Konsekwencje omijając płatności miesięcznych

Home » Uncategorized » Konsekwencje omijając płatności miesięcznych

 Konsekwencje omijając płatności miesięcznych

Twoje miesięczne rachunki idą powodu, a ty po prostu nie mają pieniędzy, aby zapłacić wszystkie z nich. Jeśli jesteś jak wielu ludzi, to podjąć decyzję o rezygnacji z jednego lub więcej rachunków, ale który z nich pominąć?

Sondaże pokazują, ludzie są bardziej prawdopodobne, aby przejść do rachunku karty kredytowej niż użytkowego lub telefon komórkowy rachunku i bardziej prawdopodobne, aby pominąć płatności hipotecznych nad płatności kartą kredytową. Zanim podejmiesz decyzję o odwlekania rachunki do następnego miesiąca, myśleć o tym, co stanie się w każdym przypadku.

Przegap kredytu Płatność

Kredytodawcy rozpoczyna proces wykluczenia. Niektórzy kredytodawcy rozpocząć proces po jednym nieodebranych płatności, podczas gdy inni daje 90 dni. W każdym przypadku opóźnienia w płatnościach są zawarte w raporcie kredytowym i wpływa na zdolność kredytową. W przyszłym miesiącu będziesz musiał zapłacić dwa  płatności hipotecznych plus opłata za późno, aby złapać się.

Przegap Płatność kartą kredytową

Po płatności wynosi 30 dni późno, twój wierzyciel zgłosi opóźnień w płatnościach do biur kredytowych. wpłynie to na wynik kredytowej. Twój późno opłata może być do $ 25 lub $ 35 jeśli już późno kolejny raz w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Jeśli Twoja karta kredytowa ma program lojalnościowy, może nie być w stanie wykorzystać swoje nagrody aż dogonić. Gdy brakuje dwóch płatności, stopa procentowa może wzrosnąć i może stracić żadnej stawki promocyjne na zakupy i saldo transferów.

Przegap Utility Płatność

dostaniesz opłata późny opłatę.

Większość przedsiębiorstw użyteczności publicznej nie będzie odłączyć usługę po jednym zwłokę. Jednakże, jeśli brakuje więcej niż jedną płatność, Twoje usługi są narażone na ryzyko odłączenia. Być może trzeba będzie uiścić opłatę przywrócenia mieć twoje usługi przywrócone.

Przegap Auto pożyczka płatności

Pożyczkodawca będzie raportować opóźnień w płatnościach do biur kredytowych po 30 dniach.

 

Późna zapłata wpłynie na zdolność kredytową. Będziesz opłata późne opłaty i stopa procentowa może wzrosnąć. Pożyczkodawca prawdopodobnie nie rozpocznie proces odzyskanie po jednym nieodebranych płatności. Jednakże, jeśli nie złapany pojazd jest zagrożone.

Przegap telefonie komórkowym Płatność

dostaniesz opłata późny opłatę. Usługodawca może tymczasowo odłączyć usługę i opłatę ponownego połączenia.

Przegap Student Loan płatności

Zaległych płatności zostaną zawarte w raporcie kredytowym i odzwierciedlone w karcie kredytowej. Będziesz opłata późne opłaty i stopa procentowa może pójść w górę.

Ilekroć pominięcia płatności, możesz liczyć na oskarżenia późny opłatę. Kiedy następnym rachunku wynika, będziesz musiał dokonać dwóch miesięcy płatności plus późne opłaty. Dlatego doganiania może być trudne i trudniej im wyższe miesięczne płatności są. Z tego powodu, płatności hipotecznych i auto pożyczki są często najtrudniejsze do złapany na.

Staraj się unikać całkowicie omijając płatności przez planowaniu i życia w swój sposób.

Jeśli okaże się, że nie można dokonać płatności, nie tylko pominąć. Zadzwoń do swojego kredytodawcę, kredytodawca lub usługodawcy i niech wiedzą, będziesz mieć trudności dokonywania miesięcznych płatności.

Zapytać, czy można mieć termin przedłużony i opłaty za późno uchylony. Dokładamy wszelkich starań, aby zapłacić wierzycieli i kredytodawców, które zgłaszają się do biura kredytowe – kredyt hipoteczny, pożyczki studenckiej, karty kredytowe czy kredyty samochodowe. W przeciwnym razie, kredytu gości będzie bolało, jeśli pominąć płatności. Zauważ, że wszystkie zaległe płatności może ostatecznie skończyć w raporcie kredytowym, jeśli idą do stanu domyślnego lub są przekazywane wraz z kolekcji agencji.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.