Kredītkarte Padomi koledžas studentiem

Home » Uncategorized » Kredītkarte Padomi koledžas studentiem

Veidot labu kredīta score, un uzturēt zemu parāda Pat koledžā

Kredītkarte Padomi koledžas studentiem

Nesenajā ziņojumā, ko Sallie Mae atklāj, ka vidējais koledžas students ir vairāk nekā četras kredītkartes ar kombinēto vairāk nekā $ 3000 bilanci. Daži skolēni ir tik daudz, kā $ 7000 kredītkartes parādu. Absolvējot ar šo daudz kredītkaršu parādu var likt slāpētāju uz jūsu plāniem ievadot reālo pasauli, it īpaši, ja esat izlaidis maksājumus vai nokavēts.

Kāpēc Laba kredīts ir svarīgi

Jūsu vēsture, izmantojot kredītkartes tiek apkopoti kredīta ziņojumu un šķiro ar kredīta rezultātu.

Aizdevēji, darba devēji, namīpašniekiem, apdrošināšanas sabiedrības un pat komunālo pakalpojumu sniedzēji visiem izmantot jūsu kredīta ziņojumu vai kredīta score (vai abi), lai izlemtu, vai apstiprināt jūsu pieteikumu, un par kādu cenu.

Ņemot pārāk daudz kredītkaršu parādu var atstāt negatīvas pēdas uz jūsu kredīta ziņojumu, un vadīt savu kredīta score leju. Ja jums ir bijusi neveiktu maksājumu, tas arī samazināt savu kredīta rezultātu. Tas varētu glabāt jūs no kļūst aizdevumu vai dzīvokli. Saimnieks var pieprasīt jums līdzfinansējumu parakstītājs. Darba devējs nedrīkst pieņemt darbā jums. Komunālie pakalpojumi, pirms pagrieziena uz pakalpojumiem var pieprasīt dūšīgs drošības depozītu.

Ņemot labu kredītvēsturi, ir svarīgi, jo īpaši, ja jūs tikko sākusies, par savu. Vai jums ir kas labs kredītvēstures atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat (un nelieto kredītkartes) Jūsu koledžas gados.

College Kredītkarte Tips

Neļaujiet kredītkarti izvēlēties jums .

Ja vien jūs esat pārliecināts, ka tas ir labs darījums, nav pierakstīties kredītkarti tikai, lai saņemtu bezmaksas t-kreklu vai kafijas krūze. Izlasiet noteikumiem jebkuras kredītkartes līgumu saņemat. Pārbaudiet maksas un procentu likmes, salīdzinot tos ar citu karti, piedāvā esat saņēmis. Tad jūs izvēlaties kredītkarti, kas ir vislabāk jums.

Labākais studentu kredītkartes nav ikgadēju nodevu, ar zemu procentu likmi, un zems kredīta limitu.

Viens kredītkarte ir pietiekami . Kaut arī jums var būt kārdinājums pieteikties katru kredītkarti, kas nāk savu ceļu, tas ir labāk, lai saglabātu savas kārtis līdz minimumam šajā brīdī. Katra jauna kredītkarte pieteikums izraisa kritumu jūsu kredīta rezultātu. Plus, jo vairāk kredītkartes jums ir, jo lielāks risks Jūs lietojat pārāk daudz kredītkaršu parādu.

Tikai maksas, ko jūs varat atļauties maksāt . Līdz šim, jūs droši vien esat pieņemts kredītkartes bija domāts maksas lietas, ko jūs nevarat vienmēr atļauties tieši tagad, bet, iespējams, varēs atļauties vēlāk. Izmantojot kredītkarti, ja jūs nevarat atļauties, ir ātrākais veids, kā veidot līdzsvaru nevar atmaksāt. Minimālie maksājumi, kas padara to “vieglāk”, lai izslēgtu bilanci, kas faktiski padara dārgākas. Jūs varētu galu galā maksāt $ 100 par $ 20 picas.

Samaksājiet atlikumu pilnā katru mēnesi . Ja jums ir ieradums atmaksājas savu bilanci, kad jūs saņemsiet rēķinu, jūs izvairītos kredītkaršu parādu. Plus, jums būs jāmaksā tikai par to, ko esat iegādājies, nevis papildu maksas kredītkaršu uzņēmumiem iekasēt, ja jums nav jāmaksā pilnā apmērā.

Vai nav pat domāt par naudas avansu . Viņi nav tik pievilcīga, jo tie likties. Jūs maksāsiet 2-4% avansu maksas plus finanšu maksu uz avansu, kas, iespējams, ir ar augstāku procentu likmi nekā pirkumiem. Un, ja jums ir pirkuma bilance jūsu kredītkarti, jūsu ikmēneša maksājumus saņemt sadalīti starp atlikumiem.

Palieciet zem jūsu kredīta limitu . Ne tikai ir over-the-limita maksas dārgu, tie ir arī grūti atbrīvoties no. Sakarā ar to, kā norēķinu cikli un maksājuma datumi, jūs varētu domāt, jūs maksājat savu bilanci saskaņā ar ierobežojumu, bet gan finanšu maksājumi un maksas ņemt to tiesības atpakaļ vairāk. Labākais bet ir saglabāt maksu robežās 10-30% no jūsu kredīta limitu.

Padariet savu draugu iegūt savu kredītkarti . Ja jūs ļaut kādam citam izmantot jūsu kredītkarti, jūs esat atbildīgs par maksu, vai viņi maksā jums atpakaļ vai ne.

Galu galā, tas bija jūsu parakstu uz kredītkaršu pieteikumu, nav jūsu drauga. Pat vislabākais draugs var vērsties frenemies dažu sekunžu laikā, tāpēc tas ir labāk nevar jaukt draudzību un finanses.

Nebaidieties, lai aizvērtu karti . Parasti es pateikt cilvēkiem, nevis slēgt savas kredītkartes, jo kaitējuma tā varētu darīt, lai to kredīta rādītājus. Bet, ja jums nav naudas, lai samaksātu par kredītkartes atlikumu, un jūs zināt, ka jums būs bezatbildīgi ar savu karti, tas ir labāk slēgt kontu, nevis pazudināt jūsu kredīta rezultātu. Noslēguma kredītkarte, iespējams, nebūs kaitēt jūsu kredīta gandrīz tikpat slikti kā kredītkarti noklusējuma.

Nelietojiet sagaidīt savus vecākus bail jums out . Kad jūs kļūstat neatkarīgs, tas ir jūsu pienākums, lai samaksātu par jūsu kredītkaršu maksājumiem. Jūsu vecāki ir savi rēķini jāmaksā, un aiziet pensijā, lai saglabātu par, tāpēc tas nav godīgi gaidīt, lai viņi maksā par jūsu kredītkartes kļūdas. Ja jums rodas problēmas, jūs varat lūgt jūsu vecākiem par aizdevumu, lai nomaksātu līdzsvaru. Savukārt, jums vajadzētu atcelt kredītkarti, nākt klajā ar vienošanos atmaksāt savus vecākus, un atrisināt nekad nokļūt kredītkarti nepatikšanas vēlreiz.

Kredītkaršu kompānijas nedod jums rokasgrāmatu, izmantojot kredītkartes pareizo ceļu. Patiesībā, viņi labprātāk veicat dārgi kļūdām, lai viņi var iekasēt jums vairāk interesi un nodevas. Ievērojiet šos padomus, lai saglabātu jums parādu brīvi un kredīta cienīgs.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.