Kompaktinių diskų vs Taupymo sąskaita: Kuris yra geriausias?

Home » Banking and Loans » Kompaktinių diskų vs Taupymo sąskaita: Kuris yra geriausias?

Kompaktinių diskų vs Taupymo sąskaita: Kuris yra geriausias?

Taupomųjų sąskaitų ir indėlių sertifikatai (CD) laikyti savo pinigus saugiai ir mokėti palūkanas. Jie abu yra puikus pasirinkimas lėšų gali tekti praleisti per artimiausius kelerius metus, bet jie turi įvairių funkcijų, kurios yra svarbu žinoti apie. Taigi, kuris yra geriausias savo pinigus?

Atsakymas paprastai priklauso nuo dviejų veiksnių:

  1. Lengva prieiga: Taupomosios sąskaitos yra lankstesnės nei CD. Galite atsiimti lėšas be bausmės, bet kuriuo metu, ir jūs galite padaryti vykstančius indėlių taupomosios sąskaitos. Bet tai nereiškia, kad jums reikia atmesti CD.
  2. Palūkanų normos: CD suteikti garantuotą palūkanų normą, kuri paprastai nesikeičia. Jei manote, kad palūkanų normos kils greitai, taupymo sąskaitos gali padaryti daugiau prasmės. Tačiau, jei esate laimingas su CD palūkanų normos ir jūs esate pasiruošęs užrakinti savo pinigus, CD gali gerai dirbti.

CD apdovanos jus įsipareigojimų

CD yra terminuotieji indėliai, kurios reikalauja įsipareigoti palieka savo lėšas į sąskaitą už minimalų laiką. Pavyzdžiui, jūs galite nusipirkti CD terminus trumpas, kaip tris mėnesius ir kol penkerius metus. Mainais, savo banko ar kredito unijos siūlo mokėti didesnes kaip jums įsipareigoja ilgesnės trukmės.

Geriausi reikmėms: CD yra ideali lėšų jums reikia tam tikrą dieną ateityje. Pavyzdžiui, jei jūs žinote, jūs mokėsite už mokslą 19 mėnesių, 18 mėnesių Kompaktinių diskų gali padėti jums padidinti savo palūkanų pajamas. Arba, jei turite papildomų pinigų, kad jūs norite išlaikyti saugų, be jokių išlaidų pinigus greičiau ketinimą, CD, gali būti naudinga.

Didesni tarifai: Bankai paprastai mokėti didesnes palūkanų normas CD, nei jie padaryti taupomosios sąskaitos. Štai ypač aktualu, kaip jūs einate su ilgesnius terminus (2-jų metų Kompaktinių diskų turėtų mokėti daugiau nei 3 mėnesius CD). Visi kiti dalykai būtų vienodi, kainos turi tendenciją būti didesnis CD vs taupomosios sąskaitos.

Garantuojamas normos: Su CD galima tiksliai numatyti, kiek jums uždirbti. Dauguma bankų nustatyti kursą CD pradžioje, ir kad kursas niekada nesikeičia. Kad dirba jūsų naudai, jeigu palūkanų normos nesikeis arba sumažės, tačiau jums gali praleisti papildomų pajamų, jei normos gerokai pakilti.

Bausmės klausimas: Jūs paprastai gali išsigryninti anksti, kuris gali būti reikalinga, jei jums reikia skubios pinigų, nei turite juodai dienai fondą. Bet jūs paprastai mokėti ankstyvo pasitraukimo nuobaudas, kurios gali sunaikinti bet kokį susidomėjimą jums uždirbti-ir valgyti į savo pradinę pagrindinio dokumento deponavimo. Kai CD, žinomas kaip skystų CD, leidžia anksti atsiimti lėšas, tačiau įsitikinkite, kad jums suprasti detales prieš pradėdami naudoti tas priemones.

Strategijos padėti Jums išvengti problemų: CD užrakinti savo pinigus, ir jums gali įstrigti su žemu, jei palūkanų normos didės. Bet jūs galite naudoti strategijas kaip CD kopėčios ir Štanga sumažinti riziką ir gauti maksimalią naudą iš savo CD.

Savings Account Laikyti savo galimybėmis

Taupomosios sąskaitos leidžia jums pervesti ir panaikinti su minimaliais apribojimais, nors federalinis įstatymas riboja tam tikrų išėmimai iki šešių kartų per mėnesį. Jie lengvai dirbti ir lengva suprasti.

Geriausi naudojimas: Taupomosios sąskaitos yra idealus grynųjų pinigų jums gali prireikti naudoti bet kuriuo metu, taip pat pinigų planuojate išleisti per ateinančius šešis mėnesius, arba tiek. Pavyzdžiui, taupomosios sąskaitos yra puiki vieta nedidelei neatidėliotinos pagalbos fondo arba grynųjų pinigų pagalvėlė, kad jums pervesti į tikrinimo išvengti sąskaitų pereikvojimą.

Nėra minimum: Taupomosios sąskaitos leidžia jums pradėti mažas, todėl jie dirba gerai, kai jūs turite ribotų lėšų. Po to, nėra nieko blogo su palaikymo svarbius likučius santaupų, kaip ilgai, kaip jūs tai darote tyčia. CD, kita vertus, kartais Minimalus depozitas reikalavimus. Plytų ir skiedinio bankai gali tekti investuoti ne mažiau kaip $ 1000, bet keletas interneto bankai siūlo CD be pradinių minimum.

Kintama palūkanų norma: Skirtingai nuo CD, taupomųjų sąskaitų funkcija palūkanų normas, kad laikui bėgant gali kisti. Bankai reguliuoti taupomosios sąskaitos normas, atsižvelgiant į ekonominės aplinkos, konkurencijos ir noro prisiimti indėlius. Jei normos auga, savo taupomosios sąskaitos gali mokėti daugiau kitą mėnesį, nei dabar moka (nors bankai būti lėtas padidinti kainas). Bet jei normos sumažėjo smarkiai, bankai paprastai atsakyti mokėti mažiau, o uždarbis nebūtų pakeisti, jei jums buvo CD.

Viskas arba Nieko?

Laimei, jūs neturite pasirinkti tarp CD vs taupomosios sąskaitos. Galite naudoti tiek ir kitų alternatyvų taip pat gali patenkinti savo poreikius.

  • Laikyti pakankamai pinigų į taupomąją sąskaitą, kad atitiktų visus šalia laikotarpio poreikius. Jūs turėsite lengvą priėjimą prie šio pinigų, ir jums nebus susiduria baudas, jei jums reikia kartais atsiimti lėšas.
  • Apsvarstykite galimybę naudoti CD kai savo perteklinio pinigų, jei turite pakankamai pinigų taupymo, jums patinka CD palūkanų normas, o jūs nesate susirūpinęs normos auga.
  • Pažvelkite į kitų alternatyvų, jei CD yra pernelyg ribojantys jūsų skonio-bet taupomosios sąskaitos nereikia mokėti pakankamai. Pinigų rinkos sąskaitas turi savybes tiek CD ir taupomosios sąskaitos: Jie leidžia ribotas išimti, bet jie dažnai moka šiek tiek daugiau nei standartinių taupomosios sąskaitos. Pinigų valdymo sąskaitas, taip pat gali pasiūlyti didesnes pajamas. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų lėšos yra apdrausti FDIC jei saugos yra svarbu jums (NCUSIF draudimu kredito unijų yra tokie pat saugūs).

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.