Kredītkarte Basic: nopelnīt vairāk punktus un jūdzēm Ar šiem 6 Strategies

Home » Credit and Debt » Kredītkarte Basic: nopelnīt vairāk punktus un jūdzēm Ar šiem 6 Strategies

Kredītkarte Basic: nopelnīt vairāk punktus un jūdzēm Ar šiem 6 Strategies

Uzņemt: Tava mīļākā lieta par savu jauno kredītkarti ir awesome atlīdzības tas notiek, lai nopelnītu jums. Un jūs vēlaties darīt visu iespējamo, lai palielinātu šīs atlīdzības. Nerds ir šeit, lai palīdzētu ar sešiem padomiem, lai nopelnītu vairāk jūdzes, punktus vai naudu atpakaļ uz savu jauno kredītkarti.

1. Hit nepieciešamo tēriņus, lai saņemtu savu pierakstīšanās bonusu

Pierakstīšanās bonuss ir papildus pieplūdumu no punktiem, jūdzēs vai naudu jūs saņemat pēc izdevumu noteiktu naudas summu no jūsu kredītkartes noteiktā laika periodā. Ne katrs kredītkartes ir pierakstīšanās bonusu, bet daudzi no konkurences atlīdzības kartēm. Protams, tas nav svarīgi, cik liels potenciāls pierakstīšanās bonuss ir, ja jums nav tērēt nepieciešamo summu, lai saņemtu to.

Tā ir laba ideja, pieteikties kredītkarti ar pierakstīšanās bonusu ar nepieciešams tērēt jūs varat hit neiedziļinoties parādu. Citiem vārdiem sakot, ja jums ir nepieciešams tērēt $ 3000 par trim mēnešiem, bet jums ir tikai līdzekļi, lai iekasētu un nomaksātu mēnesī 500 $, pierakstīšanās bonuss tiks vismaz daļēji noliedz finanšu izmaksas. Izvairieties veicot kredītkaršu parādu, ja vien absolūti nepieciešams, un saņemt kredītkarti ar nepieciešamo tēriņu, kas atbilst jūsu budžetu.

2. Pievienot autorizētu lietotāju, ja jūsu karte piedāvā papildu bonusu

Dažas kredītkartes piedāvāt papildu pierakstīšanās bonusu pievienot autorizētu lietotāju noteiktā laika periodā un kam viņam vai viņai veikt pirkumu. Ja jūsu jaunā karte piedāvā šo, un jums ir kāds esat apmierināts pievienojot kā autorizēts lietotājs, piemēram, partnera vai koledžas vecuma bērnu, tas ir lielisks veids, kā iegūt dažus papildu punktus.

Bet pirms jūs to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai saprastu, kas autorizēts lietotājs. Šī persona varēs izmantot kredīta kontu, bet nav juridiski pienākums veikt maksājumus un nevar veikt izmaiņas. Autorizēts lietotājs var izņemt jebkurā laikā, bet jums ir nepieciešams uzdot izsniedzēju, ja šī noņemšana ietekmēs bonusu.

3. Izmantojiet bonuss centrs, iepērkoties internetā

Bonuss centrs ir iepirkšanās portāls, kas ļauj saņemt atlaides vai atlīdzības par jūsu tiešsaistes pirkumu, piemēram, Chase Ultimate Rewards vai Citi Bonusa nauda centrā. Lai to izmantotu, atveriet emitenta bonuss mall lapā un noklikšķiniet uz mazumtirgotājs pēc jūsu izvēles, pirms veicat pirkumu. Tad maksāt ar savu kredītkarti, lai gūtu papildu atlīdzības.

4. Atteikšanās stājas prēmiju atlīdzības kategorijas, ja piemērojams

Ja jūsu kredītkartē nav bonusa atlīdzības kategorijām, piemēram, atklāt it® Balance Transfer s un Chase Freedom® s 5% bonusus, jums ir izvēlēties ceturkšņa, lai izmantotu tos. Pretējā gadījumā jūs saņemsiet tikai standarta atlīdzības, kas ir parasti 1%.

5. Izmantojiet savu kredītkarti, lai visu, kas nav maksu

Daudzi no jūsu izdevumus var likt uz kredītkarti un atmaksājās pirms termiņa, lai iegūtu balvas. Put lietas, piemēram, gāzes, pārtikas preces, ceļa izdevumi, izklaides izdevumi, abonementi un komunālo pakalpojumu par jūsu kredītkarti. Tikai pārliecinieties, lai maksāt to off katru mēnesi.

Citi izdevumi, piemēram, jūsu īre vai ceturkšņa nodokļu maksājumiem, var izraisīt maksu, ja maksas tos jūsu kredītkartes. Maksāt tos ar čeku vai bankas projektu, lai nerastos maksu, kas var būt ievērojami vairāk, nekā jebkādas atlīdzības jūs nopelnīt.

6. Pāris up kārtis

Dažas kredītkartes strādā labi kopā, lai palielinātu savu atalgojumu. Piemēram, ja jums ir Chase Freedom® un Chase Sapphire Preferred® karšu kartes, jūs varat izmantot no 5% bonusu kategorijām un Chase Ultimate Rewards vietni kombināciju izpirkšanu atlīdzības, lai palielinātu savus punktus. Izmantojiet savu Chase Freedom® par pirkumiem ar 5% atlīdzības un nodot šos punktus, lai jūsu Chase Sapphire Preferred® Card izpirkt ar ātrumu 1,25 centi par punktu ceļojumiem uz Chase Ultimate Atlīdzības vietā. Vai, ja jūs esat kvalificēts pie ceļojumu Datorurķēšana, varat pārsūtīt šos punktus, lai biežlidojumu programmas, lai iegūtu labākus piedāvājumus.

Takeaway: Ja jūs vēlaties, lai nopelnītu lielu atlīdzību, jums jāatbilst nepieciešamo tēriņus, lai saņemtu no jūsu kredītkartes, ir reģistrēšanās bonusu un pievienot autorizētu lietotāju, ja tur ir papildus bonuss par to. Jums vajadzētu izmantot arī emitenta bonusa Mall, iepērkoties internetā, izvēlēties par prēmiju kategorijās, un izmantot jūsu kredītkarti, kad jūs varat bez maksas. Visbeidzot, uzlabotas kredītkaršu lietotājiem, varat saņemt papildina kartes, lai palielinātu atdevi nopelnot un izpirkšanu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.