Kontrol Kredi Kartı Borç Kişisel Out Fix Nasıl

Home » Credit and Debt » Kontrol Kredi Kartı Borç Kişisel Out Fix Nasıl

Kontrol Kredi Kartı Borç Kişisel Out Fix NasılKredi kartı borcu kontrolden çıkmak için o kadar kolaydır. Bir gün mutlulukla her zaman ziyaret etmek istedim yerlere geziler alarak hep istediğiniz şeyleri satın, kredi kartınızı ediyoruz. Eğer kartlarını bakmışsın hepsi limiti aşılmış ve siz oldukça nasıl olduğunu hatırlamıyorum.

Kredi Kartı Kontrol Borç Out mı?

Kredi kartı borcu kontrol dışına elde ettiğini bunu belirtmek için hiçbir ölçü yoktur. Kredi kartı veren kuruluşlar da dengeleri ödemek göze daha fazlası olduğunu uyarmak için gidiş değildir. Bunun yerine, borç kontrol dışına olduğunu gösteriyor bu 10 belirtilerine dikkat etmeliyiz etmek size kalmış:

1. Kartlarınız maxed veya kredi limitinin üzerinde edilir . Limiti kredi kartları her ay tam da dengesini ödeyen edilmemiştir bir göstergesidir. Çoklu Limiti kredi kartları sadece daha zor kredi kartı bakiyeleri ödemek için yapım sorunu bileşik. Eğer acil tasarruf yoksa, sen acil durumlar için bir fon kaynağı olmadan bıraktı.

2. Asgari ödeme dışında herhangi bir ödeme göze alamaz . “Kontrol dışı” olarak sayılır borç kesin miktarı ödeme gücü bağlı kişiden kişiye değişir. Senin borç kontrolden çıktı bir işaretidir kredi kartlarında sadece minimum ödeme mümkün ediliyor. Asgari ödemeler kredi kartıyla ödeme ve iyi durumda hesabınızı tutmak en düşük tutar bulunmaktadır. Bundan daha fazlasına ödeyemeyiz ve hala kredi kartlarını kullanarak yapıyorsanız, borç her ay kötüye gidiyor.

3. Geç veya ödemeleri kaçırıyorsun . Minimum ödemeler satın alınacak olduktan sonra, belada. Kaçırılan kredi kartı ödemeleri yalnızca kredi kartı durumu daha da kötüleştirebilir. Geç ödemeler yakalanmak ödemek zorunda miktarını artırmak ve kredi puanı üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Zamanla iki ödeme, sizin faiz oranı artar kaçırma ve yetişmeye neredeyse imkansızdır. Kredi kartı alışkanlıklarına büyük değişiklik yapmadan başlamak gerekir zaman minimum ödeme yapmak gittikçe zorlaşıyor başlar andır.

4. borç diğer türleri ile kredi kartlarını ödüyorlar . Eğer nakit avans, tekrarlanan denge transferleri, maaş kredisi veya kredi kartı ödeme borcunun başka formu kullanarak ediyorsanız, büyük belada. Sadece gerçekten kredi kartlarını amorti herhangi bir ilerleme, sen ayakta kalmaya borç para ile daha fazla borç oluştururken yapmıyoruz.

5. ihtiyaçlar ve gündelik alışverişlerde kredi kartlarını kullanıyoruz . Düzenli alımlar için kredi kartı kullanmak zorunda, kontrolden çıkarak kredi kartı borcu olan sadece bir işarettir, daha büyük mali sorunların bir işarettir. Düzenli için kredi kartlarını kullanmaya devam ederse alışverişlerde-ve daha kredi kartı kazanmak için bir stratejinin bir parçası değil ödülleri-sonunda mevcut kredi tükenecek. Sen borç batağında tamamen önlemek için büyük değişiklikler yapmak gerekecek.

6. Kredi puanı bırakarak başlar . Kredi puanları kredi itibarını-ya da ne kadar olasılıkla kredi ve kredi yükümlülüğünü yerine getirememesi olduğunu ölçmek için kullanılır. Eğer (kredi limitleri ile karşılaştırıldığında) taşıyorsanız borç tutarı kredi puanının% 30’dur.

Kredi puanı her ay Ödemelerinizi zamanında yapıyoruz rağmen düşen ise, büyüyen kredi kartı borcu beklenenden daha kötü olduğunu imzalamak oluyor. Her ay kredi kartı ekstresinde ile birlikte ücretsiz kredi puanı alamazsanız, sen CreditKarma.com, CreditSesame.com olsa özgür ve Quizzle.com için kredi puanı kontrol edebilirsiniz.

7. Yeni uygulamalar reddedilir . Kredi kartı veren kuruluşlar, kredi kartı borcu yapmanız bile önce kontrol dışı olduğunu tahmin etmek mümkün olabilir. Bir reddedildi kredi kartı başvurusu sonra reddedildi nedenini açıklayan kredi kartı veren bir mektup postalarınızı kontrol edin. Sizin borç veya yüksek kredi kartı bakiyeleri nedenlerinden biri ise, size harcama dizginlemek ve kötüleşmeden borcunuzu mücadele başlamak gerekir bir işarettir.

8. borcunu sakladığını uçtan uca entegre kendiniz veya eşiniz. Saklayacak bir şey varmış gibi hissetmek şeylerin yanlış bir işaretidir. Eğer dengeleri yüz istemiyoruz çünkü kredi kartı ekstresini açılış değiliz ya da borç hakkında bilgi bulmasını eşinizi tutmak için yolumdan gidiyoruz, büyük olasılıkla sen başa edebileceğinden çok daha fazla borcumuz var .

Çok fazla borcu var çünkü 9. Sen para kazanmak için göze alamaz . Eğer borç harcamak daha fazla para, daha az başka şeyler benzeri para tasarrufu için var. Tasarruf erişim olmadan, acil durumlarda, örneğin, bir finansal bağlama çıkmak daha fazla borç oluşturmanız gerekebilir.

10. Size kredi kartlarını ödemek için gidiyoruz nasıl dert . Kredi kartı borcu kontrol altında olduğunu gibi hissettim varsa, endişelenecek bir şey olurdu. Ancak, kredi kartı borcu hakkında vurgulayarak kontrol dışı kesinlikle var bir işarettir. Eğer güven içinde borç konusunda vurguladı değil çünkü sanmayın. Bu borcunu görmezden ya gerçekten ne kadar kötü inkar ediyoruz olması olabilir.

Kontrol Altına Kredi Kartı Borç Get 7 Ways

Kredi kartı borcu kontrolden çıktı gerçekleştirmek sonra, hemen bu konuda bir şeyler yapmak için sorumluluk haline gelir. Kredi kartı borcu şiddetini görmezden gelmek sadece nihayet bazı değişiklikler yapmaya karar ne zaman başa daha kötü ve zor hale getirecek:

1. Durdurma harcama . Eğer borç kontrolü veya kontrolden çıkıyor dışına anladığında, yapmanız gereken ilk şey, kredi kartlarını kullanarak durdurun. Herhangi ek kredi kartı satın alma işlemleri sadece kredi kartı borcu büyümeye yapacaktır. Daha büyük sizin dengeleri zor onlar ödemek için olacaktır vardır.

2. Kredi kartlarını kesin . Eğer kredi kartlarını kullanarak durdurmak için yeterli disiplinli değilseniz, kendiniz için daha zor hale. Kartlarınızı kesin ve parçaları atmak. Bir adım daha ileri gidip o kredi kartlarını kullanarak durdurmak için gereken buysa tamamen hesaplarınızı kapatabilirsiniz.

Borçlarınızı envanter al 3. . Net borçlu ne kadar anlayış ve kimlere borçluyuz alın. Bütün kredi kartlarının listesini, faiz oranı, denge ve mevcut minimum ödeme yapın. Hesapları nedeniyle geçmiş iseniz, yetişmek için ödemeniz gerekiyor tutarı not edin. Liste korkutucu olsa da, önünüzde tüm bilgilerle borç konusunda çok daha iyi kararlar alabilirsiniz.

Her ay borç doğru ne kadar ödeme 4. Şekil dışarı . Kredi kartı borcunu geri ödemeye başlaması için bütçenizden sıkmak olabilir anlamaya gelir ve giderleri gözden geçirin. Sen Harcamanızın büyük değişiklikler yaşam masraflarını göze ve borcunu ödemek için muktedir yapmak gerekebilir.

5. Dur harcama ekstra para . Artık senin mali konusunda ciddi olma zamanı, iyi vakit kredi kartı borç bozucu oldu. Sadece ihtiyacınız olan şeyleri satın üzerindeki dinlenme harcamaları ve odak kesin. Başta acı kurban olabilir, ama sen ayarlayabilirsiniz. Bu değişiklikleri yapıyoruz nedeni, mali daha iyi ve kendiniz için daha güvenli bir gelecek yaratmak için olduğunu unutmayın.

6. Kredi kartı seçin ve minimum tutardan fazla ödeme . Nihai hedef tüm kredi kartlarını ödemek için olsa da, tek seferde onları ödemek için çalışıyor en verimli bir yaklaşım değildir. Bunun yerine, bir defada bir kere kredi kartlarını amorti odaklanır. En yüksek faiz oranı ile biri, en yüksek denge, düşük denge ya da kurtulmak istiyorum başka kart ile başlayabilirsiniz. En önemli bir kart seçin ve bu dengeyi amorti ekstra para toplu harcamasıdır. Her kredi kartı ödemek gibi, hepsi karşılığını oluncaya kadar odaklanmak için başka seçin.

Eğer borcunu ödemek ve nihayet kredi kartlarını amorti bitireceksin zaman bir fikir edinmek için en iyi yolu anlamaya yardımcı olacak bir kredi kartı geri ödeme hesap makinesini kullanın.

7. faiz tasarruf deneyin . Hala oldukça iyi kredi varsa, daha düşük faiz oranı için kartı veren kuruluşla sorarak veya% 0 bakiye transferi teklif yararlanarak ilgi tasarruf etmek mümkün olabilir.

Sen İyi Kredi Kartları Kapalı yemin mıdır?

Kredi kartı borcu ile mücadele sonrasında birçok kişi tekrar kredi kartlarını kullanmak asla karar verirler. kredi kartları kendilerini kötü Eğer sorun içine alabilirsiniz kredi kartlarını kullanmak yolu olmadığını unutmayın. Bir kredi kartı bir araba, biraz daha sert kiralama gibi bazı işlemleri yapabilirsiniz sahip olmamak. Burada kredi kartı belaya geri almamak için şunları yapabilirsiniz.

Bir ay içinde ödemek göze ne sadece harcayın . Bir gelir yerine kredi kartı kullanmaktan kaçının. Nakit şey satın göze alamaz ise, hatta bir kredi kartı ile, satın göze alamaz.

Tam her ay bakiyenin ödemesini . Eğer bir ay içinde ödemek için göze yalnızca ne harcama odaklanmak sonra, her ay, bakiyenizi ödemek gelemez. Bu kontrol altında kredi kartlarını tutmak ve kredi kartı borcunu önlemenin tek yoludur.

Bazı nedenlerden dolayı, size bu kurallara dikkat etmek yeterlidir disiplinli değiliz düşünüyorsanız, bir kredi kartına sahip olmamak daha iyi. Bir banka kartı veya ön ödemeli kart size borç girmeden bir kredi kartı ile yapabilirsiniz aynı alışveriş yapmak izin verir.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.