Kolm ühise Credit vigu ja kuidas neid parandada

Home » Credit and Debt » Kolm ühise Credit vigu ja kuidas neid parandada

Kolm ühise Credit vigu ja kuidas neid parandada

Kui krediidi oli lihtne, siis igaüks oleks VantageScore või FICO skoor 850. Kuid see ei ole lihtne, ja kui esineb vigu. Sinu ülesanne kui tarbija krediidi on olla piisavalt targad, et eristada, mis on õige ja mis on vale, nii et saate neid vältida iga hinna eest.

Credit Viga nr 1: Co-allkirjastamine

Ei, ei, ei – ärge kunagi seda teha. Co-allkirjastamise on üks suurimaid vigu inimesed teevad, kui tegemist on kaitsta oma boonuspunktide aruanded ja punktisummad. Kui te co-märk krediidi kohustus, te võtate vastutuse võla nagu siis kui sa olid esmased laenuvõtja. Lisaks laenu või krediitkaardi mida kaasallkirjastatava peaaegu kindlasti leida oma tee peale oma krediitkaardi aruandeid paari kuu jooksul pärast konto avamist.

Kui kaasallkirja, tõenäosus saada põles poolt oma suuremeelsust on häirivalt suur – 40%, vastavalt uuringu läbi 2016. Point heaolu, kui olete valmis, et tagada makse laenu või krediitkaardi, mille esmane laenuvõtja ei kvalifitseeru tema või tema enda, siis parem tühistada vahendite makseid – sest siis võib olla sunnitud seda tegema. Ja sa ei saa lihtsalt peituda asjaolu, et sa oled “ainult” koostööd allkirjastaja, sest koostööd allkirjastaja on sama vastuta esmase laenuvõtja.

Fix: Kahjuks ei ole lihtne parandusi, kui teie krediit on tingitud kahjustused co-allkirjastamise läinud halb. Mõnikord võite paluda oma kaasvõlgnik refinantseerida või maksta ära võla, kuid see võib olla pikk, et juhul, kui nad on valmis ja võimeline seda tegema.

Kui nad ei suuda maksta ära rahaline kohustus või refinantseerida võla välja oma nimi, siis järelejäänud võimalused hõlmavad (a) eeldades maksed ise (b) veenda oma co-võlgnikul vara müüa, et maksta ära võlg või (c) halvimal juhul isegi arvestades pankroti. See on põhjus, miks ma alati soovitada inimesi lihtsalt ei öelda, kui tegemist on samaaegselt allkirjastamise.

Credit Viga nr 2: sulgemine Krediitkaardid

Sulgemine krediitkaardi kindlasti on potentsiaali kahjustada teie krediidi hinded. Sa ei kaota krediiti aastaselt Pärast konto on suletud (see on müüt), aga sa võiks negatiivselt mõjutada mis edaspidi oma “pöördukse täituvust” – põhimõtteliselt, kui palju oma vaba krediidi limiit olete kasutatud – sulgedes kasutamata konto.

Credit punktisüsteemi pöörama erilist tähelepanu sellele suhe arvutamisel oma hinded. Kui sulgete kasutamata krediitkaarti, siis võib see põhjustada teie suhe roniks maitsetu territooriumil, sest sa kaotad raha kasutamata krediidilimiiti. Suhe ise arvutatakse jagades oma kokku krediitkaardi võla kogusumma krediidilimiidid oma avatud krediitkaardi kontod.

Näiteks oletame, et teil on neli krediitkaardid koos $ 5000 piiri igal ja tasumata saldo vahel kõik neli kaarti on $ 5000. Kui sulgete ühe kaardi, oma vaba krediidi limiit kahaneb alates $ 20.000 kuni $ 15.000, ja teie täituvust oleks kohe hüpe 25% -lt 33%.

Fix : Kui teie krediitkaardilt suleti viga või isegi oma taotluse, võib teil olla võimalik veenda krediitkaardi uuesti konto. Tõsi, see lahendus on pikk shot, kuid ta ei ole kunagi valus küsida.

Kui teie kaardi väljastaja ei soovi uuesti suletud konto, siis võib-olla siiski olematuks tahes krediidi skoor tekitatud kahju kõrgema võla piirmäära suhe makstes välja saldod oma ülejäänud plastikust. Juhul kui te ei saa endale lubada lihtsalt kirjutada suur kontroll, võib teil olla võimalik leevendada oma kahju, paludes oma olemasolevaid kaardi väljastaja suurendada piiranguid oma kontosid.

Credit Viga nr 3: taotlemine Retail Store Krediitkaardid

Nagu rusikareegel, et see on parim taotleda ja avada uusi kontosid ainult siis, kui tõesti vaja seda teha. Niisiis, kui pühade rullides ringi ja olete nõus, et avada kauplusesse krediitkaardi, et saada 15% off oma tehingut, mis võib väga tõenäoliselt olla viga. Ainuüksi akti taotlemise ja avada uus kauplusesse kaardi võiks sõita oma krediidi hinded allapoole, sest uue krediidi uurimise ja piiravaid krediidilimiidid jaemüügi kaarte.

Kauplusesse krediitkaardid on tuntud spordi kõrged intressimäärad ja madal. Selle tulemusena, see on lihtne üle kasutada kauplusesse kaart – ning, nagu eespool mainitud, kui teie võla piirmäära suhe ronib, oma krediidi hinded langevad.

Fix: Kui olete juba teinud vea avamise tarbetu kauplusesse krediitkaarti, siis ei pea tingimata kiirustada konto sulgeda – vt Vea nr 2 eespool. Konto sulgemist ei undo mõju uurimise ja ei eemalda kontole boonuspunktide aruanded. Point on, kahju on juba tehtud.

Siiski on oluline, et hoida kauplusesse krediitkaardid tasunud täies iga kuu. Korduvkasutusega tasakaalu kuust kuusse peaaegu kindlasti kahjustada teie hinded vähemalt mingil määral. Isegi väike $ 300 tasakaal kauplusesse kaardi koos $ 300 piiri võiks olla oluline mõju (ja mitte heas mõttes) oma krediidi hinded.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.