Kõik, mida pead teadma Life Insurance

Home » Insurance » Kõik, mida pead teadma Life Insurance

Kõik, mida pead teadma Life Insurance

Elukindlustus on lepingu vahel kindlustusfirma ja individuaalne, kus kindlustusselts on nõus, et kui isik ( “kindlustatud”) peaks surema tähtaja jooksul elu kindlustuspoliisi, kindlustusselts maksab kindlaksmääratud rahasumma saaja poolt valitud kindlustatud pärast oma surma.

Elukindlustuse võib osta ettemääratud perspektiivis tavaliselt 5-30 aastat või alaliselt.

Põhjused Osta Life Insurance

Inimesed ostavad elukindlustus mitmel põhjusel. Kõige tavalisem põhjus on jätta mõned raha oma pere juhul, kui sa sured, nii et nad ei jõua finantskriisi tõttu oma kaotatud sissetuleku. Siiski on mõned muud põhjused osta elukindlustus võiksite kaaluda:

 1. Et katta matuse kulud
 2. Et kindlustada oma hüpoteegi asemel ostavad kindlustuse panga kaudu
 3. Et maksta ära võlgu või muid laene nii oma kinnisvara või pere ei jänni oma võlad
 4. Maksma kinnisvara maksud
 5. Et kaitsta oma abikaasa elustiili, isegi kui sa ei ole lapsi
 6. Et kaitsta oma tulevikku elustiili lukustades madalama elukindlustus määr kui olete noorem, tervem ja ei ole mingit probleemi arstliku läbivaatuse
 7. Ehitada oma osana oma rahalist strateegia

Life Insurance faktid, võib teile üllatusena

Vastavalt 2016  Trends in Life Insurance Omand  uuring:

 • 84 protsenti ameeriklastest arvavad enamik inimesi on vaja elukindlustus
 • 70 protsenti ütles, et nad on vajalikud elukindlustus, kuid 41 protsenti ameeriklastest ei ole seda
 • Millennials ülehinnatud hind $ 250,000 elukindlustust 3 või 4 korda tegeliku maksumuse
 • 83 protsenti ameeriklastest tundis nad leiavad elukindlustus, kui see oli lihtsam mõista

Andmed, siis näitab, et on asju umbes elukindlustus, mis on segane keskmine inimene. Me selgitada mõningaid väärarusaamu, selgitada mõningaid elukindlustus põhitõdesid ja vastata mõned olulised küsimused, nagu:

 • Kas te tõesti vaja elukindlustus?
 • Millal tuleb osta?
 • Millist elukindlustus on parim?
 • Kuidas säästa raha elukindlustus?

Millised on erinevad liigid Life Insurance?

Alustame jalgsi läbi erinevate elukindlustus ja plusse ja miinuseid iga.

 • Term Life Insurance: Tähtajaline elukindlustus on taskukohane võimalus, mis lubab sul suurt paindlikkust seoses, kui kaua soovite poliitika, samuti piiri kindlustus. Sest see on tähtajaline, siis võib küsida ka fikseeritud intressimääraga, mis võimaldab teil eelarve oma maksed antud aja jooksul. Term kindlustus algab 5 aastat ja võib minna kuni 30. See on kõige kallim variant.
 • Terve Life Insurance: Kogu elukindlustus on püsiv vorm elukindlustus, sest see hõlmab teid mõiste oma elu. Erinevalt perspektiivis kindlustus, mis lõpeb pärast valitud summa aastat te kindlustatud ennast. Puuduseks mõnda inimest kogu elu poliitika on, et kindlustusmaksed on tavaliselt suurem.
 • Universal Life Insurance:  Universal elu on tüüpi kogu elu kindlustuspoliis. Varem ajaloolise täitmist universaalne elu põhjustatud paljud inimesed olema ettevaatlikud tõttu investeeringute teguri osa preemiaid. See võib olla huvitav võimalus, kui te end kurssi kasu, näiteks võimalust hiljem raha laenamine oma elu kindlustuspoliis.

Converting Term Life Whole Life Insurance

Kui te ei ole kindel, millist poliitikat töötab teie jaoks parim, siis tuleb kaaluda ka küsida, et kui ostate odavam, odavam variant nagu perspektiivis elukindlustust, kui sul on võimalus teisendada kogu elu poliitika hiljem.

Kust saab Life Insurance?

Sa võid osta elukindlustus otse kindlustusfirma kaudu elu kindlustusmaakler või rahalist planeerija, või rühm või liikmete ühendused. Üha rohkem inimesi ostavad elukindlustus võrgus või otse kindlustusseltsid. Mõnikord tundub lihtne ja kiire lahendus, kuid sa ei pruugi saada parima katvuse hind, mida maksavad. Kontrollige alati mõned kohad või töötada rahalise planeerija või vahendaja saada mõned nõuanded oma asjaoluks.

4 Tips säästa raha Life Insurance

Pealegi valides perspektiivis lahendamist, on võimalusi, kuidas säästa raha oma elukindlustus.

 1. Sisseoste oma elukindlustus leida parimaid hindu. Kaaluge elu kindlustusmaakler, kes saab kontrollida palju erinevaid elukindlustusseltsid ja poliitika teile ja teile pakkuda erinevaid võimalusi. Kasutades maakleri või finantsnõustaja annab teile ka ära tööpäeva kellegagi, kes analüüsib oma vajadustele ja tulla lahendusi, mis töötab teie jaoks. Leia keegi saab usaldada ja meeldib töö, kes vastab kõigile teie küsimustele. Elukindlustuse hinnad on reguleeritud, nii et ei tunne sul on vaja helistada paljud maaklerid – lihtsalt tegelema üks meeldivaim, saad sama määrad.
 2. Osta elukindlustus kui olete noorem ja tervislik. Elukindlustuse hinnad põhinevad teie vanusest ja oma tervisliku seisundi. Sa ei tea, mis on tulemas tulevikus, nii et kui sa oled terve nüüd, kaaluma saada poliitika, kus saab läbida arstliku läbivaatuse ja saada parima hinnaga lukustatud. Veenduge, et küsida garanteeritud tase preemiad nii et saate kasu ühtsest iive Poliisi valida ja ei ole mingeid üllatusi. Kui teil on tervishoiu tingimused, veenduge ja sisseoste vt esimest punkti eespool umbes vahendajateta, sest mõned elukindlustusseltsid annab paremaid hindu teatud haigusseisundid, kus teised võta rohkem. Rahalise nõustaja saab teid aidata.
 3. Ära suitseta. Mittesuitsetajatele saada madalama elukindlustus määrad kui suitsetajatel. Kui te suitsetate, kaaluge suitsetamisest. Kuigi võite osta poliitika suitsetaja, kui saate loobuda jooksul 12 kuud, kõige elukindlustusseltside kohandab hindu kui olete olnud suitsuvaba. Aga ärge pange välja osta elukindlustus, kuni te suitsetamisest, eriti kui teil on seda plaanid; lihtsalt saada oma poliitika ja teada saada, mida ei maksa midagi, kui sa oled suitsuvaba. See võib aidata motiveerida teil on pikas perspektiivis ja oma pere on kaitstud, kui te töötate.
 4. Küsi, kui on olemas parem määr maksavad oma premium igal asemel kuus. Mõned firmad pakuvad paremaid hindu kui maksad igal aastal.

Life Insurance töö kaudu: see on piisav?

Vastavalt Best Life Rates 2017 uuring , üks kolmandik ameeriklastest, kes on elukindlustus ainult grupikindlustuse elu poliitika. Kuigi see on parem kui mitte midagi, seal on mõned põhjused, miks te ei tohiks toetuda elukindlustus saad töö kaudu:

 1. Te võite kaotada see, kui töökohta vahetada
 2. Sa pead võtma uue arstliku läbivaatuse, kui te otsustate, et saada uus poliitika
 3. Piiri oma grupi elukindlustus läbi töö on piiratud – näiteks võib see olla üksnes kaks korda oma palga (või vähem). See ei ole piisavalt, enamikul juhtudel, et aidata oma pere, või et katta oma võlad ja rahaliste kohustuste pikemas perspektiivis.

Väärarusaamu Life Insurance, Debunked

Elukindlustuse peetakse sageli tarbetu kulu või üks, mis saab edasi lükata. Siin on mõned asjad võite mõelda enne kui otsustada elukindlustus ei ole praegu teie jaoks.

“Inimesed, kes ei tööta, ei pea Life Insurance”

Isegi kui sa ei tööta, oma surma ikkagi rahalisi kohustusi, kui sooritate caregiving või majapidamise ülesandeid samas partner töötab. Kui midagi sinuga juhtus, ei pruugi olla saamata jäänud tulu, kuid seal oleks oluline tõus kulud. Lastehoid kulusid ja Majapidamine kulud, näiteks võib osutuda vajalikuks, kui sa olid äkki kadunud. Kui sa tahaksid oma pere, et säilitada oma elustiili ja on asju hoolitseda samamoodi, et sa nüüd, siis oleks vaadata palkamine inimesed üle võtta nende ülesannete lubada oma partneri jätkata tööd ja teenida tulu.

“Inimesed Ilma lastele või abikaasale ei pea Life Insurance”

Kui sul pole ülalpeetavad või lapsi kuid kavas on pere hilisemas elus, siis võiksite kaaluda osta elukindlustus varem elus, kui olete noorem. Elukindlustuse kulud põhinevad mitmed tegurid, sealhulgas oma vanuse ja tervise. Kui te olete noorem siis on oluliselt madalamad kui siis, kui sa lõpuks abielluda ja on, et pere.

“Elukindlustus on liiga kallis”

Ootel maksta ette võla enne ostu elukindlustus kõlab nagu hea mõte, kuid kui midagi juhtuks homme, soovite jätta oma võla oma perele. Kas nad suutma katta need võlad ja teha tasa tulu tõttu oma puudumisel?

On võimalusi odav elukindlustus, mida saab osta nii vähe kui paar dollarit päevas. Võttes väike kogus elukindlustus nüüd võimaldavad hea turvavõrk oma pere.

Kui kaua läheb aega, et saada Life Insurance?

Üldiselt elukindlustus protsess hõlmab 3 sammu ja see tavaliselt saab valmis 4-6 nädala jooksul alates täitmise taotluses:

 1. Arutledes võimalusi ja seejärel täites taotluse elukindlustus
 2. Võttes arstliku läbivaatuse
 3. Tulemuste saamist meditsiini uuring ja hilisem heakskiit, taseme reguleerimine või keeldumine kasu

Kas Life Insurance välja maksta kohe pärast Sa seda osta?

Paljud ettevõtted “hoidke teile kaetud” elukindlustuse kasu hetkel saadate taotluse tingimusel, et:

 • Kõik on deklareeritud ühe taotluse
 • Meditsiinilise eksami tuleb läbi ühtegi uut teavet.

Küsige oma elukindlustusselts sellest ajal, kui te otsustate osta poliitika ja taotlusele alla kirjutama. Uuri välja, kui ulatus algab kohe või kui on ooteaeg. Samuti ole ettevaatlik välistused poliitika nagu enesetapp punkti küsitavuse jooksul.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.