Kredi Kartı Temel: Bu 6 Stratejileri ile diğer Noktalar ve mil kazanın

Home » Credit and Debt » Kredi Kartı Temel: Bu 6 Stratejileri ile diğer Noktalar ve mil kazanın

Kredi Kartı Temel: Bu 6 Stratejileri ile diğer Noktalar ve mil kazanın

Kabul et: yeni kredi kartı hakkında sevdiğiniz şey sizi kazanmak için gidiyor müthiş ödülleri olduğunu. Ve o ödülleri maksimize için elinizden geleni yapmak istiyorum. İnekler daha mil, puan kazanmak ya da yeni kredi kartı geri nakit altı ipuçları ile yardımcı olmak için buradayız.

1. kayıt bonusu almak için gerekli harcamaları Hit

Bir üyelik bonusu zaman belirli bir süre içinde kredi kartında para belirli bir miktar geçirdikten sonra aldığınız puan, mil veya nakit ek akını olduğunu. Her kredi kartı bir kayıt bonusu vardır, ancak kartları yapmak rekabetçi ödüller birçok. Bunu almak için gereken miktarda harcama yoksa Tabii ki, potansiyel kayıt bonus ne kadar büyük fark etmez.

Bu bir kayıt bonusu ile kredi kartı başvurusu için iyi bir fikirdir bir borca ​​girmeden vurabilir geçirmek gereklidir. Diğer bir deyişle, eğer üç ay içinde 3000 $ harcamak gerekir, ancak sadece şarj oluyor ve üyelik bonusu en azından kısmen finansman gideri tarafından etkisiz olacaktır ayda $ 500 ödemek için araçlara sahip. kesinlikle gerekli olmadıkça kredi kartı borcu taşıyan kaçının ve bütçenize uygun gerekli bir harcama ile bir kredi kartı almak.

Kartınızın ek bir prim sunuyorsa 2. yetkili kullanıcı ekle

Bazı kredi kartları belirli bir süre içinde yetkili kullanıcı ekleme ve ona sahip veya ona bir şey satın almaya yönelik ek bir kayıt bonusu sunuyoruz. Yeni kart bu sunar ve birisi varsa, yetkili bir kullanıcı benzeri bir ortak ya da ekleyerek rahat edeceğiniz bir üniversite çağındaki çocuk bu, bazı ekstra puan almak için harika bir yoldur.

Bunu Ama hepsinden önce yetkili kullanıcı ne olduğunu anlamak gerekir. Bu kişi kredi hesabı kullanmak mümkün olacak, ancak yasal olarak ödeme yapmak zorunda değildir ve değişiklik yapamaz. Yetkili kullanıcı istediği zaman kaldırılabilir, ancak bu kaldırma ikramiyenizi etkileyip etkilemeyeceğini size düzenleyicinizle sormak gerekir.

3. Bonus merkezi online alışveriş

Bonus merkezi Chase Ultimate Rewards veya Citi Bonus Nakit Merkezi gibi, çevrimiçi alışverişlerde indirim veya ödül almak için izin veren bir alışveriş portalıdır. Kullanmak için, senin veren kuruluşun prim alışveriş merkezi web sitesine gidin ve satın alma işleminden önce seçtiğiniz perakendeci tıklayın. Sonra ekstra senin biçmek için kredi kartı ile ödeme.

ikramiye içine 4. Opt varsa, kategoriler ödüllendiriyor

Kredi kartı bonus ödülleri kategoriler benzeri Discover’ın it® Bakiye Aktarma en Chase Freedom® en% 5 varsa ikramiye-bunlardan yararlanmak için üç ayda seçmesi gerekir. Aksi takdirde, yalnızca tipik% 1 olan standart ödülleri alırsınız.

5. Bir ücret almayacağını her şey için kredi kartı kullanın

harcamalarınızın çoğu kredi kartı bindirilip ödülleri kazanmak için son tarihten önce kapalı ödenebilir. Kredi kartında gaz, bakkaliye, seyahat giderleri, eğlence harcamaları, abonelikler ve kamu hizmetleri gibi şeyler koyun. Sadece her ay bunu ödemek için emin olun.

Kredi karta ücret ise diğer giderler, kiranızı veya üç aylık vergi ödemeleri gibi bir ücret tetikleyebilir. kazanacağınızı herhangi ödüller önemli ölçüde daha fazla olabilir üstlenmeden ücretleri, önlemek için bir çek veya banka transferi ile bunlar ödeyin.

6. Çift kart yok

Bazı kredi kartları ödülleri maksimize etmek için birlikte iyi çalışır. kurtarıcı ödüller noktaları maksimize etmek için Örneğin, Chase Freedom® ve Chase Sapphire Preferred® Kart kartları varsa,% 5 Bonus kategorileri ve Chase Ultimate sitesini Ödül kombinasyonunu kullanabilirsiniz. % 5 ödüllerle alışverişlerde sizin Chase Freedom® kullanın ve Chase Ultimate Ödüller sitesinde seyahat için noktası başına 1.25 cent oranında kullanmak için lütfen Chase Sapphire Preferred® Karta bu noktaları aktarın. Eğer seyahat hack yetenekli iseniz Veya, daha iyi fırsatlar elde etmek için uçanlar programlarına bu noktaları aktarabilirsiniz.

Paket: Eğer büyük ödülleri kazanmak istiyorsanız, Kredi kartı kayıt bonusu almak ve bunun için ek bir ikramiye varsa yetkili kullanıcı eklemek için gerekli harcamayı karşılamalıdır. Ayrıca İnternet üzerinden alışveriş yaparken, ihraççının Bonus merkezi kullanmak Bonus kategoriler halinde tercih, ve bir ücret olmadan kredi kartı zaman yapabilirsiniz kullanmalıdır. Son olarak, gelişmiş kredi kartı kullanıcıları ödül kazanç ve kurtuluş maksimize etmek kartları tamamlayıcı almak isteyebilirsiniz.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.