos, verta išlaikyti kreditinę kortelę ir sumokėti metinį mokestį. Pavyzdžiui, jums gali uždirbti nemokama Hotel Stay kiekvienais metais. Jei metinis mokestis yra mažesnis nei naktį viešbučių, kortelė gali būti verta palaikyti. Atminkite, kad turite naudoti savo kredito kortelę kiekvieną kartą kurį laiką laikyti jį aktyvus, ir jūs turite subalansuoti, kad kreditinės kortelės išlaidas su išlaidomis darai ant kredito kortelės, kur jūs aktyviai bando užsidirbti premiją.

Nuolat atkreipti dėmesį į naują kreditinę kortelę pasiūlymai

Kredito kortelių emitentai pakeisti savo pasiūlymus dažnai. Nemanykite pasiūlymą matote savo interneto svetainėje yra geriausias pasiūlymas, galite gauti tuo metu. Kai jus domina kreditine kortele, patikrinkite keletą skirtingų interneto svetainėse (ypač kreditinės kortelės palyginimo svetaines), kad pamatyti, kas yra siūloma.

Naudoti diagramą arba lentelę suspėti su viskuo

Taip, tai tik, kad rimtas. Jūs norite suspėti su keliais informacijos kiekvienos kredito kortelę jūs atidarymo:

 • Kredito kortelės išdavėjas ir konkretus kreditinės kortelės
 • Data atidarėte kredito kortelę
 • Kredito kortelės metinis mokestis ir ar ji atsisakė
 • Data metinis mokestis, jei jis atsisakė pirmaisiais metais (jei esate ne ta sąskaita, Jums reikia iki šios datos uždaryti sąskaitą)
 • Premija
 • Išlaidų reikalavimas
 • Data jums reikia patenkinti išlaidų reikalavimą
 • Jūsų dabartinė kreditinės kortelės balansas (ir likučius visose kredito kortelėmis)
 • Jūsų pažanga link susitikti su išlaidų reikalavimą
 • Ar premija buvo taikoma prie savo paskyros
 • Nesvarbu, ar jūs naudojote premiją
 • Už bet Akcijinė kaina laiko

Visada skaityti baudos spausdinti

Skaitymas per kredito kortelių sąlygas yra būtina. Kai kredito kortelių emitentai leidžia jums uždirbti premiją tam tikromis aplinkybėmis tik, pavyzdžiui, jūs ne uždirbo iš šios kortelės išdavėjas premiją per pastaruosius 24 mėnesių. “American Express”, pavyzdžiui, leidžia turėtojai uždirbti tik vieną premiją už kredito kortelę. Kai jūs uždirbote, skirtą konkrečiam Amex premiją, jums nebus suteikta galimybė vėl uždirbti premiją už tą pačią kredito kortelę. Kreditinė kortelė terminai gali keistis, todėl prieš kreipiantis dėl kredito kortele visada skaityti terminus ir sąlygas.

Būkite atsargūs Kiek Kortelės Jūs Atidaryti trumpą laiką

Kredito kortelių emitentai gali paneigti savo kredito kortelės prašymą, jei jūs atidaryti arba kreiptis dėl per daug kredito korteles per pastaruosius 12 iki 24 mėnesių.

Niekada balansas pervedimai arba imtis grynųjų pinigų avansai

Šie sandoriai nesiskaito kaip pirkinius ir todėl nebus padėti jums pasiekti savo išlaidų minimum. Jie tiesiog užima kredito limitą ir palikti jus su mažiau vietos išlaidas. Plius abu sandoriai paprastai užtraukia mokesčius, ką jūs norite išvengti gauti didžiausią naudą iš kreditinės kortelės mušimas. Ir, atsižvelgiant į pinigų avansas atveju, jums nereikia gauti lengvatinį laikotarpį finansavimo sąnaudų ir pradėkite kaupti palūkanas iš karto.

Ribos atidarymas kreditinės kortelės

Kredito kortelių emitentai norite turėti lojalių klientų, kurie bus turėti savo kredito kortelės ilgiau nei kelis mėnesius. Taigi, stengiantis pažaboti kredito kortelės mušimas daug kredito kortelių emitentai dabar apriboti kredito kortelių galite atidaryti skaičių.

Pavyzdžiui, daugelis Chase klientai pastebėjo, kad “Chase nebus patvirtinti prašymus vartotojams, kurie jau atidarytas daugiau nei penkis naujus kreditinės kortelės (kiekviena kredito kortelės) per pastaruosius 24 mėnesių.

Ribojimai atveriant naujas kredito korteles tiesiog reiškia, kad jūs turite būti labiau strateginis apie kai atidarote kreditinės kortelės ir kortelės emitentai taikote.

Kredito kortelių emitentai taip pat gali apriboti skaičių atidaryti sąskaitas galite turėti su jais vienu metu laiku. American Express, pavyzdžiui, riba yra keturi kredito kortelės.

Ar Kreditinė kortelė plakamas daryti poveikį kredito?

Kreditinė kortelė maišymas gali turėti įtakos jūsų kredito balas, bet tai tikriausiai nebūtinai sugadinti jūsų kredito balas. Atminkite, kad mokėjimo istoriją ir skolos lygį yra du didžiausi veiksniai, kurie turi įtakos jūsų kredito balas. Jei jums padaryti visus savo mėnesinių mokėjimų laiku ir išlaikyti savo kredito kortelės balansas mažas, jums išlaikyti jūsų kredito balas nuo tarpiklius.

Kiekvieną kartą, kai paraišką dėl kredito kortele, ten sunku tyrimas į jūsų kredito ataskaitą. Šie tyrimai gali turėti įtakos jūsų kredito balas tyrimai yra 10 procentų jūsų kredito balas ypač kelis per trumpą laiką.

naujų sąskaitų atidarymo gali sumažinti vidutinį kredito amžiumi faktorius, kad yra 15 procentų savo kredito balas.

Galbūt net pamatyti priešingos jūsų kredito balas vis-nes jūs yra taip atsargūs priimant mokėjimus laiku ir moka savo balansą visiškai kiekvieną mėnesį. Kai kredito kortelių emitentai yra nemokamą kredito balas per jūsų mėnesio ataskaitoje. Jei nė vienas iš jūsų kortelės turi šią naudą, galite naudoti nemokamą kredito vertinimo paslaugas, pavyzdžiui, kredito Karma ar kredito Sezamo sekti savo kredito balas. Jūs visada galite traukti atgal kreditine kortele mušimas, jei tai įtakos jūsų kredito balas.

Kreditinė kortelė plakamas gali nebūti už jus, jei …

Kaip įdomu, kaip jis gali skambėti užsidirbti premiją po premiją už beveik nemokamai, yra keletas dalykų, kuriuos reikia saugotis, kai jūs mušimas kredito kortelės.

Jūs neturite gerą kredito

Jūs paprastai reikia turėti puikią kreditus net pretenduoti į gerų atlygių kredito kortelės. Jei turite neigiamą informaciją apie savo kredito ataskaitą, kaip pavėluotus mokėjimus ar skolos kolekcijų, turėtumėte pagerinti savo kredito ataskaitą prieš bandant bidonas kredito kortelės.

Jūs Pasiruošimas pagrindinė paskolos Netrukus

Jūs negalite norite bidonas kreditinės kortelės (arba bent įdėti savo mušimas sulaikytas laikinai) jei rengiasi hipoteka arba kita pagrindinė paskolos paraišką į 18 iki 24 mėnesių. Paklausimų ir naujai atidarytų sąskaitų skaičius gali turėti įtakos jūsų kredito balas ir ji sunkiau gauti patvirtinimą dėl naujų sąskaitų-net jei jūs buvote laiku su visais savo mokėjimus.

Jūs neskiriame pakankamai pinigų kiekvieną mėnesį susitikti su išlaidų reikalavimo

Jums gali tekti praleisti keletą tūkstančių dolerių pirkinius vos per kelis mėnesius, kad atitiktų išlaidų reikalavimus. Jei jūsų dabartinis išlaidų nėra pakankamai didelis, kad atitiktų išlaidų reikalavimus, maišymas gali būti už jus. Padidinus išlaidos tik užsidirbti premijas kelia jums gresia sukurti didesnius likučius, nei galite sau leisti grąžinti.

Jūs neturite laiko ar Palūkanos neatsilikti su savo kreditine kortele Progress

Jūs vis dar galite uždirbti kreditinės kortelės išlaidų premijas ir apdovanojimus jūsų kredito kortelės pirkinius. Tačiau, jei esate rimtas apie mušimas kreditinės kortelės, organizuoti savo pastangas yra raktas.

Jūs niekada kreditinės kortelės

Kreditinė kortelė maišymas yra ne nepatyrę. Jūs turite didelę patirtį naudojant kreditinę kortelę ir mokėti savo pusiausvyrą visiškai kiekvieną mėnesį prieš gaunant į kredito kortelės mušant. Tai labai lengva patekti į bėdą ir, kai jūsų kredito balas yra pažeistas, sunku pataisyti.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.