Ko darīt, ja neesat gatavi Pensiju

Home » Retirement » Ko darīt, ja neesat gatavi Pensiju

Izpratne Jūsu Pirmspensijas gatavību opcijas

Ko darīt, ja neesat gatavi Pensiju

Ja jūs vēlaties, lai iegūtu reālu par pensionēšanās, tur ir viegls pirmais solis. Izmēģiniet vienu vai vairākas no šīm izdienas gatavību kalkulatori, kas parāda, cik gatavi esat dzīvot 20, 30 vai vairāk gadus uz jūsu pašreizējo pensiju uzkrājumu.

Es biju patīkami pārsteigts ar pieredzi John Schwartz, rakstnieks nesen raksta  The New York Times , Pensionēšanās realitāte strauji tuvojas ar mani . Schwartz mēģināja izdomāt, kā sagatavoties aiziešanai pensijā viņš un viņa sieva bija, izmantojot līdzekļus no SSA.gov un Vanguard. Pārsteidzoši bija viņš, cik optimistisks gabals bija. Viņš atzina, ka viņš nav domājis devis pietiekami domas uz pensionēšanos, bet viņš bija labs taupīšana. Liels atklājums bija tas, ka viņš bija uz ceļa. Jūs varētu justies viņa atvieglojumu. Ne visi no mums būs tik laimīgs.

In 2014 Pensionēšanās Confidence Survey, ko par darbinieka pabalsta Research Institute, tikai 18 procenti no darbinieku ziņoja sajūta “ļoti pārliecināti”, viņi būs pietiekami daudz naudas, lai dzīvotu ērti pensijā. Ja jums ir otrā 82 procentiem, ir lietas, jūs varat darīt. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, lai izmantotu kalkulatoru, kas ļauj jums redzēt, kas notiek, kad jūs veikt korekcijas laika, ietaupījumi likmes, investīciju pieauguma un izņemšanas ātrumu. Esmu izmantojis un novērtē vienkāršību precizitāti s MyPlan Snapshot , kuru ikviens var piekļūt. Savu 401k plānu, administrators ir kaut kas līdzīgs. Svarīgi ir spēja veikt izmaiņas, jo, ja jūs neesat gatavi pensionēšanās, risinājums būs saistīta mainīt vienu vai vairākus no šādiem elementiem jūsu pensijas plānu, kamēr jūs joprojām strādā.

1. Saglabāt un ieguldīt vairāk

Viens acīmredzams veids, kā atbalstīt savus nākotnes uzkrājumus, ir likt malā lielāku daļu no jūsu paycheck pensijā.

Daļa no problēmas var būt ziņojumapmaiņu. Eksperti (ieskaitot jūsu patiesi) bieži iesaka ietaupīt vismaz 6 procentus no jūsu paycheck, jo tas parasti ir ap summu darba devējs tiks atrasti. Skaidrāks ieteikums ir sākt 6 procentiem, ar mērķi palielināt to katru gadu. Viens no centra Pensiju Pētījumi īss konstatēts, ka vidējā pelnītāja, kas sākas ietaupot 35 un aiziet pensijā pēc 67 vajadzībām, lai ietaupītu 18 procentiem gadā, pieņemot, ka 4 procentiem atdevi. Piešķirts, tas ir daudz. Bet ietaupīt 10 procentus vai pat 12 procentiem no jūsu iepriekš nodokļiem algas būtu saprātīgs mērķis.

2. palielināt savu ieguldījumu risku

Gaistošo vai uz leju, pašlaik vispopulārākie tirgi var darīt kaitējumu portfeļa, bet ne vienmēr, jo vērtību jūsu ieguldījumu iet uz leju. Kas var būt kaitīga, ir bailes, kas notiek šajos tirgus pārmaiņām, kas var izraisīt investoriem veikt nevajadzīgu vai slikti laikiestatīta darbību laikā. Pārvietojas naudu pa reaģējot uz tirgus maiņu var izmaksāt investoriem naudu.

Tas ir īpaši dārgi, ja kāds kļūst par tā izvairās no riska, lai pārvietotu visu no tirgus vai uz naudas līdzīgi ieguldījumiem. Lai būtu pārliecināts, ka ir tik daudz risku darot (inflācijas risku, procentu likmju risku, ilgdzīvošanas riska), kā arī ir ieguldīt karstā krājumu. Daudzi investori ir pārāk daudz šāda veida risku un nav pietiekami daudz kapitāla pieauguma risku savos portfeļos.

Tas nav teikt, ka karstā krājumi vajadzētu dominēt ieguldījumu portfeli. Atcerieties, ka tas viss ir par pareizo līdzsvaru un saglabāt šo līdzsvaru, neatkarīgi no tirgus izmaiņās. Ja esat noklīdis no savu sākotnējo plānu, ir pienācis laiks, lai atjaunotu līdzsvaru.

3. Darba Ilgāks

Tas var likties ironiski, ka viens veids, kā padarīt pensiju vieglāk ir saglabāt strādāt tik ilgi, cik jūs varat, bet tas ir pārliecināts, bet, lai neuztraucas iepriekšējiem pensionāri. Pat ja jūs izvēlaties strādāt mazāk stundu, vai maiņu uz citu karjeru, strādājot ilgāk būs saīsināt laiku, jūs sagaida dzīvot nost no jūsu pensijas investīcijas, un tas ļauj jums turpināt veicināt pensiju ieguldījumiem pāris papildu gadiem.

Jo ilgāk jūs atbaida darba, jo lielāks jūsu potenciālo sociālās apdrošināšanas ienākumiem, kā arī. Personas, kas jāgaida, līdz 70 gadu vecumam, lai pieprasītu var saņemt maksimālu labumu, kam tie kvalificējami. Pāri, arī vajadzētu koordinēt, kad katrs no laulības dalībnieks sāks apgalvojot sociālo nodrošinājumu.

4. Cut izdevumi pensijai

Ja jums bija jādzīvo uz pusi no jūsu pašreizējo algu, jūs varētu to darīt? Tas ir sava veida jautājums sagatavju pensionāriem būtu jautā sev: Kāda ir minimālā mēneša summu, kas vajadzīga, lai dzīvo?

Kad esat noteicis numuru, pamēģināt, lai redzētu, ja skaitlis ir reāli. Tas nepalīdz noteikt ienākumu mērķus, kurus nevar ilgākā laikā.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.