Když byste měli mít životní pojištění? Jaké jsou různé možnosti?

Home » Insurance » Když byste měli mít životní pojištění? Jaké jsou různé možnosti?

Vaše pojištění Strategy Life – Jak vědět, pokud potřebujete životní pojištění

Vše, co potřebujete vědět o životním pojištění

Životní pojištění je navržen tak, aby chránit vaši rodinu a další lidi, kteří se mohou spolehnout na vás finanční podporu. Životní pojištění vyplatit dávka při úmrtí na příjemce životní pojistky.

Za ta léta, životní pojištění se rovněž změnil poskytnout možnosti pro budování bohatství, nebo osvobozené od daně investice.

Kdo potřebuje životní pojištění FAQ

Je životní pojištění pouze pro lidi, kteří mají rodinu na podporu? Kdy byste měli koupit životní pojištění? Projdeme těchto otázek a společných scénářů, kdy životní pojištění je dobrý nápad koupit založený na různých situacích. Tento seznam vám pomůže rozhodnout, zda je čas pro vás kontaktovat svého finančního poradce a začít uvažovat o možnostech životního pojištění.

Musím životní pojištění Pokud nemám rodinní příslušníci?

Existují případy, kdy životní pojištění může být přínosné, i když nemají žádné rodinné příslušníky, z nichž nejzákladnější bude pokrývat své vlastní nákladů spojených s pohřbem. Tam může být mnoho dalších důvodů příliš. Zde jsou některé pokyny, které vám pomohou rozhodnout, zda životní pojištění je tou pravou volbou pro vás:

V jaké životní fázi měli byste si koupit životní pojištění?

První věc, kterou potřebujete vědět o životním pojištění je, že mladší a zdravější jste, tím levnější je.

Nejlepší životní pojištění volbou pro vás bude záviset na:

  1. Proč chcete, aby se životní pojištění (stavět bohatství, k ochraně majetku, zajistit pro vaši rodinu?)
  2. Jaké jsou vaše situace je
  3. V jaké fázi života jste v (máte děti, jste ve škole, jste zahájení podnikání, koupi domu, ženit, atd.)
  4. Jak jsi starý
 

10 různých situacích a způsoby, jak můžete použít životní pojištění

Zde je seznam lidí, kteří by mohli potřebovat životní pojištění v různých fázích života, a proč byste chtěli koupit životní pojištění v těchto fázích. Tento seznam vám pomůže zvážit různé důvody k nákupu životní pojištění, a které vám pomohou zjistit, zda je na čase, aby ses podíval do nákupu životní pojištění, nebo ne.

Finanční poradce nebo životní pojištění zástupce může také pomoci prozkoumat různé možnosti životního pojištění a měla by být vždy konzultovat jejich profesní názory, které vám pomohou učinit rozhodnutí.

1. Začátek Rodiny

Životní pojištění je třeba zakoupit, pokud uvažujete o založení rodiny. Vaše míry bude levnější, než když člověk stárne, a vaše budoucí děti budou v závislosti na vašem příjmu. Více se dozvíte u rodičů: Kolik Životní pojištění budete potřebovat?

2. Zavedené Rodiny

Pokud máte rodinu, která závisí na vás, budete potřebovat životní pojištění. To nezahrnuje pouze manžela nebo partnera pracovat mimo domov. Životní pojištění je také třeba brát v úvahu pro osoby pracující v domácnosti. Náklady na výměnu někoho dělat domácí práce, domácí rozpočtování a péče o děti může způsobit vážné finanční problémy pro přežívající rodiny. Více se dozvíte u rodičů: Kolik Životní pojištění budete potřebovat?

3. Mladí Jednotlivé dospělí

Důvodem jeden dospělý člověk by obvykle potřebují životní pojištění bude platit za své vlastní náklady na pohřeb, nebo v případě, že pomůže podpořit starší rodiče nebo jiné osoby, které mohou pečovat o finančně.

Můžete také zvážit nákup životní pojištění, když jste mladí, takže v době, kdy ji budete potřebovat, nemusíte platit více kvůli svému věku. Čím jste starší, tím dražší životní pojištění se stává a hrozí, že zamítne, pokud se vyskytnou problémy s životním pojištění lékařské prohlídce.

V opačném případě, pokud má člověk jiné zdroje peněz pro pohřeb a nemá žádné jiné osoby, které jsou závislé na jejich příjmu pak životní pojištění by neměly být nutností.

4. Majitelé domů a lidé s hypotékami a ostatní dluhy

Pokud máte v plánu na koupi domů s hypotékou, budete dotázáni, zda chcete koupit pojištění hypoték. Nákup životní pojištění, které by pokrylo hypotečního dluhu by chránit zájmy a zabránit byste museli kupovat další pojištění hypoték, když si koupíte svůj první domov.

Životní pojištění může být způsob, jak zajistit, že vaše dluhy jsou vyplatila, pokud zemřete. Pokud zemřete s dluhy a žádný způsob, jak pro svůj majetek, aby jim zaplatit, svého majetku a vše, co pracoval pro mohou být ztracena a nebude mít přenesen na někoho, které vás zajímají. Místo toho, váš majetek může být ponecháno s dluhy, které by mohly být předány ke svým dědicům.

5. Non-Child Pracovní Páry

Obě osoby v této situaci bude muset rozhodnout, zda budou chtít životní pojištění. Jsou-li obě osoby přinášejí příjem, který se cítí komfortní bydlení na samotě, pokud jejich partner by měl zemřít, pak životní pojištění by nemělo být nutné, kromě případů, kdy chtěli pokrýt jejich náklady na pohřeb.

Ale možná v některých případech jeden pracovní manžel přispívá více k příjmu nebo bude chtít opustit jejich významný jiný v lepší finanční situaci, pak tak dlouho, dokud včetně životní pojištění by neměly být finanční zátěž, může to být volba. Pro low-cost možnosti životního pojištění nahlédnout do rizikové životní pojištění nebo zvážit first-to-die životních pojistek, kde se platí pouze pro jednu politiky a přínos smrti přejde na první zemře.

6. Lidé, kteří mají životní pojištění prostřednictvím své práce

Pokud máte životní pojištění prostřednictvím své práce, měli byste si ještě koupit svůj vlastní životní pojistku. Důvodem, proč byste nikdy neměli spoléhat pouze na životní pojištění při práci je, že byste mohli přijít o svou práci, nebo se rozhodne změnit zaměstnání a jakmile to uděláte, ztratíte, že životní pojištění. Není strategicky zvuk opustit své životní pojištění v rukou zaměstnavatele. Čím jste starší dražší váš životní pojištění se stává. Jste lépe kupovat malé politiku zálohování, aby se ujistil, že budete mít vždy nějaké životní pojištění, i když ztratíte práci.

7. Obchodní partneři a Vlastníci podnikání

Pokud máte obchodního partnera nebo vlastní podnikání, a tam jsou lidé spoléhají na vás, můžete zvážit nákup samostatný životní pojistku pro účely svých obchodních závazků.

8. Nákup životní pojištění na vaši rodiče 

Většina lidí si nemyslím, že to jako strategii, koupit to bylo použito a může být chytrá věc. Životní pojištění o vašich rodičů zabezpečuje smrti prospěch na vás, jestli si dát sám sebe jako příjemci politiky budete mít se na ně. Pokud platíte své pojistné budete chtít, aby se ujistil, uděláte sami neodvolatelné příjemce zabezpečit svou investment.This cestu, když vaši rodiče zemřou, zabezpečit množství dané životní pojistky. Pokud to budete dělat, když vaši rodiče jsou dost mladí, může to být finančně rozumnou investicí.

Můžete také chtít, aby chránit své vlastní finanční stabilitu tím, že při pohledu na nákup dlouhodobou péči i pro ně, nebo navrhnout, že oni se na to. Často, když rodiče onemocní s přibývajícím věkem finanční zátěž pro své děti je obrovský. Tyto dvě možnosti mohou poskytovat finanční ochranu, které jste možná ještě jinak nenapadlo.

9. Životní pojištění pro děti

Většina lidí naznačují, že děti nepotřebují životní pojištění, protože nemají závislých osob a v případě jejich smrti, i když by to bylo zničující, životní pojištění by neměly být prospěšné.

3 důvody ke koupi životní pojištění pro děti 

  1. Pokud máte strach o své děti nakonec dostat nemoc. Některé rodiny mají obavy ze svých dětí dlouhodobé zdraví v důsledku dědičné rizikům. Pokud rodiče se obávají, že nakonec to může učinit je nepojistitelná později v životě, pak by mohli uvažovat o nákupu své děti životní pojištění, takže se nemusíte starat o nedostatek lékařské zkoušky později, když potřebují životní pojištění pro své vlastní rodiny. Někteří lidé dívají na kritické nemoci pojištění i pro děti.
  2. Někteří lidé kupují životní pojištění pro děti, jakmile dosáhnou časné dospělosti, aby jim pomohla získat náskok na život. Permanentní životní pojistka může být způsob, jak vytvořit úspory pro ně a dát jim příležitost mít životní pojištění, které platí pro sebe v době, kdy mají vlastní rodinu, nebo v případě, že chcete použít peněžní část na půjčit proti pro velké akvizice. Životní pojištění pro děti je možné zakoupit jako dárek pro ně.
  3. Pokud byste chtěli dostávat nějaký prospěch smrti, které vám pomohou vypořádat se smrtí dítěte a pokrytí nákladů spojených s pohřbem, pokud něco stalo s nimi. Ztráta dítěte je zničující a ačkoli děti nemají poskytovat finanční podporu, které hrají důležitou roli v rodině a jejich ztráta může mít dopad na mnoho ztrát zvuku.Tlačítky může dělat to velmi obtížné pro vás pracovat, a můžete trpět finanční ztráty, vyžadují psychologickou pomoc, nebo vyžadují pomoc s přežívající děti v důsledku jejich odchodu.
 

Děti, z větší části, nepotřebují životní pojištění, ale pokud je to součást strategie, životní pojištění pro děti může být něco, co byste zvážit z výše uvedených důvodů. Vždy zvážit možnost Z výše uvedených důvodů s dalšími možnostmi spoření či pojištění, můžete zvážit pro vaše děti.

10. Starší

Tak dlouho, dokud nemáte lidi, v závislosti na vašem příjmu pro podporu, životní pojištění v této fázi života by nemělo být nutné, pokud nemáte žádné jiné prostředky na zaplacení svých nákladů na pohřeb, nebo rozhodnout, že chcete opustit peníze jako dědictví. Jedna užitečná věc, o životním pojištění, pokud jste starší, je daňový úspory prvky, pokud chcete zachovat hodnotu vašeho majetku. Měli byste mluvit s realitní právník nebo finanční plánovač zjistit, zda kupují životní pojištění ve svých pozdějších letech může poskytnout daňové úlevy.

Nákup životní pojištění v tomto věku může být velmi drahé.

Životní pojištění jako strategie pro ochranu a vybudovat bohatství

Když si koupíte životní pojištění Hledáte-li chránit životní styl vaší rodiny nebo vyživované osoby, pokud byste měli zemřít.

Pokud je to váš primární cíl pak low-cost životní pojištění může být dobrým výchozím bodem pro vás.

Také byste mohli podívat se na to jako způsob, jak vybudovat svůj nebo vaše rodina bohatství a to buď prostřednictvím možných daňových výhod nebo chcete ponechat peníze jako dědictví, stejně jako v případě survivorship životního pojištění, pokud.

Můžete si také koupit životní pojištění jako způsob, jak zajistit si vlastní finanční stability, v případě celého životního pojištění nebo univerzální životní pojištění, které také nabízejí peněžní hodnoty a investice. Tyto typy politiky, spolu s vymírání životního pojištění také nabízejí potenciál půjčování peněz z životní pojistky.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.