Kreditné karty Basic: získať viac bodov a míle s týmito 6 Strategies

Home » Credit and Debt » Kreditné karty Basic: získať viac bodov a míle s týmito 6 Strategies

Kreditné karty Basic: získať viac bodov a míle s týmito 6 Strategies

Priznávam: Váš obľúbený vec, o vašej novú kreditnú kartu, je úžasné odmeny Bude to získate. A vy chcete robiť, čo môžete pre maximalizáciu týchto odmien. Hlupákov sú tu, aby pomohol s šiestimi tipov získať viac míle, body alebo cash back na novú kreditnú kartu.

1. Hit požadované výdavky, aby si svoje prihlasovacie bonus

Nápis-up bonus je dodatočný príliv bodov, míle alebo hotovosti obdržíte potom, čo strávil určitú sumu peňazí na vašej kreditnej karty v rámci určitého časového obdobia. Nie každá úverová karta má bonus znamenia-up, ale mnoho z konkurenčných odmien karty robiť. Samozrejme, že nezáleží na tom, aký veľký potenciál sign-up bonus je, ak nechcete tráviť požadovanú sumu, ktorá má prijať.

Je to dobrý nápad požiadať o kreditnej karty s bonusom sign-up s požadovaný trávia môžete zasiahnuť, bez toho aby sa do dlhov. Inými slovami, ak budete musieť stráviť $ 3.000 tri mesiace, ale máte len prostriedok, ako účtovať a splatiť $ 500 za mesiac, sign-up bonus bude aspoň čiastočne negovanie finančných nákladoch. Neprenášajte dlhy z kreditných kariet, ak to nevyhnutne potrebné, a získať kreditnú kartu s požadovaným útraty, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu.

2. Pridajte oprávneného užívateľa, ak vaša karta ponúka dodatočný bonus

Niektoré kreditné karty ponúkajú ďalšie bonus za registráciu pre pridanie oprávneného užívateľa v určitom časovom období, a že ho alebo ju vykonať nákup. Ak je vaša nová karta ponúka, a vy máte niekoho, kto vám vyhovuje pridávanie ako autorizovaný používateľ, ako partnera, alebo vysoká škola veku dieťaťa, je to skvelý spôsob, ako získať nejaké body navyše.

Ale skôr, ako tak urobíte, budete musieť pochopiť, čo oprávnený používateľ. Táto osoba bude môcť použiť úverového účtu, ale nie je zo zákona povinný vykonávať platby a nemožno vykonávať zmeny. Oprávnený užívateľ môže byť odstránený kedykoľvek, ale budete musieť požiadať svojho vydavateľa, pokiaľ toto odstránenie bude mať vplyv na bonus.

3. Pomocou bonus mall pri nakupovaní on-line

Bonusom promenáda je nákupný portál, ktorý vám umožní získať zľavy alebo odmeny na vašich online nákupov, rovnako ako odmeny Chase najvyššej alebo Citi peňažný bonus Center. Ak ho chcete použiť, prejdite na webové stránky emitenta bonus Mall a kliknúť na predajcu podľa svojho výberu, než sa ich rozhodnete kúpiť. Potom platiť kreditnou kartou žať mimoriadne odmeny.

4. Opt do bonus odmeňuje kategórií, prípadne

Ak je vaša kreditná karta má bonusové odmeny kategórií, ako je objaviť it® prevod zostatku je a Chase Freedom® to 5% bonusy, musíte sa prihlásiť štvrťročné využiť z nich. V opačnom prípade budete dostávať iba štandardné odmeny, ktoré sú zvyčajne 1%.

5. Použitie vašej kreditnej karty za všetko, čo nie je spoplatniť

Mnohé z vašich výdavkov je možné dať na kreditné karty a vyplatilo pred dátumom splatnosti zarobiť odmeny. Dať veci, ako je plyn, potraviny, cestovné výdavky, výdavky zábavy, predplatné, a utilít na vašej kreditnej karte. Len uistite sa, že ho splácať každý mesiac.

Ostatné náklady, ako je vaše nájomné alebo štvrťročné platby daní, môže vyvolať poplatok, ak budete účtovať je na vašej kreditnej karte. Platiť je s šekom alebo bankovou zmenkou, aby sa zabránilo ktoré nesú poplatky, ktoré môžu byť podstatne vyššie ako akékoľvek odmeny budete zarábať.

6. Pár up karty

Niektoré kreditné karty dobre spolupracujú pre maximalizáciu svojej odmeny. Napríklad, ak máte karty Chase Freedom® a Chase Sapphire Preferred® karty, môžete použiť kombináciu 5% bonus kategórií a Chase Konečný odmien miesto pre vyplácanie odmien s cieľom maximalizovať svoje body. Použite svoj Chase Freedom® na nákup 5% odmien a preniesť tieto body do svojho Chase Sapphire Preferred® Card uplatniť vo výške 1,25 centov na bod pre cestovanie na mieste Rewards Chase Konečný. Alebo ak ste zručný v cestovnom hackingu, môžete prenášať tie body, k častým letákové programov získať lepšie ponuky.

Stánok s jedlom: Ak chcete získať veľké odmeny, mali by ste spĺňať požadované sumy útraty získať registračný bonus z vašej kreditnej karty a pridajte oprávneného používateľa v prípade, že je ďalší bonus za to. Tiež by ste mali používať emitenta bonus promenádu pri nakupovaní on-line, rozhodnúť do bonusových kategórií, a používať svoje kreditné karty, kedykoľvek je to možné bez poplatku. A konečne, Pokročilejší užívatelia kreditných kariet môžu chcieť dostať doplňovanie kariet s cieľom maximalizovať odmeny zarábať a vykúpenie.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.