Kredi Kartı Penaltı Oranı kaçının, O zaman ‘Son

Home » Uncategorized » Kredi Kartı Penaltı Oranı kaçının, O zaman ‘Son

Kredi Kartı Penaltı Oranı kaçının, O zaman 'Son

Kredi kartı ödeme 60 günden fazla suçlu olursam Federal yasa kredi kartı veren kuruluşlar penaltı faiz oranı empoze sağlar. Adından da anlaşılacağı gibi, bu cevapsız kredi kartı ödemeleri için ceza bir tür bu. Bunu bir promosyon oranı, ve finans ücretleri en az altı ay süreyle çok daha yüksek ceza oranının altında hesaplanacaktır bile, şu anda eğleniyorsun faiz oranını kaybederler.

Yalnızca tek bir ödeme cevapsız sonra kredi kartı veren kuruluşlar ceza oranını yürürlüğe ne zaman bir kaç yıl önce gelen sanayi norm çok daha iyi akım 60 günlük temerrüt gereksinimi. Empoze edilebilecek bir ceza oranı önce suç artan dönemi kart korumaları dahil tüketici kredisi biriydi 2009’un Kredi KART Yasası .

Altı Aylık Penaltı Oranı Bitiş Kuralına Mazgal

Bu yıllar geçmişte olduğu gibi ceza oranı sonsuza dek sürmeyecek. Kart veren kuruluşlar altı ardışık zamanında ödemeleri yaptıktan sonra düzenli faiz oranına geri penaltı oranını düşürmek için gerekli olan, ama bu sadece ceza oranı empoze edildiği sırada var dengesi için de geçerlidir. Bu ceza oranı etkili olduktan sonra yapılan alımlar için geçerli değildir. Birçok kredi kartı veren kuruluşlar yeni alımlar için ceza oranı tutmak ve sürece bu kartı kullanmak gibi iki aylık hata için sizi cezalandırmaya devam ediyor.

(Istek üzerine temin kredi kartı veren kuruluşun web sitesinde bulunabilir, ya da kredi kartı anlaşmaları Federal veritabanında) kredi kartı şartlarını okuyun sizin ceza oranını öğrenmek ve kartı veren yeni alımlar için geçerli olan bırakır olsun. bölüm “Senin ceza oranı ve onu uygular zaman” etiketli sizin ceza oranı süresiz uygulanabilir olup olmadığını geçerliyse belirleyecektir.

Eğer ceza oranı, örneğin, geç ödeme bir ödeme olması döndü, kredi limitinin veya yukarıdaki tümü üzerinde gidiş tetikler anlamak emin olun. Eğer bu hesaplardan birinde varsaymak, tek borç veren birden fazla kredi kartları veya kredi varsa diğer hesabınızda ceza oranını tetikleyebilir. Kredi kartı veren kuruluşlar artık diğer alacaklılar ve kredi kuruluşlarıyla hesaplarla eylemler (bu uygulama evrensel varsayılan olarak biliniyordu) dayalı oranını yükseltmek için izin olduğunu unutmayın.

Başlıca Kredi Kartı İhraççılar gelen Penaltı Oranları

İşte (2013 Kasım itibariyle) birkaç kredi kartı veren kuruluşlara gelen ceza oranı hükümler şunlardır:

American Express : Penaltı Nisan uygulanırsa, en az 6 ay süreyle geçerli olacaktır. Biz Nisan uygulandığı Cezasına sonra her 6 ayda Hesabınızı gözden geçirin. Nisan 6 ay boyunca hiçbir iade ödemeleri olan, zamanında ödemelerini yaptıktan sonrasına kadar geçerli olmaya devam edecektir Penaltı inceleniyor. Penaltı Nisan ödeme 60 günden fazla geç yalnızca varolan dengeleri için geçerli olacaktır.

Bank of America : En APR’lardaki artmış ise, Penaltı Nisan süresiz geçerli olacaktır. Kişisel Penaltı Nisan yeni işlemlerde 29.99% geçmeyecektir. Varolan dengeleri üzerinde hiçbir Penaltı Nisan yoktur.

Capital One : APR’lardaki geç bir ödeme için Artırılmış, Penaltı Nisan süresiz geçerli olabilir. Capital One periyodik olası hızı düşüşünün hesabınızda herhangi oran artışı gözden geçirecektir.

Chase : En APR’lardaki bu nedenlerden herhangi biri için Artırılmış, Penaltı Nisan süresiz geçerli olacaktır. Nedenleri, zamanında asgari ödeme yapmak için başarısızlık olduğu bir ödeme iade sahip veya başka Chase hesabıyla bu şeylerden birini yaparak, (varsa) minimum ödemeleri aşan.

Citi : En APR’lardaki bu nedenlerden dolayı artmış ise, Penaltı Nisan süresiz geçerli olabilir. Citi ile temerrüt faiz oranı nedenleri geç veya iade ödeme vardır.

Keşfedin : Discover kartlar için ücret alınmaz oranını

PenFed daha cömert Penaltı Nisan maddeleri birine sahiptir: Minimum ödeme 60 gün içinde alınmazsa, tüm hesabınız olmayan değişken Cezasına Nisan için değiştirilebilir.

Eğer vade tarihinde veya öncesinde üç ardışık aylık ödemeler yapana kadar Penaltı Nisan yerinde kalır.

IberiaBank ve Wells Fargo kredi kartı sözleşmelerinde bir Cezası Nisan listesi yoktur.

Sen Geçerlilik etmez bir Penaltı Oranı giderse

süresiz yürürlükte bırakır bir kredi kartı ceza oranını tetikler, tüm yeni alımları ceza oranı önceki denge süresi dolduktan sonra bile, daha yüksek APR faiz tahsil edilecektir biliyoruz. Yeni ücretler çok daha yüksek mali ücretleri sahip olacak ve ödemek için daha pahalı olacaktır. Bu aynı zamanda, farklı faiz oranları ile dengeleri taşıyan edileceği anlamına gelir ve ödemeleriniz ödeme tahsis kurallarına tabidir. Asgari ödemeler daha düşük faiz oranı ile dengeye doğru gidecek. az yukarıda Sadece ödemeler yüksek oranda dengesini azaltacaktır.

Eğer her ay tam olarak bakiyenizi ödemek için plan sürece ceza oranı faiz oranı altında yeni dengelerini oluşturarak,% 30 sıklıkla yakın ve bazen daha yüksek olduğunu olmak akıllıca değildir.

Eğer kredi kartında 6 ay sonra süresi dolduğunda bile bunu hiç dayatılan önlemek böylece eylemler ceza oranını neden olacaktır anlamak emin olun. Bir penaltı oranına sahip olmayan kredi kartlarında, eşit itici örneğin bir gecikme faizi yerine cezalandırıcı ücretleri, olabileceğini unutmayın.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.