Krediitkaart Basic: teenida rohkem punkte ja Miles nende 6 strateegiad

Home » Credit and Debt » Krediitkaart Basic: teenida rohkem punkte ja Miles nende 6 strateegiad

Krediitkaart Basic: teenida rohkem punkte ja Miles nende 6 strateegiad

Tunnista seda: Sinu lemmik asi endale krediitkaart on vinge premeerib see läheb teile teenida. Ja sa tahad teha kõik saab maksimeerida nende kasu. Nohikutele on siin, et aidata koos kuue näpunäiteid, et teenida rohkem miili, punktid või raha tagasi oma uue krediitkaardi.

1. vajuta nõutav kulutusi, et saada oma registreerumise boonust

Registreerumise boonust on täiendav sissevoolu punkti, miili või raha saate pärast kulutuste teatud summa raha oma krediitkaardi jooksul teatud aja jooksul. Mitte iga krediitkaardil registreerumise boonust, kuid paljud konkurentsivõimeline Preemiakaardid teha. Muidugi, see ei ole oluline, kui suur potentsiaal sign-up boonus on see, kui sa ei kuluta nõutud summa seda saada.

See on hea idee taotleda krediitkaarti registreerumise boonust koos nõutud kulutada saab löögi laskumata võlga. Teisisõnu, kui teil on vaja kulutada $ 3000 kolm kuud, kuid teil on ainult vahendid võta ja maksta ära $ 500 kuus, sign-up boonus on vähemalt osaliselt hävitataks finantskulud. Vältida kes krediitkaardi võlg ei ole hädavajalik ja saada krediitkaardi vaja kulutada, mis sobib oma eelarve.

2. Lisa volitatud kasutaja, kui teie kaart pakub lisaboonus

Mõned krediitkaardid pakuvad täiendavat sign-up boonus lisamiseks volitatud kasutaja teatud aja jooksul ja võttes teda teha ostu. Kui teie uus kaart pakub seda ja sul on keegi, mida olete lisades autoriseeritud kasutajana-nagu partner või kolledži vanuses laste see on suurepärane võimalus saada mõned ekstra punkte.

Aga enne kui seda teha, pead mõistma, mida volitatud kasutaja on. See inimene saab kasutada krediidi konto, kuid ei ole õiguslikult kohustatud tegema makseid ja ei saa muuta. Volitatud kasutaja saab eemaldada igal ajal, kuid peate küsima oma väljastaja kui see eemaldamine mõjutab teie boonus.

3. Kasutage boonus kaubanduskeskuses, kui oste

Boonus kaubanduskeskuses on shopping portaal, mis võimaldab teil saada soodustust või premeerib oma oste internetis, nagu Chase Ultimate Rewards või Citi boonusraha Center. Et seda kasutada, minge emitendi boonus kaubanduskeskus kodulehel ja kliki jaemüüja oma valik enne kui teevad ostu. Siis maksma oma krediitkaardi, et saada extra hüved.

4. Lubage boonus premeerib kategooriad vajaduse korral

Kui teie krediitkaart on boonus auhinnad kategooriad moodi Avasta it® saldoülekanne tema ja Chase Freedom® on 5% boonuseid-sa pead valima kvartali ära neid. Vastasel juhul saate ainult saada standard auhinnad, mis on tavaliselt 1%.

5. Kasutage oma krediitkaardi kõike, mis ei tasu

Paljud oma kulud saab panna peale krediitkaardi ja tasunud enne tähtaega teenida hüved. Pane asjad nagu gaasi, toidukaubad, sõidukulud, meelelahutus kulutusi, tellimusi ja kommunaalkulud oma krediitkaardi. Lihtsalt veenduge, et maksta see välja iga kuu.

Muud kulud, nagu teie üüri või kvartali maksude, võib vallandada tasu, kui sa võta neid oma krediitkaardi. Maksa need tšeki või panga eelnõu tekkimise vältimiseks tasud, mis võib olla oluliselt rohkem kui ükski premeerib teid teenida.

6. Paar up kaardid

Mõned krediitkaardid hästi kokku maksimeerida oma kasu. Näiteks, kui teil on Chase Freedom® ja Chase Sapphire Preferred® Card kaardid, mida saab kasutada kombinatsiooni 5% boonust kategooriad ja Chase Ultimate Soodustused saidi lunastamisel premeerib maksimeerida oma punktid. Kasutage oma Chase Freedom® ostudelt 5% boonuseid ja kanda neid punkte oma Chase Sapphire Preferred® Card lunastada kiirusega 1,25 senti punkti sõitmiseks Chase Ultimate Soodustused kohas. Või kui sa oled osav reisi häkkimine, saate edastada need punktid pidevate lendajate programmid, et saada paremaid hindu.

Buffee: Kui soovite, et teenida suuri preemiaid, siis tuleb täita nõutud kulutada, et saada oma krediitkaardi registreerimise boonus ja lisage volitatud kasutaja kui seal on lisaboonus tehes. Sa peaksid kasutama ka emitendi boonus kaubanduskeskuses, kui oste, Lubage boonus kategooriad ja kasutada oma krediitkaardi kui saate ilma tasu. Lõpuks arenenud krediitkaardi kasutajad võivad soovi saada täiendavad kaardid maksimeerida kasu teenimise ja tagasivõtmistasu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.