Kiedy należy mieć ubezpieczenie na życie? Jakie są opcje?

Home » Insurance » Kiedy należy mieć ubezpieczenie na życie? Jakie są opcje?

Your Life Strategia Ubezpieczenia – Jak rozpoznać, czy jest potrzebne ubezpieczeń na życie

Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie

ubezpieczenie na życie ma na celu chronić swoją rodzinę i inne osoby, które mogą zależeć od Ciebie o wsparcie finansowe. ubezpieczenie na życie wypłaca świadczenie z tytułu śmierci beneficjenta polisy ubezpieczeń na życie.

Z biegiem lat, ubezpieczenie na życie również ewoluowała w celu zapewnienia możliwości budowania bogactwa lub wolne od podatku inwestycji.

Kto nas potrzebuje ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenia na życie jest tylko dla ludzi, którzy mają rodzinę na utrzymaniu? Kiedy należy kupić ubezpieczenie na życie? Pójdziemy za pośrednictwem tych pytań i typowych scenariuszy, gdy ubezpieczenie na życie jest to dobry pomysł, aby kupować na podstawie różnych sytuacjach. Poniższa lista pomoże Ci zdecydować, czy nadszedł czas, aby skontaktować się z doradcą finansowym i zacząć patrząc na opcje ubezpieczeń na życie.

Czy muszę ubezpieczeń na życie, jeśli mam nikogo na utrzymaniu?

Istnieją przypadki, w których ubezpieczenie na życie może być korzystne, nawet jeśli nie masz na utrzymaniu, z których najbardziej podstawowym musieliby pokrywać własne koszty pogrzebu. Nie może być zbyt wielu innych powodów. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zdecydować, czy ubezpieczenia na życie jest właściwym wyborem dla Ciebie:

Na co życie etapu należy wykupić ubezpieczenie na życie?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie jest to, że młodszy i zdrowszy jesteś, tym mniej kosztowne jest.

Najlepszy wybór dla Ubezpieczenia na życie będzie zależeć od:

  1. Dlaczego chcesz ubezpieczenie na życie (do tworzenia bogactwa, aby chronić aktywa, stanowią dla swojej rodziny?)
  2. Co twoja sytuacja jest
  3. Jakim etapie życia jesteś w (czy masz dzieci, jesteś w szkole, jesteś rozpoczynania działalności gospodarczej, zakup domu, ślub, etc.)
  4. Ile masz lat
 

10 różnych sytuacjach i sposoby korzystania z ubezpieczeń na życie

Oto lista osób, które mogą potrzebować ubezpieczenia na życie na różnych etapach życia, a dlaczego nie chcesz kupić ubezpieczenie na życie w tych etapach. Ta lista pomoże Ci rozważyć różne powody do zakupu ubezpieczenia na życie i pomagają zorientować się, czy to jest czas, aby spojrzeć na kupno ubezpieczenia na życie czy nie.

Doradca lub ubezpieczenie na życie przedstawiciel finansowy może również pomóc zbadać różne opcje ubezpieczenia na życie i powinny być zawsze konsultowane z ich opiniami zawodowych, które pomogą Ci dokonać wyboru.

1. Początek Rodziny

ubezpieczeń na życie powinny być zakupione jeśli rozważasz założenie rodziny. Twoje stopy będą tańsze niż wtedy, gdy podrosną i Twoje przyszłe dzieci będą w zależności od dochodów. Dowiedz się więcej na Rodzice: Ile Life Insurance jest potrzebne?

2. Ustalone Rodziny

Jeśli masz rodzinę, która zależy od ciebie, musisz ubezpieczenia na życie. Nie obejmuje to tylko współmałżonek lub partner pracuje poza domem. ubezpieczenia na życie należy również uznać za osoby pracujące w domu. Koszty zastąpienia kimś robić prace domowe, domowy budżetowania i opieka nad dzieckiem może spowodować poważne problemy finansowe rodziny przeżyły. Dowiedz się więcej na Rodzice: Ile Life Insurance jest potrzebne?

3. Pojedyncze młode osoby dorosłe

Powodem jeden dorosły będzie zazwyczaj potrzebują ubezpieczenia na życie byłoby zapłacić za własne koszty pogrzebu czy też wspomóc starszego rodzica lub innej osoby mogą opiekować finansowo.

Można również rozważyć zakup ubezpieczenia na życie, gdy jesteś młody, tak, że do czasu trzeba go, nie trzeba zapłacić więcej ze względu na swój wiek. Im jesteś starszy, tym bardziej kosztowne ubezpieczenia na życie staje się i istnieje ryzyko odmowy, jeśli istnieją problemy z ubezpieczeń na życie badaniu lekarskim.

W przeciwnym razie, jeśli ktoś ma inne źródła pieniędzy na pogrzeb i nie ma innych osób, które zależą od ich dochodów następnie ubezpieczeń na życie nie byłoby koniecznością.

4. Kupujący i osób hipotek lub innych długów

Jeśli planujesz zakup domu z hipoteką, zostaniesz zapytany, czy chcesz wykupić ubezpieczenie kredytu hipotecznego. Zakup ubezpieczenia na życie, który pokryłby swój dług hipoteczny by chronić interesy i uniknąć konieczności zakupu dodatkowego ubezpieczenia kredytu hipotecznego przy zakupie pierwszego domu.

ubezpieczenie na życie może być sposobem zabezpieczenia się, że długi są spłacone jeśli umrzesz. Jeśli umrzesz z długów i nie sposób za swoją nieruchomość im zapłacić, swoich aktywów i wszystko, co pracował mogą zostać utracone i nie zostaną przekazane do kogoś, kogo obchodzi. Zamiast tego, nieruchomość może być pozostawiony z długu, który mógłby zostać przekazany do spadkobierców.

5. Pary dla Child Pracy

Obie osoby w tej sytuacji będzie musiała zdecydować, czy chcą ubezpieczenia na życie. Jeśli obie osoby są przynosząc dochód, że czują się wygodne życie w spokoju, jeśli ich partner powinien przeminą, a następnie ubezpieczenie na życie nie byłoby konieczne z wyjątkiem gdyby chcieli na pokrycie kosztów pogrzebu.

Ale, być może w niektórych przypadkach jeden z małżonków roboczego bardziej przyczynia się do dochodu lub chciałby zostawić ich znaczący inny w lepszej sytuacji finansowej, a następnie tak długo, jak zakup ubezpieczenia na życie nie byłoby obciążenie finansowe, może to być opcja. Dla opcji ubezpieczeń na życie tanim zajrzeć do Term Life Insurance lub rozważyć najpierw do matryc polis ubezpieczeniowych na życie, gdzie płacisz tylko jednej polityki i świadczenie z tytułu śmierci idzie do pierwszego umrzeć.

6. Ludzie, którzy ubezpieczeń na życie poprzez pracę

Jeśli masz ubezpieczenie na życie poprzez pracę, należy jeszcze kupić własne ubezpieczenia na życie. Powodem, dla którego nie powinno polegać jedynie na ubezpieczenia na życie w pracy jest to, że można stracić pracę, albo zdecydować się na zmianę pracy, a raz to zrobisz, możesz stracić tę polisę na życie. To nie jest strategicznie dźwięku zostawić ubezpieczenia na życie z rąk pracodawcy. Im jesteś starszy tym bardziej kosztowne ubezpieczenie na życie staje. Jesteś lepiej zakup małego zasady tworzenia kopii zapasowych, aby upewnić się, że zawsze masz jakieś ubezpieczenie na życie, nawet jeśli stracisz pracę.

7. Business Partners i właścicieli firm

Jeśli masz partnera biznesowego lub właścicielem firmy i są ludzie, powołując się na ciebie, można rozważyć zakup osobnego ubezpieczenia na życie dla celów swoich zobowiązań biznesowych.

8. zakupie Life Insurance na twoi rodzice 

Większość ludzi nie myśleć o tym jako strategia, kupić to zostało wykorzystane i może być mądrą rzeczą do zrobienia. ubezpieczenia na życie na swoich rodziców zabezpiecza korzyści śmierci dla ciebie, jeśli umieścić siebie jako beneficjenta polisy wykupić na nich. Jeśli płacą swoje składki będziemy chcieli, aby upewnić się zrobić sobie nieodwołalną beneficjenta aby zabezpieczyć swój sposób investment.This kiedy twoi rodzice umierają, zabezpieczyć kwotę ubezpieczenia na życie. Jeśli zrobisz to w czasie, gdy rodzice są na tyle młody, może to być inwestycja w dobrej kondycji finansowej.

Można również chronić swoją stabilność finansową, patrząc na zakup opieki długoterminowej dla nich równie dobrze lub co sugeruje, że na nią patrzeć. Często, kiedy rodzice chorują jak podrosną obciążeń finansowych na ich dzieci jest ogromna. Te dwie opcje mogą zapewnić ochronę finansową, że nie mógł inaczej pomyślał.

9. Ubezpieczenia na życie dla dzieci

Większość ludzi sugerują, że dzieci nie potrzebują ubezpieczenia na życie, bo nie mają na utrzymaniu i w przypadku ich śmierci, chociaż byłoby katastrofalne, ubezpieczenia na życie nie byłoby korzystne.

3 powody, aby kupić ubezpieczenie na życie dla dzieci 

  1. Jeśli martwisz się o swoje dzieci w końcu coraz chorobę. Niektóre rodziny mają obawy co do długoterminowego zdrowia swoich dzieci w związku z ryzykiem dziedzicznych. Jeśli rodzice obawiają się, że w końcu, może to uczynić je ubezpieczyć później w życiu, wtedy mógłby rozważyć zakup ich ubezpieczenia na życie dzieci, więc nie martw się o braku badań lekarskich później, kiedy potrzebują ubezpieczenia na życie dla swoich rodzin. Niektórzy ludzie patrzą na ubezpieczenia krytycznej choroby dla dzieci, jak również.
  2. Niektórzy ludzie zakup ubezpieczenia na życie dla dzieci, jak dotrą do wczesnej dorosłości, aby pomóc im uzyskać przewagę na życie. Stała polisa ubezpieczeniowa na życie może być sposobem na budowanie oszczędności dla nich i dać im szansę na polisę na życie, który płaci za siebie przez czas mają własnej rodziny, czy chcą korzystać z części środków pieniężnych do pożyczania dla większych zakupów. Ubezpieczenia na życie dla dzieci mogą być zakupione jako prezent dla nich.
  3. Jeżeli chcesz otrzymywać jakąś korzyść śmierci, które pomogą Ci poradzić sobie ze śmiercią dziecka i pokrycie kosztów pogrzebu, jeśli coś się stanie z nimi. Utrata dziecka jest niszczące i chociaż dzieci nie zapewniają wsparcie finansowe, odgrywają one ważną rolę w rodzinie i ich utrata może mieć wpływ na wiele strat levels.The mogą sprawić, że bardzo trudne dla ciebie do pracy, a może cierpieć straty finansowe, wymagają pomocy psychologicznej lub wymagają pomocy z ocalałych dzieci wskutek ich podjęcia.
 

Dzieci, w większości przypadków, nie potrzebują ubezpieczenia na życie, ale jeśli jest to część strategii, ubezpieczenia na życie dla dzieci może być coś, co uważają za powyższych powodów. Zawsze ważyć możliwość powyższych względów z innymi możliwościami oszczędności lub ubezpieczenia można rozważyć dla swoich dzieci.

10. Osoby w podeszłym wieku

Dopóki nie masz ludzi w zależności od dochodów za wsparcie, ubezpieczenia na życie na tym etapie życia nie byłaby konieczna, chyba że nie ma żadnych innych środków na opłacenie kosztów pogrzebu lub zdecydujesz się pozostawić pieniądze jako dziedzictwo. Przydatną rzeczą ubezpieczenia na życie, jeśli jesteś starszy, to elementy oszczędności podatkowych, jeśli chcesz zachować wartość swojego majątku. Należy rozmawiać z prawnikiem nieruchomości lub planowania finansowego, aby zrozumieć, czy zakup ubezpieczenia na życie w późniejszych latach może przynieść korzyści podatkowych.

Zakup ubezpieczenia na życie w tym wieku może być bardzo kosztowne.

Ubezpieczenia na życie jako strategii ochrony i tworzenia bogactwa

Przy zakupie ubezpieczenia na życie, jeśli chodzi o ochronę życia swojej rodziny lub utrzymaniu jeśli trzeba umrzeć.

Jeśli jest to głównym celem następnie tanim ubezpieczenie na życie może być dobrym punktem wyjścia dla Ciebie.

Można też spojrzeć na to jako sposób zbudować swój lub swojej rodziny bogactwo zarówno przez potencjalnych korzyści podatkowych lub jeśli chcesz zostawić pieniądze w spadku, podobnie jak w przypadku ubezpieczeń na życie rodzinnej.

Można również wykupić ubezpieczenie na życie jako sposób, aby zabezpieczyć swoją stabilność finansową, w przypadku całego ubezpieczeń na życie, czy uniwersalnych polis ubezpieczeniowych na życie, które również oferują wartości pieniężnych i inwestycji. Te rodzaje polityki, wraz z polis ubezpieczeniowych na życie rodzinna oferuje także możliwość pożyczania pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.