Kes vajab Life Insurance?

Home » Insurance » Kes vajab Life Insurance?

 Kes vajab Life Insurance?

Your Life Insurance strateegia – Kuidas teada, kui vajate Life Insurance

Elukindlustuse eesmärk on kaitsta oma perekonda ja teisi inimesi, kes võib sõltuda teid rahalist toetust. Elukindlustus maksab surma kasu  saaja  elu kindlustuspoliis.

Aastate jooksul elukindlustus on ka arenenud pakkuda huvitavaid võimalusi hoone rikkuse või maksuvaba investeeringuid.

Nii, kes vajab elukindlustus, ja millal tuleb osta?

Kas elukindlustus ainult inimesed, kes on pere toetamiseks? Me läheme läbi need küsimused ja ühine stsenaariume, kui elukindlustus on hea mõte osta põhineb olukordades. See nimekiri aitab teil otsustada, kas see on aeg teil võtta ühendust oma finantsnõustaja ja alustada vaadates oma elukindlustus võimalusi.

Vajan Life Insurance Kui ma ülalpeetavaid ei ole?

On juhtumeid, kus elukindlustus võib olla kasulik ka siis, kui teil ei ole ülalpeetavaid, kõige elementaarsem, mis oleks hõlmab oma matusekulud. Tegemist võib olla palju muid põhjusi siiski. Siin on mõned juhised, mis aitavad teil otsustada, kas elukindlustus on õige valik:

Kell Mis eluetappe Kui Sa seda osta Life Insurance?

Esimene asi, mida vaja teada elukindlustus on see, et nooremad ja tervemad olete, seda vähem kallis see on. See öeldud, on erinevat tüüpi elukindlustus samuti. Oleneb:

  • miks te soovite elukindlustust
  • mida teie olukord on
  • punkti oma elus, kus sa pead seda osta

või peavad seda rahaliselt vastutav osta elukindlustus kas leida elukindlustus odav hind või kaitsta oma pere ja tulevikus situatsioonide kõigi jaoks erinevad.

Life Insurance AS kaitse strateegia ja ehitada Wealth

Kui ostate elukindlustuse otsite kaitsta elustiili oma pere või ülalpeetavad, kui sa peaksid surema.

Kui see on teie peamine eesmärk siis odav elukindlustus võib olla hea lähtepunkt teile. Sa võid ka vaadata seda, kuidas ehitada oma või oma pere rikkuse kas potentsiaalne maksusoodustusi, või kui soovite lahkuda neile raha kui pärand.

Sa võid ka osta elukindlustus kui viis kindlustada oma rahalist stabiilsust, juhul kogu elukindlustuse või universaalne elukindlustus poliitika, mis pakuvad ka raha väärtuste ja investeeringuid.

Siin on nimekiri inimestest, kes võivad vajada elukindlustus erinevatel eluetappidel ja miks te soovite osta elukindlustus neid etappe. See nimekiri aitab teil kaaluda erinevatel põhjustel osta elukindlustus ja aitab teil aru saada, kas see on aeg, kus saab uurida ostes elukindlustus või mitte.

Rahalise nõustaja või elukindlustus esindaja võivad samuti aidata teil uurida erinevaid elukindlustus võimalusi ja tuleb alati konsulteerida oma professionaalset arvamust, et aidata teil teha valik.

Algus pered

Elukindlustuse tuleks osta, kui te kaaluvad pere. Teie hinnad on praegu odavamad kui kui saad vanemaks ja oma tulevaste laste võetakse sõltuvalt oma sissetuleku.

asutatud pered

Kui sul on pere, mis sõltub, sa pead elukindlustus. See ei hõlma ainult abikaasa või partner töötab väljaspool kodu. Elukindlustuse Samuti tuleb kaaluda isiku töötavad kodus. Asendamise kuludest keegi teha kodutöid, kodu eelarve ja lastehoiu võib põhjustada märkimisväärseid rahalisi probleeme ellujäänud perekonna. Lisateave: Vanemad: Kui palju Life Insurance sa vajad?

Vallaliste täiskasvanute

Põhjus ühe täiskasvanu oleks tavaliselt vaja elukindlustus oleks maksta oma matusekulud või kui nad aitavad toetada eakate vanema või muu isiku, kelle nad saaksid hoolitseda rahaliselt.

Samuti võite kaaluda osta elukindlustus, kui olete noor, nii et selleks ajaks, kui seda vajate, siis ei pea maksma rohkem vanuse tõttu.

Mida vanemaks saad, seda kallim elukindlustus muutub ja sa on oht keelduda, kui on probleeme elukindlustus arstliku läbivaatuse.

Vastasel juhul, kui üks on teistest allikatest raha matused ja ei ole teiste isikute, mis sõltuvad nende sissetulek siis elukindlustus ei oleks vajalik.

Homeowners ja Inimesed hüpoteekidega või muud võlad

Kui kavatsed osta koju hüpoteek, siis küsitakse, kas soovite osta hüpoteegi kindlustus. Ostmine elukindlustust, mis kataks oma hüpoteeklaenu oleks huvide kaitsmiseks ja vältida sinuta osta ekstra hüpoteegi kindlustus, kui ostate oma esimese kodu.

Elukindlustuse võib olla võimalik tagada, et teie võlad makstakse välja, kui sa sured. Kui sa sured võlgu ja ei tee oma kinnisvara neid maksma oma vara ja kõike töötanud võib kaduma ja ei saa edasi anda keegi sa hoolid. Selle asemel oma kinnisvara võib jätta võlga, mis võiks edasi oma pärijad.

Non-Child Working paarid

Mõlemad isikud selles olukorras oleks vaja otsustada, kas nad soovivad elukindlustus. Kui mõlemad isikud toovad tulu, et nad tunnevad mugav elu üksinda, kui nende partner peaks surema, siis elukindlustus ei oleks vajalik, välja arvatud juhul, kui nad tahtsid, et katta oma matusekulud.

Aga võibolla mõnel juhul ühe tööpäeva abikaasa rohkem kaasa tulu või tahaks jätta oma teised olulised parem finantsseisundit, siis nii kaua, kui osta elukindlustust ei oleks finantskohustus, see võiks olla üks võimalus. Sest odav elukindlustus võimalus uurida Term Life Insurance  või kaaluda esimese to-die elukindlustuse poliisid, mille maksate ainult üks poliitika ja surma saada läheb esimesena surra.

Inimesed, kes on Life Insurance oma töö kaudu

Kui teil on elukindlustus läbi oma töö, siis tuleb ikka osta oma elu kindlustuspoliis. Põhjus, miks te ei tohiks kunagi tugineda üksnes elukindlustus tööl on, sest võid kaotada oma töö, või otsustada töökohta vahetada ja kui te seda teete, et te kaotate, et elu kindlustuspoliis. See ei ole strateegiliselt heli jätta oma elukindlustus käes tööandja. Mida vanemaks sa saad seda kallim oma elukindlustus muutub. Olete parem osta väike varundada poliitika veenduda, et teil on alati mõned elukindlustus, isegi kui te kaotate oma tööd.

Business Partners ja ettevõtete omanikud

Kui teil on äripartneri või oma äri ja on inimesi, tuginedes, võite kaaluda osta eraldi elukindlustust eesmärgil teie ettevõtte kohustusi.

Ostmine Life Insurance oma vanemad 

Enamik inimesi ei mõtle seda strateegiat, osta seda on kasutatud ja võib olla tark tegu. Elukindlustus oma vanemate tagab surma kasu, kui paned ennast saaja poliitiliste te võtate välja neil. Kui te maksavad oma kindlustusmakseid sa tahad teha kindel, et sa teha ise tagasivõtmatu saaja kindlustada oma investeeringuid. See viis, kui teie vanemad surevad, siis tagada summa elukindlustust. Kui sa seda, kui teie vanemad on piisavalt noor, see võib olla rahaliselt hea investeering. Võite ka kaitsta oma finantsstabiilsuse vaadates osta pikaajalise hoolduse neid hästi või oletada nad uurima seda. Sageli, kui vanemad haigestuvad, kui nad saavad vanemad rahalist koormust nende lapsed on tohutu. Need kaks võimalust anda rahalist kaitset, et te ei oleks muidu mõelnud.

Life Insurance Lastele

Enamik inimesi võib oletada, et lapsed ei pea elukindlustus, sest neil pole ülalpeetavaid ja nende surma korral, kuigi see oleks laastav, elukindlustus ei oleks kasulik.

Siin on mõned strateegilised põhjused võiksite osta elukindlustus lastele.

  1. Kui te muretsema oma laste lõpuks saada haigus. Mõned pered on mure oma laste pikaajalise tervise tõttu pärilik riske. Kui vanemad kardavad, et lõpuks see võib muuta need kindlustatav hilisemas elus, siis nad võiksid kaaluda osta oma lastele elukindlustus, et nad ei pea muretsema jättes arstlikku läbivaatust hiljem, kui nad vajavad elukindlustus oma pere.
  2. Kui te soovite saada mingi surma saada, mis aitavad teil toime tulla lapse surm ja katta matusekulud, kui midagi peaks juhtuma, et neid. Kaotus laps on hävitav ja kuigi lapsed ei anna rahalist toetust, nad mängivad olulist rolli perekonnas ja nende kaotus võib olla mõju paljudele levels.The kaotus võib olla väga raske teile tööle, ja siis võib kannatada rahalist kahju, nõuda psühholoogilist abi, või nõuda abi ellujäänud laste tulemusena nende läbimisel. See ei ole kindlasti ühine mõtlemine, kuid võib olla põhjuseks vanema kaaluda elukindlustus lastele.
  3. Mõned inimesed ostavad elukindlustus lastele kui nad jõuavad varases täiskasvanueas, et aidata neil saada edumaa elule. Alaline elu kindlustuspoliis võib olla võimalus ehitada kokkuhoidu ja anda neile võimalus on elukindlustust, et tasub ennast selleks ajaks nad on pere oma, või kui nad soovivad kasutada sularahas portsjonina laenata vastu võtta suur osta. Elukindlustuse lastele võib osta nagu kingitus neile nendel juhtudel.

Laste enamasti ei pea elukindlustus, kuid kui see on osa strateegiast, elukindlustus lastele võib olla midagi, mida sa kaaluma ülaltoodud põhjustel. Alati kaaluda võimalust ülaltoodud põhjustel teiste võimalusi kokkuhoid siis võiks kaaluda oma lastele.

eakas

Niikaua kui sa ei pea inimesed sõltuvalt oma sissetuleku toetuse, elukindlustus selles eluetapis ei oleks vaja, kui uuesti, sa ei ole muid võimalusi maksta oma matusekulud. Aga pidage meeles, et ostes elukindlustuspoliisi selles vanuses võib olla väga kallis.

Enne seda esimest rääkida finantsnõustaja või raamatupidaja kohta uurida teiste säästmise võimalusi maksta oma matusekulud enne arvestades elukindlustus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.