Kasva oma blogi Audience ja Make Money Blogging

Home » Online Business » Kasva oma blogi Audience ja Make Money Blogging

 Kasva oma blogi Audience ja Make Money Blogging

Inimesed, kes naudivad kirjalikult on nüüd võimalik muuta selle kirg dollarit kiiresti, tänu Internetile. Täpsemalt mäng muutuvas innovatsiooni tuntakse blogimine.

Õnneks blogimine ei nõua palju tehnilisi Nõidus, kui üldse. Kui oled võimeline mahapanemist inspireeriv koopia, õigete blogimise platvormi, ja valides õige turustamise taktika, sinagi võid teha raha.

Huvitab, kuidas see on tehtud? Vaatame viiel moel saad ehitada oma publikule ja teha raha blogging.

1. Ehita oma blogi Audience

Kasutage oma lemmik ja kõige tõhusam turundusstrateegiaid tuua inimesi oma blogis. Vaatajaskonna suurendamise ei ole triviaalne tegutsemiseks, nii et ärge kartke korralikult õppida online-turunduse ja reklaami tehnikat kui olete hakanud just läbi.

Alustada midagi lihtsat, nagu kasutades linke teie blogi sotsiaalne meedia platvorme nagu Facebook, Twitter ja LinkedIn. Jätkake muid võimalusi nagu video turundus (YouTube), e-turunduse ja otsingumootori optimeerimine tehnikat teie publik kasvab.

2. mis võimaldab oma külalistele osta või Kingi

Kui sa kirjutada konkreetseid teemasid (nt aiandus, koera koolitus, golf), et eriti kergesti ostude tegemiseks, kaaluda kuni PayPal kaupmehe kontole või samaväärne. Nii motiveeritud lugejad saavad näidata kohest tunnustust oma nõu ja te teenida raha algsest või partnerkontoga tooteid (vt allpool).

Teiselt poolt, kui sa oled ettevaatlik müügi ja turustamise eest kasumit, siis miks mitte jätta kohvitass pilt koguda annetusi oma suurepärase teavet ja geniaalne teadmisi? See ei teeni sa nii palju raha kui affiliate marketing või kontekstuaalset reklaami, kuid annetuste arvu võib anda teile ülevaate teie teenimisvõimalusi.

3. Tee raha Affiliate Marketing

Affiliate marketing on raske, kui teil on jälitama pärast uusi kliente ühe korraga. Kuid blogi, saate strateegiliselt paigutada suurepäraseid tooteid ees lojaalne publik, kes on tõenäoliselt teada, näeb ja sind usaldada.

Kas valida üksused Clickbank või üksikute ettevõtete, tagamaks, et need on kõrge kvaliteediga ja on kooskõlas oma väärtuste ja nende vaatajaskonna. Tutvu eeskirjad teenida komisjonitasu (nt esimene link versus viimane lüli ostude täielikku avalikustamist, jne), et tagada, et teil on korralikult premeeritakse iga programmi.

4. Tee Money Blogging koos Kontekstuaalne Reklaam

Kontekstuaalset reklaami teile viis teenida raha oma suurepärase sisu näidates lugejad asjakohaseid reklaame, mis võivad huvi pakkuda neile. Kui nad klikivad, te teenida väikese tasu (komisjonitasu) hüvitisena hosting reklaami. Väike tasu et lisada aja jooksul …

Teenus tõhusalt teeb kogu töö kui sa määrata parameetrid: reklaamide kogust, suurus, paigutus oma blogis jne Teie valik märksõnu määrab kvaliteedi ilmumist reklaame ja seega summa raha sa teha.

5. Original sisu on kuningas

Making raha blogid on suurepärane, ja mitmed inimesed suudavad teenida täistööajaga tulu see. Ennekõike aga, teie blogi on mõeldud pakkuda olulist teavet lugejatele, nii säilitada oma terviklikkust oma tulu suureneb.

See tähendab kinni algse sisu, sealhulgas toote ülevaateid asjade olete tegelikult kasutatud ja kogu südamest soovitada. Need öeldud, kasutavad kõik loominguline ja eetika tehnikat meelitada tähelepanu oma parimaid pakkumisi (nt varjatud toote linke teksti ja / või pildid).

järeldus

Making raha blogging võib hõlmata eri suurusega rahaline kompensatsioon, alates nädalas kohvi muutus täistööajaga online-äri. Mis iganes on Sinu sissetulek eesmärke on, nad on saavutatav natuke tööd, mõned õnne ja tahet kasvada sihitud lugemise publikut proovitud turundusvõtete.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.