Kitos pensinių pajamų šaltiniai

Home » Retirement » Kitos pensinių pajamų šaltiniai

Pensinių pajamų šaltiniai

Nes pensijos toliau tolti nuo darbo, Socialinės apsaugos yra garantuojama tik pajamų šaltinis senatvėje, kad daug amerikiečių gali tikėtis. Deja, tie valdžios patikrinimai nesuteikia paramos, kad dauguma suaugusiųjų reikės per savo vėlesniais metais lygį.

Vidutinis mėnesinis nauda siūlomos pagal senatvės, maitintojo netekimo ir invalidumo draudimo programos (Socialinė apsauga oficialus pseudonimą) yra $ 1360 už išėjusių į pensiją darbuotojų ir $ 703 už sutuoktinių. Tai reiškia, kad tipiškas pora tik pareikšti $ 24.756 per metus. Yra tikimybė, kad nebus pakankamai padengti visas savo sąskaitas, ypač jei jūs vis dar moka būsto paskolą.

Ir, deja, daugelis amerikiečių negali finansavo savo 401 (k) s ir IRAS pakankamai atsigriebti skirtumą. Jei tai jums, kas yra ir kitų būdų, kaip papildyti savo pajamas per savo pašto apdirbimo metus? Štai keletas šaltinių jūs norėsite apsvarstyti.

apmokestinamieji Investicijos

Jei esate laimė prisidėti daugiau nei 401 (K) ir IRA ribos leisti apmokestinamiesiems investicijos, pavyzdžiui, akcijų, obligacijų ir investicinių fondų yra dar vienas puikus būdas taupyti pensijai. Indekso fondai ir valiutų prekiaujama lėšos yra ypač patrauklus, nes jie siūlo žemas išlaidas ir built-in diversifikaciją.

Svarbiausia yra sukurti tinkamą mišinį turto klasių. Pasvirusi per daug apie atsargas gali būti rizikinga, kad žmonės su mažiau metų atsigauti nuo meškų rinkose. Tačiau portfelis sudaro tik fiksuoto pajamų vertybinius popierius, pavyzdžiui, obligacijas, nesuteiks augimo potencialą, kad dauguma žmonių reikia ilgesniam pensiją.

Tipiškas nykščio taisykle yra surengti atsargų lygi 110 minus jūsų amžius dalį. Tai reiškia, kad 65-metų turės portfelį su 45% jos bendros vertės atsargos ir 55% obligacijas. Žinoma, jūs galite padaryti kuklius koreguoti šią formulę, remdamiesi jūsų rizikos toleranciją.

anuitetai

Gyvenimas ilgą gyvenimą gali atrodyti labai teiginiu, tačiau tai nėra toks didelis, jūsų finansus. Daug žmonių neturi pakankamai turto, remti jų gyvenimo būdą, jei jie padaryti jį į savo 80-ųjų pabaigoje ar 90s.

Fiksuoto anuitetas, kuris siūlo gyvenimo pajamų srautą per nustatytą palūkanų normą, yra vienas iš būdų valdyti šią riziką. Jūs netgi galite nusipirkti atidėtojo anuitetai, kad nereikia mokėti, kol jūs pasieksite tam tikro amžiaus. Kai jie Mirti jie siūlo didesnes išmokas nei greito anuiteto produktus.

Nuomos pajamos

Ar turite atsarginę miegamasis savo namuose dabar, kad jūsų vaikai išsikraustė? Nuoma Jis gali būti paprastas būdas generuoti pinigų kiekvieną mėnesį, kaip ilgai, kaip jūs galite padaryti taiką su naujuoju kambarioku. Rasti žmonių, kuriuos turi žinių arba geras nuorodas gali padėti pašalinti galvos žemyn kelio.

Kita idėja: sumažinimas į butą ar namu, o išnuomojant savo originalų namo. Vienas iš vis nuomotojas privilegijos yra, kad jūs galite atskaityti tokius dalykus, kaip hipotekos palūkanų, nusidėvėjimo ir komunalines paslaugas, sumažinti savo pajamų mokesčio sąskaitą. Yra rizika, žinoma, tokių kaip nesugebėjimas rasti nuomininką ar nenumatytų techninės priežiūros išlaidas.

Parduodami Daiktai

Kaip jūs senės yra nemaža tikimybė, jūsų rūsyje ar garaže jau pripildyta dalykų, kuriuos nebereikia. Parduoti šiuos daiktus eBay ar Craigslist gali būti puikus būdas užsidirbti šiek tiek papildomų pinigų – jau nekalbant aišku iš savo namų. Jei jums patogu, galite naudoti interneto svetainėse, pavyzdžiui, Etsy parduoti savo amatus ir kitus namų prekes, kurti gražią pusėje verslą sau.

Pradžia nuosavo kapitalo

Kai kiti pajamų šaltiniai yra trumpas tiekimo, daugelis vyresnio amžiaus žmonių naudoti nuosavo kapitalo savo namuose gauti prieigą prie tiesioginių grynųjų pinigų. Vienas iš būdų tai padaryti yra su namų nuosavo kapitalo kredito linijos. HELOC gali padėti jums išspręsti trumpalaikius poreikius, kaip ilgai jūs tikitės turėti pajamas vėliau mokėti jį atgal. Ir todėl, kad tai yra kredito linija, turite naudoti tiek, kiek jums reikia tik.

Kitas būdas bakstelėkite savo namų nuosavo kapitalo yra su atvirkštinės hipotekos, kuri leidžia jums likti savo namuose ir skolintis prieš savo vertę. Kai galų gale parduoti turtą, jūsų pajamos yra sumažinama paskolos, kad vis dar negrąžintos sumos. Prieš sutikdamas su atvirkštine hipoteka, tačiau žino, kad jie gali būti sudėtinga sutartis su dideliais Paskolų mokesčiai ir kitos išlaidos. Ir jei jūs vedęs, reikia žinoti, kaip jūsų sutuoktinis telpa į planą.

Ne visą darbo dieną

Kadangi daugelis amerikiečių pensinio amžiaus neturi pakankamai investavimo pajamų pragyventi, nemažai rinktis dirbti ilgiau arba rasti nevisą darbo dieną, kai jie palieka savo karjerą. JAV Darbo statistikos biuras prognozuoja, kad beveik trečdalis suaugusiųjų, tarp 65 ir 74 metų amžiaus dirbs tam tikrą pajėgumo pagal metus 2022.

Dėl kai kurių pensininkų, darbo sumažintą tvarkaraštį į pensiją yra tik tai, ko jiems reikia – galimybę būti mažai streso aplinkoje ir sutikti naujų žmonių.

šalutinis Įmonės

Vietoj darbo kažkam kitam, galite nuspręsti jūs norėtumėte tapti savo bosą, kai Jūs išeinate į pensiją. Tai galėtų reikšti, dirba savo ankstesnio srityje kaip konsultantas ar kuriant visiškai naują rinkinį naujų įgūdžių. Galbūt jūs visada norėjau pradėti savo kepyklą ar parankinis paslaugą. Gal norėtumėte įsteigti mokesčių paruošimo verslą, todėl jūs turite tik dirbti dalį metus. Nuo šio momento Vadovas privalumas: Jūs galite pelėsiai poziciją esamą gyvenimo būdą.

Esmė

Socialinė apsauga yra gražus apsauginis tinklas pensininkams, bet tai paprastai nėra pakankamai padengti visas savo išlaidas. Jei išėjo iš darbo, ir rasti sau pigesniu centus, tai gali būti laikas gauti kūrybingi ir siekti kitų būdų pritraukti papildomų pinigų.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.