Kiek Gyvybės draudimas man reikia?

Home » Insurance » Kiek Gyvybės draudimas man reikia?

Kiek Gyvybės draudimas man reikia?

Pradėkite apskaičiuoti savo ilgalaikius finansinius įsipareigojimus, tada atimkite savo turtą. Kas liko yra spraga, kad gyvybės draudimas turės užpildyti.

Jūs negalite tiksliai idealus sumą gyvybės draudimui reikia pirkti žemyn į cento. Bet jūs galite padaryti garso sąmatą, jei manote, kad jūsų dabartinę finansinę situaciją ir įsivaizduoti, kas jūsų artimuosius reikės ir ateinančiais metais.

Apskritai, jums reikia rasti savo idealus gyvybės draudimo polisas sumą apskaičiuojant savo ilgalaikius finansinius įsipareigojimus, o tada atimant savo turtą. Likusi yra spraga, kad gyvybės draudimas turės užpildyti. Tačiau ji gali būti sunku žinoti, ką įtraukti į savo skaičiavimus, todėl yra keletas išplatinta taisykles nykščio skirtas padėti jums nuspręsti tinkamą padengimo sumą. Štai keletas iš jų nedaug.

Nykščio taisyklė Nr 1: Padauginkite savo pajamas 10.

“Tai nėra blogai taisyklė, tačiau remiantis mūsų ekonomika šiandien ir palūkanų normos, tai pasenusi taisyklė”, sako Marvinas Feldmanas, prezidentas ir CEO draudimo pramonės grupė Gyvenimas atsitinka.

Į “10 kartų pajamos” taisyklė nepriima detalų jūsų šeimos poreikius, taip pat ji atsižvelgia į savo santaupas ar esamų gyvybės draudimo politiką. Ir tai neteikia kompensacijos sumą namisėda tėvai.

Abu tėvai turi būti apdraustas, Feldmanas sako. Tai todėl, kad teikia buvimo-at-home tėvų vertė turi būti pakeisti, jeigu jis arba ji miršta. Tuo minimumo, likusi tėvų turės mokėti kas nors teikti paslaugas, pavyzdžiui, vaikų priežiūros, kad namisėda tėvų teikiama nemokamai.

Nykščio taisyklė Nr 2: Nupirkti 10 kartų savo pajamas, plius $ 100,000 vaikui kolegijos išlaidų

Švietimas išlaidos yra svarbi jūsų gyvybės draudimo apskaičiavimo, jei turite vaikų. Ši formulė prideda dar vieną sluoksnį su “10 kartų pajamos” taisyklė, tačiau ji vis dar neturi giliai pažvelgti į visas jūsų šeimos poreikius, turto arba bet kurio gyvybės draudimo aprėptis jau vietoje.

Nykščio taisyklė Nr 3: bulvarinis formulė

Ši formulė skatina jus imtis išsamesnio pažvelgti į savo finansų nei kitų dviejų. DIME reiškia skolos, pajamų, būsto ir švietimo, keturių sričių, kad jūs turėtumėte apsvarstyti, kai apskaičiuojant savo gyvybės draudimo poreikius.

Skolos ir baigiamosios sąnaudos : Sudėkite savo skolas, išskyrus savo būsto, plius jūsų laidotuvių išlaidas sąmatą.

Pajamos : nuspręskite, kiek metų jūsų šeimai reikės paramos, ir padauginkite savo metinę pajamų šio skaičiaus. Daugiklis gali būti metų skaičius prieš jūsų jauniausias vaikas absolventų vidurinę mokyklą. Naudokite šį skaičiuoklė apskaičiuoti savo pajamas atsargines poreikius:

Hipotekos: Apskaičiuokite sumą, kurią reikia sumokėti savo būsto.

Išsilavinimas: Apskaičiuokite siuntimo savo vaikus į mokyklą išlaidas.

Formulė yra išsamesnis, tačiau ji neatsiskaito už gyvybės draudimo ir taupymo jūs jau turite, ir jis nemano nesumokėtas įmokas Stay-namuose tėvų daro.

Kaip rasti savo geriausią skaičių

Sekite šią bendrą filosofiją rasti savo tikslinės kompensacijos suma: finansinius įsipareigojimus minuso likvidaus turto.

  1. Apskaičiuokite įsipareigojimus: Pridėti savo metinės algos (kartus metų, kad norite pakeisti pajamas, numeris) + savo būsto pusiausvyrą + kitas savo skolas + būsimus poreikius, pavyzdžiui, kolegijų ir laidojimo išlaidas. Jei esate namisėda tėvų, įtraukti išlaidas pakeis paslaugas, jūs pateikiate, pavyzdžiui, vaikų priežiūra.
  2. Nuo to, atimties likvidaus turto, pavyzdžiui: taupymo + esamos kolegijos lėšas Srovės gyvybės draudimas.

Patarimai nepamiršti

Laikykite šiuos patarimus omenyje, kaip jums apskaičiuoti savo aprėpties poreikius:

  • Užuot planuoja gyvybės draudimo izoliacijos, apsvarstyti pirkti kaip dalis bendros finansinio plano, sako sertifikuota finansų planuotojas Andy Tilp prezidentas Trillium Valley Finansinio planavimo netoli Portlandas, Oregonas. Kad planas turėtų atsižvelgti į būsimas išlaidas, pavyzdžiui, kolegijos išlaidų ir būsimo augimo savo pajamų ar turto. “Kai tokia informacija yra žinoma, galite žemėlapį gyvybės draudimo poreikis ant planą,” sako jis.

Negalima taupyti. Feldmanas rekomenduoja pirkti šiek tiek daugiau dėmesio nei jūs manote, kad jums reikia, o ne pirkti mažiau. Atminkite, kad jūsų pajamos greičiausiai išaugs per metus, ir taip bus savo išlaidas. Nors jūs negalite numatyti, kiek tiksliai vieną iš šių didės, pagalvėlė padeda įsitikinti, kad jūsų sutuoktinis ir vaikai gali išlaikyti savo gyvenimo būdą.

  • Pasitarkite skaičius per su savo sutuoktiniu, Feldmanas pataria. Kiek pinigų ar jūsų sutuoktinis manote šeima turės vykdyti be tavęs? Ar jūsų vertinimai prasmės jam ar jai? Pavyzdžiui, būtų jūsų šeimai reikia pakeisti visą savo pajamas, ar tik dalį?
  • Apsvarstykite pirkti kelis, mažesnius gyvybės draudimo polisai, vietoj vieno didesnio politikos skirtis savo aprėptį kaip jūsų poreikius atoslūgis ir srauto. “Tai gali sumažinti bendras išlaidas, kartu užtikrinant tinkamą aprėptį į kartų reikia” Tilp sako. Pavyzdžiui, galima nusipirkti 30-metų kadencijai politiką padengti savo sutuoktinį, kol savo išėjimo į pensiją ir 20 metų trukmės politikos padengti savo vaikus, kol jie baigė koledžą. Palyginkite trukmės gyvybės draudimo kabučių įvertinti išlaidas.
  • Turneris rekomenduoja tėvai mažiems vaikams pasirinkti 30 metų, palyginti su 20-metų kadencijai suteikti jiems pakankamai laiko sukurti turtą. Su ilgesniu laikotarpiu, jūs mažiau tikėtina, kad gauti sugauti trumpas ir turi vėl apsipirkti aprėpties, kai esate vyresnio amžiaus ir kainos yra didesnės.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.