Kui kaua teie pensionisäästude kestab – ja kuidas venitada

Home » Retirement » Kui kaua teie pensionisäästude kestab – ja kuidas venitada

Kui kaua teie pensionisäästude kestab - ja kuidas venitada

Figuring kuidas aastaid oma pensionisäästude kestab ei ole täppisteadus. Seal on palju muutujaid mängida – investeeringutulu, inflatsioon, ettenägematute kulude – ja neid kõiki võib oluliselt mõjutada pikaealisus oma säästud.

Aga seal on veel raha tulemas hinnangu. Lihtsaim viis seda teha on kaaluda oma kogusäästuga, pluss investeeringutulu aja jooksul vastu oma iga-aastase kulude.

Kuidas teha oma säästud kauem

Kalkulaator nagu üks eespool võib olla kasulik juhend. Aga see on vaevalt viimane sõna, kui kaugele oma säästud saab venitada, eriti kui te olete nõus, et kohandada oma kulutusi, mis sobivad mõned ühised pensionile tühistamise strateegiaid.

Allpool on mõned smart rusikareeglitel kuidas tühistada oma pensionisäästude viisil, mis annab teile parima võimaluse, millel on oma raha nii kaua kui seda vajate, ükskõik mis maailma saadab oma teed.

4% reegel

4% reegel põhineb teadusuuringute William Bengen avaldatud aastal 1994, et leiti, et kui te investeerida vähemalt 50% oma raha varud ja ülejäänud võlakirjadesse, on teil suur tõenäosus, et suudetakse tühistab inflaatiokorjattuina 4% oma pesa muna igal aastal 30 aastat (ja võib-olla kauem, sõltuvalt teie investeeringute tasuvuse selle aja jooksul).

Põhimõte on lihtne: te võtate välja 4% välja oma säästud esimesel aastal ja igal järgneval aastal te võtate, et sama summa dollarites pluss inflatsioon korrigeerimist.

Bengen testitud tema teooria kogu mõned halvim finantsturgudel USA ajaloos, sealhulgas Great Depression ja 4% oli ohutu tühistamise määra.

4% reegel on lihtne ja õnnestumise tõenäosus on suur, nii kaua kui teie pensionisäästude investeeritakse vähemalt 50% varusid.

Dynamic väljavõtmine

4% reegel on suhteliselt jäik. Summa, mida tagasi igal aastal korrigeeritakse inflatsiooni ja ei midagi muud, nii finants eksperdid on tulla mõned meetodid, et suurendada oma tõenäosus edu, eriti kui te otsite oma raha kesta palju kauem kui 30 aastat.

Need meetodid on kutsutud “dünaamiline tühistamise strateegiaid.” Üldiselt kõik, mis tähendab, teil reguleerida vastuseks investeeringutulu, turult kõrvaldamise vähendamine aastatel, kui investeeringutulu ei ole nii suur kui oodatud, ja – oh, õnnelik päev – tõmmates rohkem raha välja kui turul naaseb luba seda.

Seal on palju dünaamilisi tühistamise strateegiaid, erineva keerukusega. Võiksid abi rahalise nõustaja, et luua.

Tulu korrusel strateegia

See strateegia aitab säilitada oma säästud pikkadeks tehes kindel, et sa ei pea müüma varud, kui turg on maas.

Siin on, kuidas see töötab: Selgita välja kõigi dollari suuruse vajate põhikulud, nagu eluaseme ja toidu ning veenduge, et olete saanud need kulud kaetud garanteeritud tulu, näiteks sotsiaalkindlustuse, pluss side redel või annuiteedi.

Sõnagi abirahad: Kuigi mõned on ülehinnatud ja riskantne, ühekordse maksena kohest annuiteedi võib olla tõhus pensionile sissetulekuga tööriist – sul toidulauale rohkem põhisumma eest tagatud maksete elu. Õiges olukorras isegi vastupidine hüpoteegi võib töötada kaldale oma sissetuleku korrusel.

Nii tead alati oma põhitõdesid on kaetud. Siis lase oma investeeritud säästud vastutab oma äranägemisel kulud. Näiteks soovite settida staycation kui aktsiaturu tankimistasu. Mis tõstatab küsimuse: Kas sa ikka kutsuvad seda staycation kui olete pensionile?

Mitte päris valmis pensionile?

Kui te olete äärel pensionile, siis oled kindlasti ei tea, kui kaugele oma olemasolevaid sääste viib teid. Aga kui sa oled ikka paar aastat eemal lahkuks tööjõu, kasutades pensionile kalkulaator on suurepärane viis, kuidas hinnata muutusi oma säästumäär mõjutab kui palju on teil, kui te pensionile.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.