Kreditinė kortelė Pagrindinis: uždirbti daugiau taškų ir myliomis su šiais 6 strategijų

Home » Credit and Debt » Kreditinė kortelė Pagrindinis: uždirbti daugiau taškų ir myliomis su šiais 6 strategijų

Kreditinė kortelė Pagrindinis: uždirbti daugiau taškų ir myliomis su šiais 6 strategijų

Sutikite: Jūsų mėgstamiausias dalykas apie savo naują kreditinę kortelę yra awesome naudą jis ketina uždirbti jums. Ir jūs norite daryti, ką jūs galite padidinti tuos apdovanojimus. Moksliukai yra čia, kad padėtų su šešių patarimų uždirbti daugiau mylių, taškų arba pinigų atgal į savo naują kredito kortelę.

1. paspausti reikiamą išlaidas gauti savo registracijos premiją

Ženklas premija yra papildomas antplūdžio taškų, mylių ar grynais gaunate praleidus tam tikrą pinigų sumą iš jūsų kreditinės kortelės per tam tikrą laiką. Ne kiekvienas kredito kortelė turi registracijos premiją, tačiau daugelis iš konkurencingų atlygiai kortelės padaryti. Žinoma, tai nesvarbu, kaip didelis potencialus ženklas premija, jei jūs neturite praleisti reikiamą kiekį ją gauti.

Tai gera idėja, kad kreiptis dėl kredito kortelės su registracijos premiją su reikalaujama praleisti galite paspausti nesikreipiant į skolą. Kitaip tariant, jei jums reikia praleisti $ 3,000 per tris mėnesius, tačiau turite tik priemones mokestį ir atsipirks per mėnesį 500 $, ženklas premija bus bent iš dalies paneigia iki finansines sąnaudas. Vengti vykdyti kredito kortelės skola, nebent tai absoliučiai būtina ir gauti kreditinę kortelę su reikalingą išlaidų, kuris tinka jūsų biudžeto.

2. Pridėti įgaliotąjį vartotoją, jei jūsų kortelė suteikia papildomą premiją

Kai kredito korteles siūlo papildomą registracijos premiją pridėti įgaliotąjį vartotoją per tam tikrą laikotarpį ir turintys jam ar jai pirkti. Jei jūsų nauja kortelė siūlo tai, ir jūs turite ką nors esate patenkintas pridedant kaip įgaliotajam vartotojui kaip partneris ar kolegijos amžiaus vaikų, tai yra puikus būdas gauti keletą papildomų taškų.

Bet prieš jums tai padaryti, jums reikia suprasti, kas yra įgaliotas naudoti. Šis asmuo galės naudotis kredito sąskaitą, tačiau nėra teisiškai įpareigota atlikti mokėjimus ir negali atlikti pakeitimus. Įgaliotasis vartotojas gali būti pašalintas bet kuriuo metu, bet jums reikia užduoti savo emitentui, jei tai pašalinimas turės įtakos jūsų premiją.

3. Naudokite premijos centras Pirkdami internetu

Premija Mall yra prekybos portalas, kuris leidžia jums gauti nuolaidas ar naudą jūsų pirkti internetu, kaip Chase Ultimate atlygiai ar “Citi Bonus Cash centras. Norėdami jį naudoti, eikite į savo emitento premijos Mall svetainėje ir spustelėkite pasirinktą mažmenininkui iki atliksite pirkimą. Tada mokėti su savo kreditine kortele pasinaudoti papildomų atlygių.

4. Pasirodymo į premiją apdovanoja kategorijas, jei taikytina

Jei jūsų kredito kortelės yra premijų apdovanojimai kategorijos-kaip atrasti it ® balanso perkėlimas “ir” Chase Freedom®’S 5% bonusus-jūs turite pasirinkti ketvirtį pasinaudoti jais. Priešingu atveju, jūs gausite tik standartines atlygiai, kurie paprastai 1%.

5. Naudokite savo kreditinę kortelę už viską, kad neturi imti mokestį

Daugelis iš jūsų išlaidos gali būti įdėti į kredito kortelę ir atsipirko iki nurodytos datos uždirbti atlygiai. Įdėti dalykų, pavyzdžiui, dujų, bakalėja, kelionės išlaidų, pramogų išlaidas, prenumeratos ir komunalinių jūsų kredito kortelės. Tiesiog įsitikinkite, kad mokėti jį išjungti kiekvieną mėnesį.

Kitos išlaidos, kaip jūsų nuomą arba ketvirtine mokesčių mokėjimų, gali sukelti tam tikrą mokestį, jei imti juos į savo kreditine kortele. Mokėti juos su čekiu ar banko projekto vengti mokėti mokestį, kuris gali būti žymiai daugiau nei bet atlygiai jums uždirbti.

6. porelė iki kortelės

Kai kredito kortelės gerai dirbti kartu padidinti savo atlygį. Pavyzdžiui, jei turite Chase Freedom® ir Chase Sapphire Preferred® kortelės kortelės, galite naudoti iš 5% premiją kategorijas ir Chase “Ultimate Apdovanojimai puslapį derinį išpirkimu nauda, ​​siekiant padidinti savo taškus. Naudokite savo Chase Freedom® apie pirkimus su 5% atlygiai ir perkelti šiuos taškus į savo Chase Sapphire Preferred® kortelės išpirkti esant 1,25 centų už taško norma kelionėms Chase Ultimate Apdovanojimai svetainėje. Arba, jei esate kvalifikuotų kelionių įsilaužimo, galite perkelti tuos taškus dažnų skrydžių programų gauti geresnių pasiūlymų.

Takeaway: Jei norite uždirbti didelių atlygių, jums turėtų atitikti išlaidas, kad gauti savo kredito kortelės registracijos premiją ir pridėkite įstatinį vartotoją, jei yra papildoma premija už tai. Jūs taip pat turėtumėte naudoti emitento premijos Mall apsipirkti internete, pasirinkti į premijų kategorijas, ir naudoti savo kredito kortelę, kai tik galite be mokesčio. Galiausiai, pažangios kredito kortelių vartotojai gali norėti gauti papildyti korteles padidinti atlygių uždirbti ir atpirkimą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.