Kui kaua kahekordistada oma raha? Kasutage Reegel 72

Home » Budgeting » Kui kaua kahekordistada oma raha? Kasutage Reegel 72

Kui kaua kahekordistada oma raha?  Kasutage Reegel 72

Õigusriigi 72 on matemaatika reegel, mis võimaldab teil kergesti tulla ligikaudset kui kaua see võtab kahekordistada oma pesa muna tahes tulumäära. Õigusriigi 72 teeb hea õppevahendina illustreerimiseks mõju eri Tootluste kuid see teeb halva vahend kasutada projekteerimine tulevase väärtuse oma säästud, eriti kui lähedal pensionile. Vaatame, kuidas see reegel toimib, ja parim viis seda kasutada.

Kuidas Reegel 72 tööd

Siin on, kuidas reeglina töötab: võtta seitsmekümne kahe jagatud investeeringute tasuvuse (või intressimäära oma raha teenida) ja vastus ütleb, mitu aastat kulub kahekordistada oma raha.

Näiteks:

  • Kui oma raha on hoiuarve teenida kolm protsenti aastas, siis kulub kakskümmend neli aastat kahekordistada oma raha (72/3 = 24).
  • Kui oma raha on börsil investeerimisfond, et te ootate on keskmiselt kaheksa protsenti aastas, siis toimuvad üheksa aastat kahekordistada oma raha (72/8 = 9).

Võite kasutada seda  eeskirja 72 Kalkulaator  kui soovite, et arvuti teha matemaatika jaoks.

Kasutage õppevahendina

Õigusriigi 72 võib olla kasulik õppevahendina illustreerimiseks erinevaid vajadusi ja nendega seotud riskid lühiajaline investeerimine versus pikaajaline investeerimine.

Näiteks, kui te võtate reis miil kuni tee nurgal poest, siis pole tähtsust, kui sõidad kümme miili tunnis või kakskümmend miili tunnis.

Sa ei liigu nii kaugele, nii et ekstra kiirus ei tee palju vahet, kuidas kiiresti sa sinna. Kui reisite üle kogu riigi, aga ekstra kiirus oluliselt vähendada aega veedate sõidu.

Kui tegemist on investeerimine, kui teie raha kasutatakse, et saavutada lühiajaliste finantsinvesteeringute sihtkohta, siis pole tähtis, kui te teenida kolm protsenti tootlust või kaheksa protsenti tootlust.

Kuna sihtpunkti ei ole nii kaugele välja, lisatulu ei tee palju vahet, kuidas kiiresti sa koguneda raha.

See aitab vaadata seda reaalses dollarit. Kasutades Reegel 72, nägid, et investeering teenida kolm protsenti kahekordistab oma raha kakskümmend neli aastat; üks teenida kaheksa protsenti üheksa aastat. Suur erinevus, kuid kui suur on erinevus pärast vaid ühe aastaga?

Oletame, et teil on kümme tuhat dollarit. Pärast ühe aasta, on hoiuarve teenida kolm protsenti, siis on $ 10.300. Kui investeerimisfond teenida kaheksa protsenti, siis on $ 10.800. Ei ole suur erinevus.

Venitada, et välja aasta üheksa. Aastal hoiuarve, teil on umbes $ 13.050. In aktsiaindeks, investeerimisfondide vastavalt reeglile 72 oma raha on kahekordistunud kuni $ 20.000. Veelgi suuremat erinevust. Anna veel üheksa aastat ja teil on umbes $ 17.000 kokkuhoidu, kuid umbes $ 40.000 oma aktsia indeks fond.

Lühemate tähtaegade teenida kõrgemat tootlust ei ole palju mõju. Pikemas tähtaegade ta teeb.

Kas Reegel kasulikud lähedal pensionile?

Õigusriigi 72 võib olla eksitav, kui lähedal pensionile. Oletame 55, koos $ 500,000 ja oodata oma säästud teenida umbes 7% ja topelt järgmise kümne aasta jooksul.

Sa plaani võttes $ 1.000.000 65. eluaastast sa? Võib-olla võib-olla mitte. Järgmise kümne aasta jooksul on turgude võiks pakkuda suuremat või väiksemat tulu kui see, mida keskmised viivad teid ootavad.

Autor arvestan midagi, mis võib olla või ei juhtu, siis võib säästa vähem või hooletusse teisi olulisi planeerimise etapid nagu aastase maksuplaneerimise.

Õigusriigi 72 on lõbus matemaatika reegel ja hea õpetamise vahend, kuid see on kõik. Ärge tugineda arvutada oma tulevikku kokkuhoid. Selle asemel, teha nimekirja kõigist asjadest, mida saab juhtida ja asju, mida ei saa. Kas teil kontrollida tootlus sa teenid? No aga saate kontrollida investeerimisriski te võtate, kui palju säästa, ja kui tihti te vaadata oma plaani.

Isegi vähekasutatavad Kord Retirement

Kui pensionil, teie peamine mure on, võttes tulu oma investeeringuid ja figuring, kui kaua oma raha kestab olenevalt sellest, kui palju te võtate.

Õigusriigi 72 ei aita see ülesanne. Selle asemel, peate vaadata strateegiaid nagu aeg segmenteerimine, mis hõlmab sobitamine oma investeeringute ajahetk, kus sul on vaja kasutada neid. Samuti saate soovi õppida tühistamise määr reeglid, mis aitavad teil aru saada, kui palju võid võtta igal aastal pensionipõlves. Parim asi, mida teha saame, on teha oma pensionide kava ajakava, mis aitavad teil visuaalselt näha, kuidas tükid hakkavad kokku sobivad.

Math eeskirjad ei asenda head planeerimist. Kasutage neid säästlikult. On väga vähe investeeringuid, mis on tootlus, mis püsib muutumatuna aastast aastasse, mis tähendab, et ei ole palju olukordi, kus Reegel 72 saab kohaldada praktiliselt.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.