Kötü Bir Ev Satın etmek

Home » Real Estate » Kötü Bir Ev Satın etmek

Kötü Bir Ev Satın etmek

homeownership edinerek bir ev sahibi Amerikan Rüyası ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir noktaya, bizim kültürümüzde işlemiş bir şeydir. Çoğumuz almaya teşvik edilmektedir yol şöyle gider: çocuk sahibi, bir ev satın evlenmek, Üniversiteden mezun. Yaptığın sadece ne gibi görünüyor.

Ne yazık ki, birçok kişi mitlere veya yanlış bilgilere dayalı homeownership adım.

 Eğer bir ev için piyasada iseniz, bir ev sahibi olmak için bu ortak ama tedbirsiz nedenlerden sakının.

Bu Satın Doğru Zaman var

“Şimdi satın yoksa, size pencere kaçırırsınız.” Hiç Şunu duydun mu? potansiyel alıcılar homeownership kovalamak Popüler bir nedeni sözde “almanın tam zamanı” dır. faiz oranları düşüktür veya ev fiyatları aşağı, çünkü bu kolay düşünme yakalanmak için olsun sen demir iken grev yoksa o sıcak, sen işe yaramaz.

Evet, faiz oranları ve ev fiyatları düşük satın alma açıkçası sizin yararınıza çalışır. Ama konut piyasasında uygun koşulların homeownership içine atlamak için bir neden kendi içinde değildir. Kendini fazla uzatılması veya zamanından önce “satın almak için doğru zaman” adına tüm satın alma daha sonra uğramak için gelecek.

Sosyal baskı

Belki satın sosyal çevrenizdeki son değilsin, eşinin Bir eve arıyorsanız ya da sahip olduğu söylendi sorulmadan mali refahı işaretidir ziyaret edemez .

Sosyal baskısına boyun eğmeye – başkaları tarafından başınıza getirdiği veya açtığı olmasından bağımsız olarak -, sıkıntı içine alacak , özellikle potansiyel binlerce dolar yüzlerce var bir satın alma hakkında konuşurken. Üzerinde At gözlüklerini koyun ve Joneses böyle büyük bir mali karar dikte yetişmek (veya memnun) dürtüsü izin vermeyin.

Bir Beklenen Yaşam Değişim

Eğer evlenmek yaklaşık 10 dakika sonra, bir ev satın almak gereken bir yanlış kanı vardır. Yoksa yolda biraz varsa o, bir kiralama onları eve olamaz – Bebek anne ve baba ev sahibi olduğunu daha fazla alan ve huzur gerektiğinden.

Eğer önemli bir yaşam değişikliği eşlik edecek bir ev satın ihtiyaç efsane için düşmeyin. Hayatın sahibi çünkü “tam” olmayacak. evlenme, doğum veya başka bir önemli olayın zamanlaması denk homeownership Rushing Eğer aksi olmaz bir şey satın almak neden olabilir.

Kiralama Para Atık mı

tartışmayı satın yeni bir şey değil karşı kiralama. Orada kiralama mantıklı senaryolar vardır ve bazı durumlarda alım yapar.

Eğer satın almak için güçlü bir mali pozisyonda ve daha sonra büyük olasılıkla satın Bunu yapmak istiyorsanız takip gereken bir yoldur. Ama esas olarak, çünkü kiralama Paranı atıyor mitin homeownership talep etmemektedir.

İki karşılaştırılması sadece yanyana ödemeleri boyutlandırma daha karmaşıktır. Bu hesap size, satın alma karşı kiralama dikkate iki senaryo değişkenlerini alma maliyetlerini tartmak yardımcı olacaktır.

Bir Ev Bir Yatırım mı

Eğer bir yatırım olarak görüyorum çünkü homeownership düşünüyor olabilir.

Ama kişisel rezidans olduğu tartışılabilir yükümlülük .

Evinizin değeri kadar gidecek hiçbir garantisi yoktur. sattığınız zaman, satın al, ve ne kadar aşağı koyduğumuzda bağlı olarak, bu para kaybetmek mümkündür bakım ve yükseltmeleri maliyetlerinde atmak “yatırım.”; faiz ödemesi; ve amortisman ve bir ev almakla ilgili garantili bir getiri izlenimini olduğu açıktır.

Satın Alma nedenleri belirlemek

Eğer bir ev için piyasada iseniz, dikkatle nedenleri ve kendi arzunuzu tartın. Eğer öncelikle bu sebeplerden biri tarafından motive ediyorsanız, bir adım geri almak ve hedeflerinize yeniden değerlendirin. Eğer yanlış niyetli satın veya hazır olmadan zor yoldan öğrenmek istemiyoruz.

Bir ev satın alma önümüzdeki yıllarda hayatını ve mali etkileyecektir.

Eğer doğru nedenlerle bunu emin olun.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.