Kokia tvarka turėčiau Atsiskaityti Mano skolas?

Home » Credit and Debt » Kokia tvarka turėčiau Atsiskaityti Mano skolas?

Kokia tvarka turėčiau Atsiskaityti Mano skolas?

Vienas iš labiausiai paplitusių klausimus aš paprašė skaitytojų susijęs su kokia tvarka jie turėtų pradėti mokėti savo skolas. Paprastai, jie išvardyti keletą skolas ir tada paklausti manęs papasakoti, kokia tvarka jie turėtų stengtis mokėti juos išjungti.

Aš paprastai pasakykite jiems, kad tai ne visai taip paprasta.

Pirmiausia, jie paprastai nesiėmė pagrindinius veiksmus, siekiant sumažinti savo skolas. Ar jie konsoliduoti savo studentų paskoloms? Jie padarė kokių nors nulinės palūkanų norma balanso pervedimus? Ar jie pažvelgė į asmens paskolos variantą? Ar jie paprašė palūkanų normos sumažinimą apie savo kredito kortelės? Tie visi žingsniai žmonės turėtų imtis, kai, atsižvelgiant į jų skolos situaciją.

Antra, ir tai galbūt net svarbesnė, yra skirtingų strategijų mokėjimo žemyn savo skolų, kurių kiekvienas su skirtingais naudą, ir skirtingos strategijos geriausiai tinka skirtingiems žmonėms ir skirtingoms situacijoms. Kai kurie žmonės yra labiau orientuota į sėkmę naudojant vieną metodą, o kiti gali būti skolos situaciją, kad stipriai atkreipia juos į visiškai kitokį metodą.

Užuot paaiškinti kiekvieną iš šių idėjų, aš maniau aš parodyti juos jums darbo per pavyzdys.

Tarkime, jūs turite penkis skolas:

  • Skolų # 1 (kredito kortelės) : $ 5,000, 19,9% palūkanų norma, kredito limitas 7000 $
  • Skolos # 2 (studento paskola) : $ 20,000, 7,5% palūkanų norma, ne kredito limitas
  • Skolos # 3 (kredito kortelės) : $ 7,000, 24,9% palūkanų norma, kredito limitas $ 15,000
  • Skolų # 4 (asmeninės paskolos) : $ 2000, 0% palūkanų norma, ne kredito limitas
  • Skolų # 5 (hipoteka): $ 180,000, 4% palūkanų norma, ne kredito limitas

Užsakytas balanso

Pirmoji strategija verta aptarti yra Užsakant juos pusiausvyrą. Tai strategija išpopuliarino radijo priimančiosios Dave Ramsey ir yra jo “skola sniego gniūžtės” strategijos pagrindas.

Už šios strategijos idėja užsisakyti skolas pagal jų dabartinę balanso, su mažiausia balansas ateina pirmiausia. Kai jūs turite juos užsisakyti, jūs padaryti minimalius mokėjimus kiekvieną mėnesį visus darbuotojus, bet viršų vieno sąraše, tada jums padaryti didžiausią įmanomą mokėjimą jūs galite link to viršų skolos.

Naudojant šį metodą, jūs ketinate pasiekti Įmoka tašką savo žemiausią balanso skolos santykinai greitai, todėl jūs ketinate mėgautis sėkmės jausmas, kuris ateina iš pasiteisina skolą gana greitai.

Tai psichologinio sėkmės jausmas iš pasiteisina skolą gali būti baisi kai kuriems žmonėms. Jis gali jaustis tikro, visą gyvenimą keičiasi, nes tai yra įrodymas, kad daugelis žmonių, kad jie gali tai padaryti.

Jei naudojate šią metodiką, norite užsisakyti savo skolas kaip šis:

Skolų # 4 (asmeninės paskolos): $ 2000, 0% palūkanų norma, ne kredito limitas
skolos # 1 (kredito kortelės): $ 5,000, 19,9% palūkanų norma, kredito limitas $ 7,000
Skolos # 3 (kredito kortelės): $ 7,000, 24,9% palūkanos norma, kredito limitas $ 15,000
Skolos # 2 (studentų paskolų): $ 20,000, 7,5% palūkanų norma, ne kredito limitas
Skolų # 5 (hipoteka): $ 180,000, 4% palūkanų norma, be kredito limito

Nuo Skolų # 4 turi tokią mažą likutį, jums turėtų būti suteikta jį gana greitai pašalinti ir tokiu būdu turėti beldžiasi skolą nuo savo sąrašą sėkmę. Jūs taip pat turėsite daugiau lėšų padaryti didelį mokėjimą kitą skolą.

Užsakytas palūkanų normos

Kitas požiūris į apmokėti skolas yra tiesiog užsisakyti juos palūkanų norma, nuo aukščiausios iki žemiausios. Kaip ir ankstesnio požiūrio, jūs tiesiog padaryti minimalius mokėjimus visus darbuotojus, bet tada jums padaryti didžiausią įmanomą papildomą mokestį jūs galite ant viršaus skola sąrašo.

Už šio užsakymo logika yra ta, kad jis bus matematiškai sukelti mažiausių bendrų visų mokėjimų bet požiūris. Kalbant apie žaliavų dolerių ir centais, tai yra požiūris, kad duos jums geriausius rezultatus.

Taigi, kas yra trūkumas? Priklausomai nuo to, kaip savo skolas struktūra, kartais savo aukščiausios palūkanų skola gali turėti tikrai didelis pusiausvyrą ir užtrukti ilgą laiką atsipirks. Tai gali padaryti šis metodas jaučiasi labai ilgą vilktis, prieš pradėdami matau jokios sėkmės, kurios gali atgrasyti kai kuriuos žmones.

Jei naudojate šią metodiką, norite užsisakyti savo skolas kaip tai :

Skolos # 3 (kredito kortelės): $ 7,000, 24,9% palūkanų norma, kredito limitas $ 15,000
skolos # 1 (kredito kortelės): $ 5,000, 19,9% palūkanų norma, kredito limitas $ 7,000
skolos # 2 (studento paskolą): $ 20,000, 7,5% palūkanų norma, ne kredito limitas
Skolų # 5 (hipoteka): $ 180,000, 4% palūkanų norma, ne kredito limitas
Skolų # 4 (asmeninės paskolos): $ 2000, 0% palūkanų norma, ne kredito limitas

Užsakytas kredito limito

Trečias būdas yra tiesiog užsisakyti pagal tai, kaip arti atsitiktų būti kredito limitą tą skolą, paprastai procentais skolas. Iš šis poveikis yra tas, kad jis verčia kredito korteles į sąrašo viršų, todėl mokate juos išjungti, o paskui kiti skolos (tie be kredito limito – kitaip tariant, savo tradicinių skolos) ateiti vėliau kad jūsų nuožiūra.

Dabar, kodėl gi jūs šį metodą? Šis metodas yra geriausias, jei jūs bandote padidinti savo kredito per ateinančius metus ar panašiai. Jei jūsų tikslas yra turėti aukščiausias įmanomas kredito rezultatas šešis arba dvylika mėnesių nuo šiol pagerinti gauti, tarkim, namų hipotekos galimybes, galbūt norėsite apsvarstyti šį požiūrį.

Kodėl tai padės jūsų kredito balas? Vienas pagrindinis komponentas jūsų kredito balas yra jūsų kredito panaudojimas, kuris yra jūsų bendrą prieinama kredito limito procentas atsitiktų būti naudojant dabar. Taigi, jei turite tik vieną kreditinę kortelę su $ 10.000 ribą, ir jūs turite $ 8.000 balansą, jūsų kredito panaudojimas yra 80% – daug didesnis nei kreditoriai norėtų. Jūsų kredito balas sumažėja, kai šis procentas gauna didelis ir jis susitraukia, kai tas procentas yra mažas – pageidautina 20% iki 30% – taigi, jei jūs sutelktas į jūsų kredito balas, kad jūs ketinate norite, kad pasiektų tuos kredito linijas tiesiogiai ,

Kas yra trūkumas? Už vieną, jūs tikriausiai norite reguliariai peržiūrėti sąrašą kaip jūsų kredito limito naudojamas reguliariai keisti jūsų kredito kortelės skolų procentais. Vieną mėnesį, jums gali turėti vieną skolą viršuje; kitą mėnesį, kitas skola gali turėti didesnį procentą naudojamas.

Jei naudojate šią metodiką, norite juos užsisakyti, kaip tai :

Skolų # 1 (kredito kortelės): $ 5,000, 19,9% palūkanų norma, kredito limitas $ 7,000
Skolos # 3 (kredito kortelės): $ 7,000, 24,9% palūkanų norma, kredito limitas $ 15,000

… ir paskutiniai trys gali eiti bet kokia tvarka dirba už jus … čia aš vėl naudojama palūkanų normą.

Skolos # 2 (studento paskola): $ 20,000, 7,5% palūkanų norma, ne kredito limitas
Skolų # 5 (hipoteka): $ 180,000, 4% palūkanų norma, ne kredito limitas
Skolų # 4 (asmeninės paskolos): $ 2000, 0% palūkanų norma, nėra kredito limitas

Kuris iš jų yra geriausias?

Taigi, kuris iš jų yra geriausias jums?

Jei turite sunku klijuoti su tikslų, kurie neturi jums reguliariai sėkmės , jūs ketinate norite eiti su pirmuoju metodu, kuris yra užsakančios juos balanso su mažiausiu balansą. Tai suteiks jums savo pirmąjį sėkmę Greičiausias ir išsikeroti sėkmes gana tolygiai savo skolą atsipirkimo kelionės metu. Daugeliui žmonių, turintys greitą sėkmę gali atlikti visas skirtumas pagal klijuoti su juo.

Jei orientuota daugiausia atsigauna jūsų kredito balas už galimą hipotekos ar paskolą automobiliui palyginti netolimoje ateityje , užsisakyti savo skolas pagal Kredito limito jūs naudojate procentais ir įdėti tuos be kredito limito (ty tuos kad nėra kredito kortelė arba kredito linija) apačioje. Su šia strategija, jūs ketinate pagerinti jūsų kredito panaudojimą, kaip greitai, kaip įmanoma, kuri yra esminė jūsų kredito balas.

Priešingu atveju, aš užsisakyti palūkanų normos skolas, su aukščiausios palūkanų norma pirmą kartą. Tai metodas, kuris sukelia mažiausią bendrą sumą sumokėtų palūkanų per tam tikrą laiką, o tai reiškia daugiau pinigų ilgainiui kad lieka kišenėje. Tai yra būdas aš naudojamas mano paties skolos išieškojimo ir ji dirbo kaip Champ.

Baigiamosios mintys

Kaip ir viskas asmeninių finansų, yra įvairių sprendimų, kurie geriausiai veikia skirtingų žmonių. Ne kiekvienas yra toje pačioje situacijoje. Ne visi turi tą pačią psichologiją. Ne visi turi tas pačias kliūtis ar galimybes.

Daugiau nei nieko, tačiau finansinė sėkmė ateina ne pasirinkti geriausią kelią – nors tai yra naudinga – bet ir pasirenkant teigiamą kelią ir spausdami jį taip sunku, kaip jūs galite pjovimo asmeninę išlaidas ir naudojant, kad papildomų pinigų sumažinti savo skolas ,

Galų gale, nesvarbu, kokia planas pasirinksite, pjovimo atgal žymiai apie savo išlaidas ir padaryti didesni papildomi mokėjimai į viršų skolos į savo sąrašą, ketina padaryti daugiau, nei turintys savo sąrašą puikiai sutvarkytą. Sąraše padeda, bet jūsų gerą elgesį ir gerą kasdienę pasirinkimų padėti dar daugiau.

Sėkmės!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.