Krediitkaart Basic: Miks Carrying kõrge Krediitkaart saldo on Bad

Home » Uncategorized » Krediitkaart Basic: Miks Carrying kõrge Krediitkaart saldo on Bad

 Miks Carrying kõrge Krediitkaart saldo on Bad

See ei võta kaua eel kõrge krediitkaardi tasakaalu. Vahel kõik see võtab on ostu panna teid või lähedal oma krediidilimiiti. Kuigi oma krediitkaardi annab teile palju paindlikkust tagasi oma tasakaalu aja jooksul, võttes suure krediitkaardi saldo on halb teile mitmel põhjusel.

Kõrge saldod haiget oma krediidi skoor.

Maxed out krediitkaardiga (kui saldo on kohe krediidilimiit) võib põhjustada teie krediidiskoor tilkhaaval 10 kuni 45 punkti, vastavalt kahju punktid stsenaariumid FICO.

Kui suhe oma krediitkaardi saldod krediidilimiit – oma krediitkaardi kasutamise – liiga kõrge, oma krediidi skoor kannatab. Mida kõrgem on teie tasakaalu, seda rohkem oma krediidi skoor kannatab. Hoida madalat saldo on parem oma krediidi skoor.

See on raskem saada uus krediitkaartide ja laenude.

Krediitkaardid ja laenuandjad kaaluda koguse krediitkaardi võlg on, kui sa taotleda uue konto. Mitmed kõrge saldod võivad näidata, et teil on rohkem võlga kui saate käepide. Võlausaldajad küsimusele, kas saate tegelikult hakkama teise laenukohustuse. Hoidke tasakaalu madala teha ise atraktiivsemaks laenuvõtja.

Kõrge saldod on kallimad.

Kuu finantskulud arvutatakse põhineb teie krediitkaardi saldo ja intressimäära. Mida kõrgem on teie tasakaalu, seda suurem on teie finantskulud on. Bilansiline kõrge krediitkaardi tasakaalu võib maksta sadu dollareid aastas, eriti kui sa oled ainult tegemise minimaalne makseid.

Kampaania intressimäära perioodid on erand, kuid maksta ära nii palju oma tasakaalu kui saate ajal reklaami perioodi nii et maksate vähem huvi kui sissejuhatav määr aegub.

Minimaalne makse on suurem.

Oled sa kunagi pööranud tähelepanu sellele, kuidas oma krediitkaardi minimaalne makse liigub seoses oma krediitkaardi tasakaalu?

Minimaalne maksed arvutatakse tavaliselt protsendina teie krediitkaardi tasakaalu, 2% või 3% tasakaalu, näiteks. Nagu oma krediitkaardi tasakaalu kasvab, seega ei oma miinimum makse. Pöörates rohkem kui minimaalselt on alati parima, et aidata teil maksta ära oma tasakaalu kiiremini. Siiski, kui olete kunagi kimbatuses ja pead maksma vähemalt suure krediitkaardi tasakaalu teeb minimaalse kallim.

Sa oled suurem risk olla võlgades.

Inimesed satuvad võla laenates rohkem raha kui nad ei saa endale lubada maksta tagasi. Võttes kõrge krediitkaardi tasakaalu, eriti rohkem kui üks krediitkaart, ei aita oma võla olukorda. Hoidke tasakaalu madal või tasunud isegi, et vältida võla.

Sul on vähem vaba krediidi.

Rentimise auto ja broneerimine hotelli tavaliselt nõuavad krediitkaardiga. Nii tehingute krediitkaardi paneb loa kinni osa oma vahenditest. Kui kõrge tasakaalu jätab teid ilma piisavalt vaba krediidi, sa pead vähendada oma tasakaalu, kasutage teist kaarti või, veel hullem, lükata oma reisi. Hoidke tasakaalu madal, et vältida seda küsimust.

See ei ole, et te ei saa teha suuri oste oma krediitkaardi. Kasutades oma krediitkaarti suured ostud võimaldab teil koguneda premeerib või ära reklaami intressimäära.

Kui te seda teete teha suurt väljaminekut oma krediitkaardi, see on oluline, et maksta ära tasakaalu kiiresti. Kui lasete tasakaalu jõlkuma liiga pikk või hakkate kogeda negatiivseid kõrvalmõjusid käesolevas artiklis nimetatud.

Tõstke oma igakuist krediitkaardi makse alandada oma krediitkaardi tasakaalu kiiremini. Mitme krediitkaardid kõrge saldod, keskendudes vähendada ühe tasakaalu ajal on tõhusam kui üritab maksta neile ette kõik korraga.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.