Kreditní karty Basic: získat více bodů a míle s těmito 6 Strategies

Home » Credit and Debt » Kreditní karty Basic: získat více bodů a míle s těmito 6 Strategies

Kreditní karty Basic: získat více bodů a míle s těmito 6 Strategies

Přiznávám: Váš oblíbený věc, o vaší novou kreditní kartu, je úžasné odměny Bude to získáte. A vy chcete dělat, co můžete pro maximalizaci těchto odměn. Pitomců jsou zde, aby pomohl s šesti tipů získat více míle, body nebo cash back na novou kreditní kartu.

1. Hit požadované výdaje, aby si své přihlašovací bonus

Nápis-up bonus je dodatečný příliv bodů, míle nebo hotovosti obdržíte poté, co strávil určitou částku peněz na vaší kreditní karty v rámci určitého časového období. Ne každá úvěrová karta má bonus znamení-up, ale mnoho z konkurenčních odměn karty dělat. Samozřejmě, že nezáleží na tom, jak velký potenciál sign-up bonus je, pokud nechcete trávit požadovanou částku, která má přijmout.

Je to dobrý nápad požádat o kreditní karty s bonusem sign-up s požadovaný tráví můžete zasáhnout, aniž by se do dluhů. Jinými slovy, pokud budete muset strávit $ 3.000 tři měsíce, ale máte jen prostředek, jak účtovat a splatit $ 500 za měsíc, sign-up bonus bude alespoň částečně negován finančních nákladech. Nepřenášejte dluhy z kreditních karet, pokud to nezbytně nutné, a získat kreditní kartu s požadovaným útraty, který vyhovuje vašemu rozpočtu.

2. Přidejte oprávněného uživatele, pokud vaše karta nabízí dodatečný bonus

Některé kreditní karty nabízejí další bonus za registraci pro přidání oprávněného uživatele v určitém časovém období, a že ho nebo ji provést nákup. Pokud je vaše nová karta nabízí, a vy máte někoho, kdo vám vyhovuje přidávání jako autorizovaný uživatel, jako partnera, nebo vysoká škola věku dítěte, je to skvělý způsob, jak získat nějaké body navíc.

Ale dříve, než tak učiníte, budete muset pochopit, co oprávněný uživatel. Tato osoba bude moci použít úvěrového účtu, ale není ze zákona povinen provádět platby a nelze provádět změny. Oprávněný uživatel může být odstraněn kdykoliv, ale budete muset požádat svého vydavatele, pokud toto odstranění bude mít vliv na bonus.

3. Pomocí bonus mall při nakupování on-line

Bonusem promenáda je nákupní portál, který vám umožní získat slevy nebo odměny na vašich online nákupů, stejně jako odměny Chase nejvyšší nebo Citi peněžní bonus Center. Pokud jej chcete použít, přejděte na webové stránky emitenta bonus Mall a kliknout na prodejce podle svého výběru, než se je rozhodnete koupit. Pak platit kreditní kartou sklízet mimořádné odměny.

4. Opt do bonus odměňuje kategorií, případně

Pokud je vaše kreditní karta má bonusové odměny kategorií, jako je objevit IT® převod zůstatku je a Chase Freedom® to 5% bonusy, musíte se přihlásit čtvrtletní využít z nich. V opačném případě budete dostávat pouze standardní odměny, které jsou obvykle 1%.

5. Použití vaší kreditní karty za vše, co není zpoplatnit

Mnohé z vašich výdajů je možné dát na kreditní karty a vyplatilo před datem splatnosti vydělat odměny. Dát věci, jako je plyn, potraviny, cestovní výdaje, výdaje zábavy, předplatné, a utilit na vaší kreditní kartě. Jen ujistěte se, že jej splácet každý měsíc.

Ostatní náklady, jako je vaše nájemné nebo čtvrtletní platby daní, může vyvolat poplatek, pokud budete účtovat je na vaší kreditní kartě. Platit je s šekem či bankovní směnkou, aby se zabránilo které nesou poplatky, které mohou být podstatně vyšší než jakékoliv odměny budete vydělávat.

6. Pár up karty

Některé kreditní karty dobře spolupracují pro maximalizaci své odměny. Například, pokud máte karty Chase Freedom® a Chase Sapphire Preferred® karty, můžete použít kombinaci 5% bonus kategorií a Chase Konečný odměn místo pro vyplácení odměn s cílem maximalizovat své body. Použijte svůj Chase Freedom® na nákup 5% odměn a přenést tyto body do svého Chase Sapphire Preferred® Card uplatnit ve výši 1,25 centů na bod pro cestování na místě Rewards Chase Konečný. Nebo pokud jste zručný v cestovním hackingu, můžete přenášet ty body, k častým letákové programů získat lepší nabídky.

Stánek s jídlem: Chcete-li získat velké odměny, měli byste splňovat požadované částky útraty získat registrační bonus z vaší kreditní karty a přidejte oprávněného uživatele v případě, že je další bonus za to. Také byste měli používat emitenta bonus promenádu při nakupování on-line, rozhodnout do bonusových kategorií, a používat své kreditní karty, kdykoli je to možné bez poplatku. A konečně, Pokročilejší uživatelé kreditních karet mohou chtít dostat doplňování karet s cílem maximalizovat odměny vydělávat a vykoupení.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.