Kiek galite ištraukti į pensiją?

Home » Retirement » Kiek galite ištraukti į pensiją?

Tradicinis mąstymas apie pensijų sąskaitą išėmimai gali būti negerai

 Kiek galite ištraukti į pensiją?

Akademinės daug mokslinių tyrimų buvo atlikta dėl  saugaus pašalinimo greičiu  iš santaupų pensijai. Kiek galima patogiai išimti nesukeldama naudodami savo pinigus iki per anksti riziką?

Tradicinis pasitraukimas požiūris naudoja kažką vadinamas 4 procentų taisyklė . Ši taisyklė sako, kad galite atsiimti kasmet apie 4 procentų savo pagrindinės, kad galėtumėte atšaukti apie 400 $ už kiekvieną $ 10,000 jūs investavo.

Bet jūs nebūtinai galės praleisti visa tai. Kai kurie iš to 400 $ turės eiti į mokesčius.

Jei tai tik jūs ieškote, kiek jūs galite išleisti į pensiją būdu, jūs darote tai negerai. Skaičiuojant saugų užregistruota norma yra geras konceptualus idėja, tačiau ji nemano, strategijas, kurios gali padidinti jūsų po mokesčių pajamų. Jums gali būti palieka pinigus ant stalo, naudojant tik užregistruota norma kaip gairės.

Kaip mokesčiai veikia kiek galite Ištraukite

Pagalvokite, kalbant apie laiko juostoje ir išsiaiškinti, kada jis turi prasmę paversti tam tikrų pajamų šaltinius arba išjungti. Vienas iš didžiausių veiksnių jūs norėsite apsvarstyti kuriant senatvės panaikinimo planą yra po mokesčių pajamų suma, kuri bus jums prieinamos per savo išėjimo į pensiją metus.

Pavyzdžiui, tradicinis mąstymas sako, kad jūs turėtumėte atidėti išimti iš jūsų IRA sąskaitas, kol pasieksite 70 metų amžiaus 1/2, kai turite pradėti vartoti reikiamus minimalius paskirstymo.

Bet tai Nykščio taisyklė yra dažnai neteisingai. Daugelis porų-nors jis pasireiškia ne visiems turėti galimybę padidinti po mokesčių pajamų turimą sumą atsižvelgdamos IRA paskirstymo anksti ir vilkinti pradžios datą savo socialinio draudimo išmokos. Tada jie gali sumažinti, ką jie pasitraukia iš išėjimo į pensiją sudaro, kai socialinio draudimo pradžią.

Tai reiškia, kad keletą metų galbūt atšaukti daug daugiau iš investicinių sąskaitų, nei kitais metais, tačiau galutinis rezultatas paprastai yra daugiau po mokesčių pajamų.

Kaip grąžos norma Pasireiškia kiek galite Ištraukite

Jūs taip pat norite praleisti šiek tiek laiko mokytis istorinius grąžą, todėl jūs galite suprasti, kaip norma savo investicijas turės įtakos, kiek galite atsiimti išėjus į pensiją. Galite gauti 20 metų didžiųjų grįžta, arba galite paspausti ekonominį laikotarpį, kai palūkanų normos yra žemas, o akcijų grąža per vienišų skaitmenų.

Jūs galite apsisaugoti nuo prastų grįžta, kai jūs naudojate savo išėjimo į pensiją panaikinimo planą, kad atitiktų investicijas su momentu, kai jums reikia naudoti juos. Pavyzdžiui, jei tai daro daugiau prasmės imtis pajamas iš savo IRA anksti, jūs norite, kad sumos, kad jums reikės per artimiausius penkerius metus turi būti dedamas į saugių investicijų. Kita vertus, kad pinigai turi ilgesnį laiką dirbti jums ir gali būti investuota daugiau agresyviai, jei jūsų pasitraukimas planas rodo, kad tai geriausias jums atidėti IRA išėmimai iki 70 metų amžiaus 1/2.

Šis atitikimo investicijų procesas, kai jums jų reikia kartais vadinama laiko segmentavimo.

Ką daryti, jei Ištraukite per daug?

Tai bus svarbu stebėti savo pašalinimą nuo savo pirminio plano metu Jūsų pasitraukimas planas skirtas, ir jūs taip pat norite atnaujinti savo planą iš metų į metus.

Imant per daug pinigų per anksti akivaizdžiai gali sukelti jums problemų vėliau.

Mes naudosime Susan, kurių investicijos padarė labai gerai per savo pirmuosius kelerius metus nuo išėjimo į pensiją pavyzdį. Ji reikalavo paimti papildomų pinigų per tuos metus. Ji buvo įspėta, kad jos planas buvo išbandytas prieš ir geras ir blogas investicijų rinkose ir kad ji būtų pavojaus savo būsimas pajamas imant šias papildomas pelnas anksti. Grąža viršija 12 procentų neturi tęstis amžinai, todėl ji turėjo užvertė tą perteklinę grąžą, kad ją naudoti juos tais metais, kai šios investicijos nebuvo sekasi taip pat.

Vis dėlto Susana reikalavo imtis papildomų lėšų iš karto, o rinkos krito po kelerių metų. Ji neturėjo tie papildomi pelnas atidėtos ir jos sąskaitos buvo smarkiai sumažėję.

Ji baigėsi gyvena griežtą biudžeto užuot keletą papildomų “Fun” pinigus.

Takeaway

Stebėti, kiek jums pasitraukti į pensiją prieš ilgalaikį planą svarbu. Jūs norite saugiai pajamas senatvėje. Atsižvelgdama planą ir matavimo prieš jį bus pasiekti šį tikslą, o atsakydamas į tik kiek galite atsiimti į pensiją klausimą. Sukurti pajamas senatvėje planą ir pasikonsultuoti su  pensinio planuotojas  ar mokesčių konsultanto , kuris gali apskaičiuoti po mokesčio poveikį jūsų siūlomų pensijų sąskaitą išėmimą.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.