Kreditinė kortelė Pagrindinis: 7 Pagrindiniai kredito kortelės Įranga

Home » Uncategorized » Kreditinė kortelė Pagrindinis: 7 Pagrindiniai kredito kortelės Įranga

Pagrindiniai Kreditinė kortelė Įranga

Kredito kortelės skiriasi terminais jie siūlo, bet dauguma kredito kortelės pasidalinti kai pagrindines funkcijas. Suprasti šias funkcijas ne tik padeda jums pasirinkti kredito kortelę, ji taip pat padeda jums naudoti savo kredito automobilį protingai, kai jūs turite vieną.

Kredito Kortelės tipas

Daugelis kredito kortelių naudotojai, pradedantiesiems ir net patyrę vartotojai, nežino, kad yra keletas tipų kredito kortelės.

Štai tik keletas iš labiausiai žinomų tipų:

  • Standartinis arba paprasto vanilės kreditinės kortelės neturi papildomų privilegijos ar naudos, bet gali pasiūlyti mažą palūkanų normą, siekiant pritraukti klientus.
  • Pervesti likutį kredito kortelė suteikia įvadinis palūkanų normą, o kartais ir mažą mokestį balansas pervedimai.
  • Atlygių kreditinės kortelės moka atlygį už pirkinius jums padaryti.
  • Aukščiausios kredito kortelė turi daug privilegijos ir naudą, pavyzdžiui, durininko paslaugos, kartais didesne metinį mokestį.
  • Mažmeninės kredito kortelė gali būti naudojama tik parduotuvėje susijusios su kreditine kortele.
  • Įkeitimu užtikrinto kredito kortelės jums reikia padaryti depozitą prieš balanso ir yra geras pasirinkimas atstatyti bloga kredito.

Kredito limitas

Jūsų kreditinės kortelės, gali ateiti su kredito limitu, kuris yra didžiausia suma, kurią gali imti ant kortelės. Tai apima pirkimus, balansas pervedimai, grynųjų pinigų avansai, finansavimo sąnaudas, mokesčius. Kai jūs einate per savo kredito limitą, jūsų kreditorius gali imti mokestį, over-the-ribos mokestį.

Kai kredito kortelės neturite dabartinį išlaidų riba, bet vietoj to leidžia jums praleisti sumą jis galvoja, kad tu gali atsipirkti, remiantis jūsų pajamų, kredito istorija ir išlaidų veiksnių. Išlaidų riba nėra nustatyta akmens ir gali keistis kiekvieną mėnesį, remiantis jūsų pirkimo ir mokėjimo įpročius.

balansas

Balanso jūsų kredito kortelėje bet kuriuo metu yra bendra suma, kurią skolingas įskaitant pirkinius, finansines sąnaudas ir mokesčius. Kuo didesnis jūsų kredito kortelės balansas, tuo mažesnis turimas kreditas jūs turite padaryti papildomus pirkimus. Aukštojo likučiai padidinti savo kredito panaudojimą ir sumažinti savo kredito rezultatas.

Jūs galite patikrinti savo naujausią kredito kortelės balansas internetu arba paskambinus savo kredito kortelės klientų aptarnavimą per skaičių dėl jūsų kredito kortelės pusėje.

balandis

Metinė norma arba balandis Trumpai tariant, yra palūkanų norma, taikoma atliktų už lengvatinį laikotarpį likučius. Kredito kortelės gali turėti skirtingas MN įvairių tipų likučių, pvz balansas pervedimai ar pirkimus. Balansas pervedimus ir pinigų avansai dažnai turi didesnes MN nei už pirkinius.

Jūsų Bal Geg padidinti kai esate vėlai jūsų mokėjimą tam tikram kreditoriui, ir kiti kreditoriai, jei jūsų kortelė susitarimas apima numatytąją sąlygą universalus.

MN gali būti fiksuota arba kintama. Fiksuoto balandis gali keistis, tačiau kreditorius privalo informuoti Jus raštu prieš keičiant greitį. Kintamasis balandis pokyčiai laikas nuo laiko remiantis pasikeitimus Susiejimo indekso norma.

Lengvatinis laikotarpis

Atidėjimo laikotarpis yra laiko suma, kurią turi sumokėti savo balansą visiškai prieš Finansai mokestis yra taikomas.

Jei atliekamas pusiausvyrą nuo ankstesniu mėnesiu, jūs negalite turėti lengvatinį laikotarpį jūsų naujus pirkinius. Be to, balansas pervedimai ir pinigų avansai paprastai neturi lengvatinį laikotarpį.

Kai likučiai neturi lengvatinis laikotarpis, palūkanos yra iš karto.

Norėdami sužinoti atidėjimo trukmę kreiptis į kredito kortelės taikymo ar jūsų kreditinės kortelės sutartį. Jūsų mėnesinės ataskaitos taip pat turėtų apimti dienų skaičių atidėjimo laikotarpį.

Apdovanojimai ir privilegijos

Kai kredito korteles siūlo atlygių ir paskatų už naudojimąsi kredito kortele. Kredito kortelių nauda būna kelių skirtingų formų: pinigų atgal, mylių taškų išpirkti ir nuolaidos ateities pirkimus. Jūs galite uždirbti atlygiai apie kai kuriuos arba visus savo pirkinius ir išpirkti kai jūs sukaupę tam tikrą sumą, priklausomai nuo atlygio programą.

Ne visos kredito korteles siūlo atlygį už pirkinius.

Kredito kortelių privilegijos gali skirtis kreditine kortele ir gali apimti tokius dalykus kaip automobilių nuomos draudimas, Extended Warranty, pirkimo ir kainų apsaugą, ir automobilių nuomos draudimas.

Kreditinė kortelė Mokesčiai

Yra įvairių situacijų, kad jums gali patirti kreditinės kortelės mokesčių. Metinis mokestis, finansai mokestis, vėlai mokestis, ir over-the-ribos mokestis yra vieni iš labiausiai paplitusių mokesčių. Jums gali būti suteikta galimybė išvengti kai kurių mokesčius remiantis tuo, kaip jūs naudojate savo kreditine kortele. Pavyzdžiui, galite nemokėti vėlai mokestis darant jūsų kredito kortelės mokėjimo laiku kiekvieną mėnesį.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.