Kto potrzebuje ubezpieczenia na życie?

Home » Insurance » Kto potrzebuje ubezpieczenia na życie?

 Kto potrzebuje ubezpieczenia na życie?

Your Life Strategia Ubezpieczenia – Jak rozpoznać, czy jest potrzebne ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenie na życie ma na celu chronić swoją rodzinę i inne osoby, które mogą zależeć od Ciebie o wsparcie finansowe. Ubezpieczenie na życie wypłaca świadczenie z tytułu śmierci do  beneficjenta  polisy ubezpieczeń na życie.

Z biegiem lat, ubezpieczenie na życie również ewoluowała, aby zapewnić interesujące możliwości budowania bogactwa lub wolne od podatku inwestycji.

Więc kto potrzebuje ubezpieczenia na życie, a kiedy należy ją kupić?

Ubezpieczenia na życie jest tylko dla ludzi, którzy mają rodzinę na utrzymaniu? Pójdziemy za pośrednictwem tych pytań i typowych scenariuszy, gdy ubezpieczenie na życie jest to dobry pomysł, aby kupować na podstawie sytuacji. Poniższa lista pomoże Ci zdecydować, czy nadszedł czas, aby skontaktować się z doradcą finansowym i zacząć patrząc na opcje ubezpieczeń na życie.

Czy muszę ubezpieczeń na życie, jeśli mam nikogo na utrzymaniu?

Istnieją przypadki, w których ubezpieczenie na życie może być korzystne, nawet jeśli nie masz na utrzymaniu, z których najbardziej podstawowym musieliby pokrywać własne koszty pogrzebu. Nie może być jednak wiele innych powodów. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zdecydować, czy ubezpieczenia na życie jest właściwym wyborem dla Ciebie:

Na co życie etapu należy wykupić ubezpieczenie na życie?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie jest to, że młodszy i zdrowszy jesteś, tym mniej kosztowne jest. To zostało powiedziane, istnieją różne rodzaje ubezpieczeń na życie, jak również. Zależy od:

  • dlaczego chcesz ubezpieczenie na życie
  • co twoja sytuacja jest
  • punkt w swoim życiu, gdzie trzeba go kupić

albo uznają to odpowiedzialny finansowo do zakupu ubezpieczenia na życie albo znaleźć ubezpieczenia na życie na tanie ceny lub aby chronić swoją rodzinę i przyszłość, sytuacja będzie inna dla każdego.

Ubezpieczenia na życie jako strategii ochrony i tworzenia bogactwa

Przy zakupie ubezpieczenia na życie, jeśli chodzi o ochronę życia swojej rodziny lub utrzymaniu jeśli trzeba umrzeć.

Jeśli jest to głównym celem wtedy niski koszt ubezpieczenia na życie może być dobrym punktem wyjścia dla Ciebie. Można też spojrzeć na to jako sposób zbudować swój lub swojej rodziny bogactwo albo przez potencjalnych korzyści podatkowych, lub jeśli chcesz zostawić im pieniądze jako dziedzictwo.

Można również wykupić ubezpieczenie na życie jako sposób, aby zabezpieczyć swoją stabilność finansową, w przypadku całego ubezpieczeń na życie, czy uniwersalnych polis ubezpieczeniowych na życie, które również oferują wartości pieniężnych i inwestycji.

Oto lista osób, które mogą potrzebować ubezpieczenia na życie na różnych etapach życia, a dlaczego nie chcesz kupić ubezpieczenie na życie w tych etapach. Ta lista pomoże Ci rozważyć różne powody do zakupu ubezpieczenia na życie i pomagają zorientować się, czy to jest czas, aby spojrzeć na kupno ubezpieczenia na życie czy nie.

Doradca lub ubezpieczenie na życie przedstawiciel finansowy może również pomóc zbadać różne opcje ubezpieczenia na życie i powinny być zawsze konsultowane z ich opiniami zawodowych, które pomogą Ci dokonać wyboru.

zaczynające Rodziny

ubezpieczeń na życie powinny być zakupione jeśli rozważasz założenie rodziny. Twoje stopy będą tańsze niż wtedy, gdy podrosną i Twoje przyszłe dzieci będą w zależności od dochodów.

ustalone Rodziny

Jeśli masz rodzinę, która zależy od ciebie, musisz ubezpieczenia na życie. Nie obejmuje to tylko współmałżonek lub partner pracuje poza domem. ubezpieczenia na życie należy również uznać za osoby pracujące w domu. Koszty zastąpienia kimś robić prace domowe, domowy budżetowania i opieka nad dzieckiem może spowodować poważne problemy finansowe rodziny przeżyły. Dowiedz się więcej na Rodzice: Ile Life Insurance jest potrzebne?

Pojedyncze młode osoby dorosłe

Powodem jeden dorosły będzie zazwyczaj potrzebują ubezpieczenia na życie byłoby zapłacić za własne koszty pogrzebu czy też wesprzeć starszych rodziców lub inne osoby mogą opiekować finansowo.

Można również rozważyć zakup ubezpieczenia na życie, gdy jesteś młody, tak, że do czasu trzeba go, nie trzeba zapłacić więcej ze względu na swój wiek.

Im jesteś starszy, tym bardziej kosztowne ubezpieczenia na życie staje się i istnieje ryzyko odmowy, jeśli istnieją problemy z ubezpieczeń na życie badaniu lekarskim.

W przeciwnym razie, jeśli ktoś ma inne źródła pieniędzy na pogrzeb i nie ma innych osób, które zależą od ich dochodów następnie ubezpieczeń na życie nie byłoby koniecznością.

Właściciele domów i osób hipotek lub innych długów

Jeśli planujesz zakup domu z hipoteką, zostaniesz zapytany, czy chcesz wykupić ubezpieczenie kredytu hipotecznego. Zakup ubezpieczenia na życie, który pokryłby swój dług hipoteczny by chronić interesy i uniknąć konieczności zakupu dodatkowego ubezpieczenia kredytu hipotecznego przy zakupie pierwszego domu.

ubezpieczenie na życie może być sposobem zabezpieczenia się, że długi są spłacone jeśli umrzesz. Jeśli umrzesz z długów i nie sposób za swoją nieruchomość im zapłacić, swoich aktywów i wszystko, co pracował mogą zostać utracone i nie zostaną przekazane do kogoś, kogo obchodzi. Zamiast Twoja nieruchomość może być pozostawiony z długu, który mógłby zostać przekazany do spadkobierców.

Zakaz pracy dzieci Pary

Obie osoby w tej sytuacji będzie musiała zdecydować, czy chcą ubezpieczenia na życie. Jeśli obie osoby są przynosząc dochód, że czują się wygodne życie w spokoju, jeśli ich partner powinien przeminą, a następnie ubezpieczenie na życie nie byłoby konieczne z wyjątkiem gdyby chcieli na pokrycie kosztów pogrzebu.

Ale, być może w niektórych przypadkach jeden z małżonków roboczego bardziej przyczynia się do dochodu lub chciałby zostawić ich znaczący inny w lepszej sytuacji finansowej, a następnie tak długo, jak zakup ubezpieczenia na życie nie byłoby obciążenie finansowe, może to być opcja. Dla wariantu ubezpieczenia niskiego kosztu życia zajrzeć do Term Life Insurance  lub rozważyć najpierw do matryc polis ubezpieczeniowych na życie, gdzie płacisz tylko jednej polityki i świadczenie z tytułu śmierci idzie do pierwszego umrzeć.

Ludzie, którzy ubezpieczeń na życie poprzez pracę

Jeśli masz ubezpieczenie na życie poprzez pracę, należy jeszcze kupić własne ubezpieczenia na życie. Powodem, dla którego nie powinno polegać jedynie na ubezpieczenia na życie w pracy jest, bo można stracić pracę, albo zdecydować się na zmianę pracy, a raz to zrobisz, możesz stracić tę polisę na życie. To nie jest strategicznie dźwięku zostawić ubezpieczenia na życie z rąk pracodawcy. Im jesteś starszy tym bardziej kosztowne ubezpieczenie na życie staje. Jesteś lepiej zakup niewielką tylną się politykę, aby upewnić się, że zawsze masz jakieś ubezpieczenie na życie, nawet jeśli stracisz pracę.

Partnerów biznesowych i właścicieli firm

Jeśli masz partnera biznesowego lub właścicielem firmy i są ludzie, powołując się na ciebie, można rozważyć zakup osobnego ubezpieczenia na życie dla celów swoich zobowiązań biznesowych.

Zakup ubezpieczeń na życie na twoi rodzice 

Większość ludzi nie myśleć o tym jako strategia, kupić to zostało wykorzystane i może być mądrą rzeczą do zrobienia. Ubezpieczenia na życie na swoich rodziców zabezpiecza korzyści śmierci dla ciebie, jeśli umieścić siebie jako beneficjenta na politykę wykupić na nich. Jeśli płacą swoje składki będziemy chcieli, aby upewnić się zrobić sobie nieodwołalną beneficjent, aby zabezpieczyć swoją inwestycję. Ten sposób, kiedy twoi rodzice umierają, zabezpieczyć kwotę ubezpieczenia na życie. Jeśli zrobisz to w czasie, gdy rodzice są na tyle młody, może to być inwestycja w dobrej kondycji finansowej. Można również chronić swoją stabilność finansową, patrząc na zakup opieki długoterminowej dla nich, jak również, czy sugeruje, że na nią patrzeć. Często, kiedy rodzice chorują jak podrosną obciążeń finansowych na ich dzieci jest ogromna. Te dwie opcje mogą zapewnić ochronę finansową, że nie mógł inaczej pomyślał.

Ubezpieczenia na życie dla dzieci

Większość ludzi sugerują, że dzieci nie potrzebują ubezpieczenia na życie, bo nie mają na utrzymaniu i w przypadku ich śmierci, chociaż byłoby katastrofalne, ubezpieczenia na życie nie byłoby korzystne.

Istnieje kilka powodów strategicznych może chcesz kupić ubezpieczenie na życie dla dzieci.

  1. Jeśli martwisz się o swoje dzieci w końcu coraz chorobę. Niektóre rodziny mają obawy co do długoterminowego zdrowia swoich dzieci w związku z ryzykiem dziedzicznych. Jeśli rodzice obawiają się, że w końcu może to uczynić je ubezpieczyć później w życiu, wtedy mógłby rozważyć zakup ich ubezpieczenia na życie dzieci, więc nie martw się o braku badań lekarskich później, kiedy potrzebują ubezpieczenia na życie dla swoich rodzin.
  2. Jeżeli chcesz otrzymywać jakąś korzyść śmierci, które pomogą Ci poradzić sobie ze śmiercią dziecka i pokrycie kosztów pogrzebu, jeśli coś się stanie z nimi. Utrata dziecka jest niszczące i chociaż dzieci nie zapewniają wsparcie finansowe, odgrywają one ważną rolę w rodzinie i ich utrata może mieć wpływ na wiele levels.The straty mogą sprawić, że bardzo trudne dla ciebie do pracy, a może cierpieć straty finansowe, wymagają pomocy psychologicznej lub wymagają pomocy z ocalałych dzieci wskutek ich podjęcia. To z pewnością nie jest powszechne myślenie, ale może być powodem rodzic rozważyć ubezpieczenie na życie dla dzieci.
  3. Niektórzy ludzie zakup ubezpieczenia na życie dla dzieci, jak dotrą do wczesnej dorosłości, aby pomóc im uzyskać przewagę na życie. Stała polisa ubezpieczeniowa na życie może być sposobem na budowanie oszczędności dla nich i dać im szansę na polisę na życie, który płaci za siebie przez czas mają własnej rodziny, czy chcą korzystać z części środków pieniężnych do pożyczania dla większych zakupów. Ubezpieczenia na życie dla dzieci można nabyć jako dar dla nich w tych przypadkach.

Dzieci w większości nie potrzebują ubezpieczenia na życie, ale jeśli jest to część strategii, ubezpieczenia na życie dla dzieci może być coś, co uważają za powyższych powodów. Zawsze ważyć możliwość powyższych względów z innymi możliwościami oszczędności można rozważyć dla swoich dzieci.

Starsi

Dopóki nie masz ludzi w zależności od dochodu na wsparcie, ubezpieczenia na życie na tym etapie życia nie byłaby konieczna, chyba że znowu nie masz żadnych innych środków, aby zapłacić za koszty pogrzebu. Ale należy pamiętać, że kupując polisę na życie w tym wieku może być bardzo kosztowne.

Zanim to zrobisz, najpierw skonsultować się z doradcą finansowym lub księgowego o patrząc na innych opcji oszczędzania na opłacenie kosztów pogrzebu przed rozważeniem ubezpieczenia na życie.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.