Kiek pinigų turėtum gyventi į pensiją metu

Home » Retirement » Kiek pinigų turėtum gyventi į pensiją metu

Kiek pinigų turėtum gyventi į pensiją metu

Painiojama apie tai, kiek jūs turėtumėte planuoti gyventi į pensiją metu? Tu ne vienintelis. Štai 5 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti, kai jūs nustatyti savo idealias pensinių pajamų tikslus.

4 procentais atšaukimas taisyklė

Ši taisyklė sako, kad jūs galite saugiai panaikinti 4 procentų savo pensinio portfelio kasmet be senka pinigai. Pavyzdžiui, jei turite $ 1 mln jūsų pensinio portfelio, galite atsiimti 40.000 $ per metus.

(Pastaruoju metu, kai daugiau konservatorius finansų ekspertai pradėjo nukreipta žmones į 3 proc atšaukimas taisyklę Cituojant lėtėjant ekonomikai kaip veiksnys.)

85 procentų taisyklė

Daugelis ekspertų teigia, turite išsaugoti pakankamai pinigų, todėl jūs turite 85 procentų savo priešpensinio pajamų. Pavyzdžiui, jei jūs uždirbti $ 50,000 per metus savo darbo dieną, turėtumėte išsaugoti pakankamai sukurti kasmet pensinį pajamas $ 42.500. (Kitos finansinės ekspertai sako 75 iki 80 procentų savo priešpensinio pajamų yra pakankamai. Jie teigia, žmonės linkę išleisti mažiau pinigų jų 80s ir 90s.)

Padauginkite po 25 taisyklė

Kai apskaičiuojamas savo idealus pensinių pajamų, jums reikia naudoti šiuos duomenis išsiaiškinti jūsų idealus pensinio portfelio dydį. Tai paprasta: tiesiog padauginkite savo kasmetinę pajamas senatvėje tikslą 25 sužinoti, kiek pinigų jums reikia patenkinti 4 proc taisyklę. Šiame pavyzdyje, $ 42.500 x 25 = $ 1,06 mln, kad jums reikia taupyti pensijai.

(Jei norite pagrįsti savo prognozes dėl saugesnio 3 proc taisyklė, padauginkite savo pajamas senatvėje tikslą 33.)

Nesutarimai taisyklių

Kai finansų ekspertai sako, jūs turėtumėte gauti savo idealus pensinių pajamų, remiantis jūsų dabartinių išlaidų , o ne jūsų einamųjų pajamų. Jei uždirba $ 50,000 per metus, tačiau tik išleisti $ 30,000, tada paleisti savo skaičiavimus remiantis $ 30,000 skaičiaus.

(Jei esate skolos ir uždirba mažiau nei Jūs išleidžiate, gauti savo išlaidas Išvykimas pirmas. Tada projektą pensiją remiantis savo faktinių išlaidų.)

Socialinė apsauga

Nepamirškite, jūsų išėjimo į pensiją portfelis yra tik vienas etapas trijų kojomis santaupų pensijai išmatose. Kiti du “kojos” yra pensijos ir socialinės apsaugos pajamų. Jūs gali arba negali gauti pensiją. Maždaug 2 / 3rds amerikiečių negauna vieną. Jei esate teisę gauti pensiją, jos dydis ir terminai priklausys nuo jūsų darbdavys. Tuo tarpu Socialinės apsaugos pajamos yra sunku prognozuoti, ypač jei esate jaunas. Štai kodėl – už planavimo tikslų – mes siūlome atkreipti dėmesį į galvosūkį, kad jūs galite kontroliuoti gabalas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.