Kui New College Grads Pay Down Õppelaenud või Alustage investeerimine?

Home » Banking and Loans » Kui New College Grads Pay Down Õppelaenud või Alustage investeerimine?

Kui New College Grads Pay Down Õppelaenud või Alustage investeerimine?

Loe isiklikke rahanduse saidi ja sa lähed leida sama nõuanne ikka ja jälle: Alusta salvestamist ja investeerida nii varakult ja tihti kui võimalik. 

See on hea nõu. Lihtsalt raha säästa on üks parimaid investeeringuid te kunagi teha, ja varem teil alustada seda parem.

Aga see ei ole alati lihtne nõu järgida, eriti kui sa oled viimastel kolledži grad õppelaenu ja algtaseme tulu.

Olen rääkinud palju inimesi, et täpse olukorra, kes on arusaadavalt stressis. Nad tahavad olla säästmise ja investeerimise, vaid et õppelaenu kohustus takistab ja nad tunnevad, nagu nad langevad maha.

Mida sa siis teed? Kuidas te tasakaalu vajadust investeerida vajadust maksta ette oma õppelaenu? Kuidas peaks prioriteediks need kaks suurt eesmärki?

Vaatame seda samm-sammult koos.

Samm 1: Know Your Investment Valikud

Enne, kui saate teha mingit otsust, mida sa pead teadma, mida teie valikud on. Alustame investeeringult pool asju.

Esimene koht, kust otsida on oma tööandja. Kas teie firma pakkuda pensionitagatisele? Kas tööandja mängu oma panuse? Kas hea, odav investeering võimalusi? Te võite paluda oma HR rep vastuseid nendele küsimustele, ja te saate ka taotleda kokkuvõte kava kirjeldus kaevama üksikasju.

Ükskõik mis Teie tööandja pakub, siis tõenäoliselt on juurdepääs mõnele teisele maksusoodustusega investeeringute kontosid samuti:

  • IRAS ja Roth IRA : Pensionikontode on nagu 401 (k), välja arvatud, et sa neid avada ise.
  • Tervis säästukonto ilmselt parim pensionile konto olemas, kui teil on õigus ühe.
  • Füüsilisest isikust kontod:  Kui te teenida raha küljel, siis võib olla võimalik avada oma pensionile konto lisatasu panuse.

Etapp 2: Korralda oma õppelaenu

On kolm kriitilist tükki andmeid, mida peaks teadma iga oma õppelaenu:

  1. Teie jooksev saldo (kui palju sa võlgned)
  2. Teie minimaalne kuumakse
  3. Teie intressimäära

Föderaalse õppelaenu, saad kõik andmed läbi National Student Loan Data System. See annab teile ka informatsioon tüüpi õppelaenu pead, mis on oluline hiljem kui uurida tagastamise ja konsolideerimise võimalusi.

Era- õppelaenu, saad selle teabe, tõmmates tasuta koopia oma krediidi aruande annualcreditreport.com.

Samm 3: maksta vähim All Õppelaenud

Ükskõik mida, maksma vähemalt minimaalne kõigi oma õppelaenu. See hoiab teie krediidiajalugu heas korras, hoiab teid välja vaikimisi ja säilitab oma sobivust võimalike laenukahjumite andestust.

Automatiseerida teie minimaalne maksed nii, et see juhtub iga kuu ilma sinuta isegi mõelda seda.

Kiire märkus: See oleks hea aeg vaadata oma sobivust tulu juhitud tagasimaksmist. Isegi kui sa ei saa endale rohkem maksma iga kuu registreerimisega üks neist tagasimaksmise plaanid võivad teile lisatakse paindlikkust, mis võivad olla väärtuslikud mööda teed.

Samm 4: maksimeerida oma tööandja Match

Kui teie tööandja pakub vaste panuse oma ettevõte pensionisüsteemiga, tahad kaasa piisavalt saada, et kogu mängu.

Oletame, et teie tööandja vastab 50% oma panust kuni 6% oma palgast (päris tüüpiline). See tähendab, et kui te kaasa 6% iga Palk oma 401 (k), tööandja aitab veel 3%.

See on 50% kohest ja garanteeritud tulu oma investeeringuid iga kord, kui oma panuse anda. Te ei leia sellist tulu kusagil mujal, nii et see on midagi, mida peaks ära samas saate.

Kiire märkus: Teie tööandja mängu võidakse midagi, mida nimetatakse garanteeritud, mistõttu see tagasi ei oleks 100% garanteeritud, kui te vastama teatud nõuetele – näiteks ettevõttes töötamist vähemalt viis aastat. Saate teada, kas teie firma teeb seda küsib oma HR rep või lugedes kava kokkuvõte kava kirjeldus.

Samm 5: Eelistada Suure intressivõlg

Esimesed neli samme siin on päris külm-ja kuiv. Aga see on koht, kus see hakkab natuke vähem kindel.

Ei ole selget õige tee sellest punktist edasi, nii et parim, mida saate teha on mõista kompromisse oma erinevaid võimalusi ja teha parim otsus oma konkreetsed eesmärgid ja vajadused.

Hea koht alustamiseks on suunatud mis tahes suure huvi õppelaenu esimene. Ei ole lõplikku lõpp-punkt, mis määratleb “suurt huvi,” aga 7% on hea võrdlusalus.

Siin on põhjendused:

  • Pikemas perspektiivis aktsiaturg on toodetud tagasi keskmiselt umbes 9,5%. See on olnud veidi madalam hiljuti küll, ja paljud eksperdid ootavad pikaajalisi naaseb olla 7% -8% vahemikus läheb edasi.
  • Kuigi aktsiaturg on alati tõusnud pikas perspektiivis, see on ikka ole garanteeritud ning seal on palju tõrkeid.
  • Iga lisamakse poole võla 7% intressimäära tähistab garanteeritud 7% investeeringutasuvus .
  • See garantii, ja asjaolu, et see on võrreldav sellega, mida võite oodata aktsiaturg niikuinii, on raske loobuda.

Üks teine ​​võimalus on teil tegemist kõrge intressiga laene on refinantseerimise, kuid pead olema ettevaatlik. Refinantseerimise eralaenu madalama intressimäära saab teha palju mõistust, kuid refinantseerimise föderaalse laenu tähendab loobumist mitmeid väärtuslikke kaitstud. Lihtsalt veenduge, et saate aru, kõik kompromissid enne allkirjastamist paberisse.

Samm 6: Mix and Match

Alates sellest hetkest, selle asemel, et mõelda selle otsuse kas / või miks mitte proovida nii / ja?

Võtke lisaraha teil on ja pane 50% poole oma investeeringuid ja 50% suunas oma õppelaenu. Nii teete pidevalt edusamme on võla vaba ja ära börsil.

Muidugi, see ei pea olema 50/50. See võib olla ükskõik mis vahekorras soovite, ja ma kutsun teid mõtlema emotsionaalne mõju oma otsuse lisaks matemaatika. Kui üks marsruut viiks rohkem õnne või vähem stressi oma elus, ärge kartke, et kallutada asjad selles suunas.

Mis tahes edusamme Hea Progress

See on stressirohke maksma alla oma õppelaenu, kui tunned, nagu sa tuleks säästa ja investeerida. Ma tean palju inimesi, kes tunnevad, nagu nende võlg teeb need langevad üha kaugemale maha.

Võti on meeles pidada, et investeerida ja maksta ette võla on kaks külge ühe mündi . Mõlemad jõupingutusi sulle lähemale rahaline sõltumatus, nii et kõik edusammud teete kas ees on hea edu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.