Kui palju Life Insurance ma vajan?

Home » Insurance » Kui palju Life Insurance ma vajan?

Kui palju Life Insurance ma vajan?

Alusta arvutamisel oma pikaajalise rahalise kohustuse, seejärel lahutada oma vara. Mis on jäänud on lõhe, mis elukindlustus on täita.

Sa ei saa täpselt ideaalne summa elukindlustus siis tuleb osta alla senti. Aga sa võid teha heli hinnangu kui arvestada oma praeguse majandusliku olukorra ja ette kujutada oma lähedastele on vaja lähiaastatel.

Üldiselt, siis tuleb leida oma ideaalne elukindlustust summa arvutamisel oma pikaajalise rahalise kohustuse ja seejärel lahutatakse oma vara. Ülejäänud on lõhe, mis elukindlustus on täita. Aga see võib olla raske teada, mida lisada oma arvutused, et on mitmeid laialt levitada rusikareeglitel tähendas, et aidata teil otsustada õige ulatus summa. Siin on mõned neist.

Rusikareegel nr 1: Korruta oma sissetulekut 10.

“See ei ole halb reegel, kuid põhineb meie majanduse täna ja intressimäärad, see on aegunud reegel,” ütleb Marvin Feldman, president ja tegevjuht kindlustussektori rühma Life juhtub.

Reeglit “10 korda tulu” Reeglina ei võta üksikasjaliku ülevaate oma pere vajadustele, ega see arvestama oma säästud või olemasoleva elukindlustuse poliitika. Ja see ei anna ulatus summa viibimise-at-home vanemad.

Mõlemad vanemad peavad olema kindlustatud, Feldman ütleb. Seda sellepärast, et väärtus, mida viibimist-at-home vanem tuleb asendada, kui ta sureb. At miinimumini, ülejäänud vanem oleks pidanud maksma keegi pakkuda teenuseid, nagu näiteks lapsehooldus, et peatada-at-home vanem ette nähtud tasuta.

Rusikareegel nr 2: Osta 10 korda oma tulu, pluss $ 100,000 per laps kolledži kulud

Haridus kulud moodustavad olulise osa oma elukindlustus arvutamiseks, kui sul on lapsed. See valem lisab teise kihi “10 korda tulu” reegel, kuid see ikka ei võta sügav pilk kõik oma pere vajadustele, vara või elu kindlustuskaitse juba olemas.

Rusikareegel nr 3: dime valemiga

See valem julgustab teil võtta üksikasjalikuma pilk oma rahandust kui teised kaks. DIME tähistab võla, tulude, hüpoteegi ja haridus, neli valdkonda, mida tuleks arvutamisel arvestada oma elukindlustus vajadustele.

Võlg ja lõplik kulud : Lisa oma võlad, välja arvatud oma hüpoteegi, pluss oma plaanitud matusekulud.

Sissetulek : Otsusta, mitu aastat oma pere oleks vaja toetust, ja korrutada oma aastasest sissetulekust selle number. Kordistajal võib olla mitu aastat enne oma noorima lapse lõpetajate keskkooli. Kasutage seda kalkulaatorit, et arvutada oma sissetuleku asendamise vajadusega:

Hüpoteek: Arvutage peate kandma oma hüpoteek.

Haridus: maksumuse saates oma lastele kolledžisse.

Valem on põhjalikum, kuid see ei arvesta elu kindlustuskaitse ja kokkuhoid sul on juba, ja see ei arvesta tasumata sissemaksed peatada-at-home vanem teeb.

Kuidas leida oma parima number

Jälgi seda üldfilosoofiale leida oma siht ulatus summa: rahalisi kohustusi miinus likviidset vara.

  1. Arvuta kohustusi: Lisa oma aastapalgast (korda mitu aastat, et soovite asendada tulu) + oma hüpoteegi tasakaalu + teiste oma võlad + tulevasi vajadusi nagu kolledži ja matusekulud. Kui oled viibimist-at-home vanem, sisaldada kulusid asendada teenused, mida pakuvad, nagu näiteks lapsehooldus.
  2. Alates sellest, lahutada likviidsete varade, näiteks: säästud + olemasolevate kolledži vahendite + praegune elukindlustus.

Tips, mida meeles pidada

Hoidke neid näpunäiteid meeles, kui arvutada oma katet vajadustele:

  • Selle asemel kavatseb elukindlustus isolatsioonis, kaaluge ostu osana üldise rahastamiskava, ütleb sertifitseeritud rahalise planeerija Andy Tilp president Trillium Valley Finantsplaneerimine lähedal Portland, Oregon. See kava peaks arvestama tulevaste kulude, näiteks kolledži kulud ja kasvu tulevikus oma tulu või vara. “Kui see teave on teada, siis saab kaardistada elukindlustus vajadust peal plaani,” ütleb ta.

Ärge räpakalt. Feldman soovitab osta veidi rohkem katvuse kui te arvate, peate selle asemel et osta vähem. Pea meeles, et oma sissetulekut tõenäoliselt tõuseb aastate jooksul, ja nii oma kulud. Kuigi te ei saa täpselt ennustada, kui palju kumbagi kasvab, padi aitab tagada, et teie abikaasa ja lapsed saavad säilitada oma elustiili.

  • Rääkige numbrid läbi oma abikaasa, Feldman nõustab. Kui palju raha ei oma abikaasa arvate pere oleks vaja jätkata ilma sinuta? Kas teie hinnangul mõtet teda? Näiteks oleks oma pere vaja vahetada kogu tulu või ainult osa?
  • Kaaluge osta mitu väiksemad elukindlustus poliitika asemel üks suuremaid poliitika, varieerida oma katet nagu teie vajadustele mõõn ja voolu. “See võib vähendada kogukulusid, tagades samal ajal piisava katvuse korda vaja,” Tilp ütleb. Näiteks võid osta 30-aastase perioodi poliitika, et katta oma abikaasa kuni oma pensionile ja 20-aastase perioodi poliitika, et katta oma laste, kuni nad lõpetavad kolledži. Võrdle perspektiivis elukindlustus hinnapakkumisi hinnata kulusid.
  • Turner soovitab väikelaste vanematele valida 30-aastase versus 20-aastane tingimused, et anda neile piisavalt aega, et ehitada vara. Mis pikemas perspektiivis, siis on vähem tõenäoline, et saada püütud lühike ja on osta katvuse uuesti, kui olete vanemad ja hinnad on kõrgemad.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.